Ariana dla WS | Blogger | X X

26 sty 2018

Trzecia edycja „Magicznych Smakołyków”

Witajcie!
Jak się miewacie? Czy u Was też zima postanowiła przystopować chociaż na moment? U mnie ostatnio dominował mrozek i przeraźliwie śliski lód na chodnikach. Na szczęście idzie ocieplenie! Poza tym dni mijają dzień za dniem, co weekend kibicuję skoczkom narciarskim i zaczynam dbać o formę. Kiedyś trzeba ruszyć, bo nic samo się nie zrobi… Opowiadajcie, co tam u Was!
Wróciłyśmy po urlopie z nową energią i dlatego niemal od razu ruszamy z kopyta z Waszą ulubioną akcją. Wiem, jestem bardzo skromna i takie tam, ale ja tylko stwierdzam fakty. Pod obiema edycjami było tyle komentarzy, że aż sama się dziwię. To wszystko dzięki Wam! Jesteście wspaniali.
Ogłaszam wszem i wobec, że dzisiaj rusza trzecia edycja „Magicznych Smakołyków”, zatytułowana #CzekoladoweŻaby. Prawda, że uroczo? I potterowsko przy okazji. W tej edycji zgłoszenia mogą wysyłać wszyscy piszący opowiadania z uniwersum Harry’ego Pottera! Zgłoszenia zostawiajcie w komentarzach na specjalnie do tego wyznaczonej stronie Katalogu Granger → TUTAJ. Oczywiście najpierw należy się zapoznać z regulaminem, ale to zapewne bardzo dobrze wiecie.
Tyle ode mnie. Pędzę oglądać serial.

Miłego weekendu,
Arcanum

6 komentarzy:

 1. Ooooo <3
  W końcu!
  Ale ja mam dylemat, ponieważ ostatnio porównałam Zerwaną do opowiadania, nad którym pracuję i się załamałam - Zerwana to dno i trzy kilometry mułu przy nim. Niestety, przez studia nie mam za bardzo czasu ani energii do poprawienia tego czegoś... Z drugiej jednak strony jest kilka aspektów, które mi się podobają i fajnie by było wiedzieć, co inni o nich myślą.
  Dlatego się zgłoszę, lecz dopiero po sesjixD
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Akcja będzie trwała dość długo, więc mamy nadzieję, że uda Ci się znaleźć czas na wysłanie zgłoszenia i przede wszystkim na skomentowanie przydzielonego opowiadania. Ach, studia już za mną, ale bardzo dobrze pamiętam ten stresik. Teraz pracuję i mam wrażenie, że jest jeszcze gorzej, bo nie mam czasu na nic :/ Jednak bądźmy dobrej myśli :)
   Pozdrawiam
   Arcanum

   Usuń
 2. Weszłam dzisiaj rano na KG, żeby zapytać o kolejną edycję Magicznych Smakołyków, ale zajęłam się czymś innym i zapomniałam. Przypomniało mi się przed minutą. Wchodzę i co widzę? Czy można powiedzieć "miód dla oczu"? :P

  Już się zgłaszam, szybciuteńko i z wielgachnym uśmiechem. :D

  Buziaki!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widocznie czytamy w Twoich myślach :D Ale w sumie fajnie, że ta akcja Ci się podoba i chętnie bierzesz udział!
   Pozdrawiamy i dziękujemy za tak szybki odzew
   Arcanum

   Usuń
 3. Już powoli traciłam nadzieję na nową edycję, a tu... niespodzianka. Fajnie, że w ogóle pomyślałyście o takiej akcji. Tym bardziej, że brak komentarzy to chyba problem każdego blogera. Cóż, życzę powodzenia. Mam nadzieję, że kolejna edycja będzie sukcesem :D
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło nam, że myślicie o tej akcji, bo to tylko dobrze o niej świadczy! Od dawna planowałyśmy, że ruszymy w styczniu, ale najpierw był urlop, potem ja musiałam ogarnąć trochę swoje życie, ale jest. To prawda, brak komentarzy to zmora każdego autora, jednak mam nadzieję, że ta akcja coś zmieni ;)
   Również pozdrawiam
   Arcanum

   Usuń