Ariana dla WS | Blogger | X X

25 lut 2018

Tablica ogłoszeń #10

Cześć!
Za oknem mróz — i to taki naprawdę intensywny mróz! Przyznam, że kiedy w sobotę musiałam wyjść z domu na pociąg przed 6, kiedy termometr pokazywał prawie minus piętnaście stopni, nie zastanawiałam się zbyt długo; zrezygnowałam z komunikacji miejskiej i zaszalałam, zamawiając taksówkę. Mam nadzieję, że wiosna nadejdzie w tym roku trochę szybciej; chciałabym wyciągnąć już wiosenną kurtkę i wskoczyć w ukochane trampki. Nawet nie przeszkadza mi, że znowu będę kichać, byleby było trochę cieplej. :D Kto razem ze mną tęskni za ciepłem?
O ile dobrze kojarzę to teraz feriami cieszy się już ostatnia tura uczniów! Kto jest tym szczęśliwcem i dopiero teraz ma wolne? Moje odpoczywanie już się skończyło i od tygodnia chodzę na zajęcia — zaczęłam wybraną specjalizację i od drugiego tygodnia marca zaczynają mi się praktyki! Trochę się stresuję, ale… co będzie to będzie! Tyle u mnie — opowiadajcie co u Was i jak mijają Wam ostatnie dni lutego.
Dobrze, przestaję już gadać, czas przejść do konkretów!


Co działo się po naszym powrocie na KG?

Całkiem sporo tego było, moi drodzy! Zaczęłyśmy od opublikowania kolejnej części ciekawostek — tym razem wybór padł na Jasona Isaacsa, aktora, który w „Harrym…” grał Lucjusza Malfoya. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zapoznać się z kilkoma ciekawymi faktami na temat Jasona, gorąco zachęcamy do nadrobienia zaległości. Ana wyszukała całkiem sporo interesujących ciekawostek, dlatego… no cóż, nie czekajcie już dłużej, po prostu zapoznajcie się z tym postem! Kilka dni temu pojawiła się również już kolejna seria ciekawostek; Arcanum napisała post o aktorze, którzy grał Remusa Lupina. Przyznam, że niektóre ciekawostki naprawdę mnie zaskoczyły.  
Przy okazji przypominam, że gdybyście chcieli podpatrzeć o kim jeszcze pisaliśmy: wystarczy wejść w etykietę „ciekawostki”(etykiety, jak można zauważyć, znajdują się po lewej stronie). Może przegapiliście któryś z postów? Ci, którzy są z nami od początku wiedzą, że ciekawostki zaczęliśmy od interesujących faktów na temat nie tylko filmów, ale też książek o Harrym Potterze. Przykładowo —> pierwsza część ciekawostek. Zachęcamy do zapoznania się z tymi postami! Chcielibyście może, żebyśmy stworzyły zakładkę ze wszystkimi ciekawostkami, żeby był do nich lepszy dostęp? Piszcie w komentarzach!

Nie mogę również zapomnieć o rozpoczęciu trzeciej edycji Magicznych Smakołyków. Tym razem postawiłyśmy na „Czekoladowe Żaby” — nie wiem jak Wam, ale mi to właśnie one najbardziej kojarzą się z Harrym, więc wybór był naprawdę prosty! W dwóch pierwszych edycjach udział mogły brać tylko osoby, na których blogach publikowane były historie z Hermioną Granger w roli głównej. „Czekoladowe Żaby” musiały jednak być wyjątkowe, dlatego tym razem w akcji mogą brać udział wszystkie blogi potterowskie. Mamy nadzieję, że znajdą się chętni do zgłaszania się! Trzecia edycja trwa do 24 kwietnia, więc zostały jeszcze dwa miesiące. Macie jeszcze trochę czasu, ale nie zwlekajcie zbyt długo! ;)

Na początku lutego zdarzyło się również dla nas coś niesamowitego. Czekałyśmy na tę chwilę od naprawdę bardzo, bardzo długiego czasu, dlatego nawet nie wyobrażacie sobie, jak bardzo byłyśmy szczęśliwe, kiedy ostatecznie to się stało! W naszych statystykach wybiła magiczna liczba: 500 000 tysięcy wyświetleń. Pół miliona. Nadal ciężko mi w to uwierzyć! To dla nas bardzo duży sukces, dlatego jeszcze raz bardzo Wam dziękujemy za wsparcie. Jesteście niesamowici. :)

Luty rozpoczęłyśmy również od pewnej nowości — na początku każdego miesiąca będziemy publikować post z wyzwaniem na dany okres czasu. To forma zabawy, ale mimo to zachęcamy Was do udziału! Wyzwanie na luty to przeczytać opowiadanie/miniaturkę ze znienawidzonym pairingiem. Jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczone aktywnością w tym wyzwaniu! Mamy nadzieję, że w kolejnych miesiącach również będziecie brać udział. :) Gdybyście mieli pomysły na wyzwania, śmiało piszcie! Czy to w komentarzach pod tym postem, czy nawet na chacie — dla nas to bez różnicy, a na pewno przydadzą nam się Wasze sugestie. W końcu organizujemy to dla Was.

Oprócz tego pojawiłam się z drugą częścią „Opowiadań z wattpada”. Na naszym wattpadzie trochę ucichło, ale obiecujemy już wkrótce wrócić również tam. Ostatnie dwa miesiące były dla nas bardzo intensywne, jednak powoli wracamy do siebie!

W lutym ruszyłyśmy z dwoma konkursami: z konkursem na drabble i konkursem na blog miesiąca. Oba te konkursy cieszą się całkiem sporym powodzeniem, dlatego stwierdziłyśmy, że dobrze by było chociaż troszkę Was rozruszać! Najwyższy czas. ;) W konkursie na drabble do wygrania jest nagroda książkowa (do wyboru spośród czterech), więc może to chociaż troszkę przekona Was do udziału? Tematy, które specjalnie dla Was wymyśliłyśmy, są naprawdę ciekawe, dlatego... nie czekajcie, tylko klawiatury w dłoń i piszcie! Czekamy na Wasze prace, kochani. Konkurs na blog miesiąca od początku istnienia naszego katalogu cieszył się dużym powodzeniem, dlatego mamy nadzieję, że jedenasta edycja będzie równie udana, jak poprzednie. Zgłaszajcie swoje ulubione blogi! To dla autorek duże wyróżnienie. :)

Od ostatniej tablicy ogłoszeń opublikowałyśmy osiem postów. W statystykach wybiło ponad 510 tysięcy wyświetleń! Nasz katalog obserwuje już równo 100 osób, a na fanpage'u lubi nas aż 382 osób. Na wattpadzie profil KG został zaobserwowany przez aż 102 osoby! Oprócz tego muszę przyznać, że od naszego urlopu pod postami pojawia się całkiem sporo komentarzy! Jesteśmy z tego powodu przeszczęśliwe, baaardzo Wam dziękujemy; to naprawdę motywuje do dalszej pracy. :) W szczególności w tym miesiącu dziękujemy: Ew. i Ginny Kurogane, a także wszystkim innym osobom, które się udzielały: Eva Eva, Multivariate Ego, Airi, Bloody Rose... i wielu, wielu innym, których nie wymieniłam, a którzy pojawili się w komentarzach. Dziękujemy za Wasze wsparcie! Mam nadzieję, że zostaniecie z nami jeszcze długi, długi czas. :)

Cytat lutego? „— Tacy młodzi — powiedział w końcu — a z tak wieloma toczą bój.” — Gryfek. Wie ktoś, w którym momencie Gryfek wypowiedział te słowa? Jeśli tak; piszcie w komentarzach! Zobaczymy jak z Waszą pamięcią. ;)

Już za niecały tydzień będziemy obchodzić trzecie urodziny Katalogu Granger. Przygotowania idą pełną parą, dlatego zapraszam Was już 1 marca na naszego bloga, by sprawdzić co tam dla Was wymyśliłyśmy.

OTWARTY NABÓR
Katalog Kreatywność — klik!
Katalog Fanfiction — klik!
Katalog Euforia — klik!
Księga Baśni — klik!

Na dzisiaj to tyle. Jestem ciekawa, czy ktoś dotarł do końca; jeśli tak, to koniecznie odezwijcie się w komentarzu! Piszcie co u Was słychać, a ja pod wieczór zabiorę się za odpisywanie Wam.

Buziaki!
M.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz