Ariana dla WS | Blogger | X X

8 lut 2018

Opowiadania z wattpada #2

Cześć!
Cztery dni temu świętowaliśmy pół miliona wyświetleń — a dzisiaj wracamy już z kolejnym postem, tym razem z drugą serią postów „opowiadań z wattpada”. Nie ma ich zbyt wiele, bo zaledwie sześć, ale mamy nadzieję, że mimo to wśród tych sześciu opowiadań znajdziecie coś dla siebie! Zapraszamy do zapoznania się z opisami. :)
Tymczasem piszcie w komentarzach, co u Was słychać! Jakie macie plany na zbliżający się weekend? Ja znowu uciekam do Krakowa na dwa dni — sesja zdana, więc mogę trochę zaszaleć!
Zachęcam Was jeszcze do udziału w wyzwaniu potterowskim na luty i zapraszam do udziału w naszej akcji komentatorskiej. :)
Buziaki,
M.

Autor: Marthaaaa
Opis:
„Gdy nagle zdajesz sobie sprawę, że spokój i idealne życie to ostatnia rzecz, o której marzyłaś...” Hermiona Weasley ma wszystko. Piękny dom na przedmieściach. Dwójkę wspaniałych dzieci i kochanego męża. Ale czy tak jest naprawdę? Co, jeżeli jej spełnione marzenia to nic innego jak więzienie? A rzeczywistość, jaką sama sobie stworzyła, jest tylko rutyną, której tak bardzo chciała uniknąć? Czy można obudzić się z rzeczywistości? 
I jaką rolę może odegrać w tym szkolny wróg?
Autor: Piesia 155
Opis:
Draco Malfoy stara się, żyć od nowa. Nie patrzeć zza siebie, zapomnieć idee wpajanie przez Lucjusza. Co się stanie, kiedy niedobitki śmierciożerców będą chcieli się upomnieć o zemstę? Czy będzie mógł liczyć na wsparcie Panny Granger i Pana Pottera? Czy będzie wstanie przyjąć nieoczekiwaną propozycję Kingsley'a, kiedy będzie wymagać tego sytuacja? 
Autor: savage/Insulcari
Opis: 
Jest tylko prawda obiektywna, zakryta przed naszymi oczami. Żyjemy ze świadomością, że może nigdy nie będzie przez nas odkryta, a jeśli nawet... powinniśmy się zastanowić, czy nie wolelibyśmy żyć bez niej.
Autor: Piesia 155
Opis:
Historia opowiadająca o tym, jak gra w Czarodziejskie Szachy może mieć nieoczekiwanie skutki. Czy uda się odzyskać pamiętnik, w którym Panna Granger spisuje swoje emocje związane z blondwłosym Ślizgonem? Czy wyjaśni się, dlaczego Pan Malfoy, który wywołuje niemałe zdziwienie na twarzach współmieszkańców Hogwartu, zachowuje się inaczej wobec księżniczki Gryffindoru? I co do tego wszystkiego ma Ron?
Autor: elenawest1990
Opis: 
Dzień, w którym Voldemort zabija rodziców małego Harry'ego Pottera, przynosi Syriuszowi Blackowi niespodziewaną zmianę. Zostaje bowiem przeniesiony przez Dumbledore'a w czasie o kilkanaście lat do przodu. Dyrektor ma w tym swój ukryty cel, lecz nie wie, że przyszłość szykuje Blackowi jeszcze niejedną nieoczekiwaną niespodziankę, które mocno wpłyną na Łapę oraz pewną młodą czarownicę, która przyjmie go pod swój dach.

"JEJ ŚLUB, JEGO POGRZEB"
Autor: Arcanum Felis
Opis: 
Hermiona wychodzi za mąż, ale nie za właściwego mężczyznę. Przynajmniej tak uważa Draco.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz