Ariana dla WS | Blogger | X X

8 sie 2015

Oceny miniaturek + ogłoszenie wyników konkursu na miniaturkę miesiąca #4

(Informacyjnie: 
Link do głosowania na blog miesiąca - KLIK
Miło też będzie, jeśli dacie znać w ankciecie po prawej stronie, jak waszym zdaniem funkcjonuje katalog. 
Wpisujcie swoje daty urodzin w zakładce "urodziny"! :))

Cześć! 
Jak zapowiedziałyśmy wcześniej - jesteśmy - tym razem, by ogłosić wyniki konkursu na miniaturkę miesiąca! Wszystkie miniaturki były naprawdę dobre, poprzeczka była podniesiona wysoko, ale jak to konkursy; ktoś pierwsze miejsce zająć musiał. I tak jak mówię przy każdym konkursie, tak przy tym się powtórzę: nikt nie powinien czuć się przegranym, każdy jest wygrany z tego względu, że wziął udział w konkursie. Bardzo się cieszymy, że tematy Wam się spodobały i postanowiłyście napisać takie prace. Gratulujemy więc pomysłowości! 
Zanim przejdziemy do ogłoszenia wyników, pokażemy Wam oceny wszystkich członków jury oraz bloga, który... otrzymał agrodę publiczności! Czyli to ten blog, który według Was - komentatorów, powinien wygrać. :) Ale to za chwilę.

Poza tym w tym konkursie wprowadziłyśmy trochę inny sposób oceniania. Jury oceniało według określanych kryteriów i przyznawało według nich punktów. Uznałyśmy, że jest ważne, aby wszystko zostało zawarte w tej ocenie - od błędów, po styl napisanej pracy. Ogólnie maksymalna ilość punktów, jaką można było uzyskać, wynosi 28. Pierwszy raz miałyśmy z czymś takim do czynienia, więc gdybyście mieli jakieś rady, które pomogłyby nam udoskonalić system oceniania przez jury - piszcie, a my możliwe, że skorzystamy z tych rad. ;)

Ale po kolei! Co będzie najpierw? Najpierw zwycięzca według komentatorów! Jest nam przykro, że tak mało osób oceniło prace, ale jeśli konkursy mają się odbywać nadal, potrzebujemy Waszego zaanagażowania, bez tego ani rusz. Nie organizujemy ich dla siebie, bo nawet nie możemy wziąć w nich udziału, ale dla W a s, żeby coś tu się działo, a nie wiało pustkami. Prosimy tylko o uszanowanie naszej pracy - czy prosimy o aż tak wiele, skoro my często poświęcamy mnóstwo swojego czasu na pisanie postów, aktualizowanie blogów? No ale cóż... Przejdźmy wreszcie do tego milszego tematu. Więc, uwaga...

Z ogromną radością mam przyjemność ogłosić, że nagrodę publiczności otrzymuje miniaturka.........


"NIE DO KOŃCA NORMALNY POMYSŁ" - AUTORSTWA SARKASTYCZNEJ!
Otrzymałaś w sumie 19 punktów, co dało Ci prowadzenie! Gratulujemy wygranej! 

Uf, ogłoszenie jednych wyników ogłoszone, teraz czekają na nas drugie. Przy okazji chcemy przypomnieć Wam wszystkie prace konkursowe - klikając na cyfry, przeniesiecie się na stronę z daną miniaturką i będzie można przeczytać ją jeszcze raz, jeśli oczywiście macie ochotę. Klikając zaś na tytuł konkretnej pracy, przenosicie się na stronę z nickami wszystkich członków naszego jury. Klikając na poszczeglny nick, po raz kolejny przenosicie się, tym razem na stronę z opinią poszczególnego członka jury. A więc do dzieła!

Klikając na cyfry, przenosicie się do wybranych miniaturek, klikając zaś na tytuły, przenosicie się na stronę z ocenami poszczególnych tekstów. 

Jeśli już każdy zapoznał się z opiniami naszego jury, mam ogromny zaszczyt ogłosić wyniki IV konkursu na miniaturkę miesiąca Katalogu Granger!

III MIEJSCE zajmuje tekst "Zdrada", autorstwa LusiNa! Gratulujemy!

II MIEJSCE otrzymuje miniaturka "WBREW ROZUMOWI" - autorem tej pracy jest BlackCape. Równiez gratulujemy zajęcia II miejsca!

I WRESZCIE, GDY EMOCJE SIĘGAJĄ ZENITU....

I MIEJSCE TRAFIA DO MARTY WEASLEY, AUTORKI PRACY "STAWIAM NA MIŁOŚĆ"!! 
Serdecznie gratulujemy zajęcia pierwszego miejsca!
Autorkę wygranej pracy prosimy o napisanie do nas emaila, aby, jeśli oczywiście będzie miała ochotę, przeprowadzić wywiad. 

Jeszcze raz bardzo, ale to bardzo, gratulujemy każdej osobie z osobna - gdybyśmy mogły, wysyłałybyśmy jakieś nagrody, ale budżet Katalogu na obecną chwilę wynosi... nie wynosi nic. :D Może kiedyś coś wykombinujemy, ale to w daaaalekiej przyszłości. Każda miniaturka miała w sobie coś wyjątkowego, jak napisałam na początku; poprzeczka była podniesiona naprawdę wysoko. Dziękujemy także osobom, które zgłosiły się do grona jury - po napisaniu posta o przedłużeniu konkursu zgłosiło się naprawdę mnóstwo osób, a my po prostu miałyśmy określoną ilość miejsc, więc nie mogłyśmy wszystkich przyjąć. Mam nadzieję, że te osoby, które nie dostały się tym razem, spróbują przy kolejnym konkursie - co prawda będzie przed przyjęciem mały "teścik" dla tych osób, co zaważy na przyjęciu... ale jak na razie nic nie mówię! Próbujemy ulepszać konkursy z każdym kolejnym i mamy nadzieję, że jest to widać. Ależ się rozpisałam... Chyba nie macie mi tego za złe? Czasami jestem straszną gadułą. 

Do zobaczenia!

M. i E.

5 komentarzy:

 1. Bardzo dziękuję za docenienie mojej miniaturki 3 miejscem! Jestem naprawdę zaszczycona ;) Gratuluję wszystkim pozostałym autorkom, BlackCape za zajęcie drugiego miejsca i Marcie za zwycięstwo. Wasze prace były naprawdę świetne :) Oczywiście gratuluję też Sarkastycznej nagrody publiczności i autorce "Pracowitych wakacji" za napisanie świetnej pracy.
  Mogę tylko stwierdzić, że jesteśmy naprawdę genialne :D
  Pozdrawiam wszystkich, a w szczególności jury!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja..ja nie wiem co mam powiedzieć! Jestem bardzo zaskoczona, oczywiście pozytywnie zaskoczona! Przede wszystkim to: DZIĘKUJĘ <3 Przyznam szczerze, że oceny jury otwierałam z duszą na ramieniu, bo pracę pisałam dzień przed ostatecznym terminem wysłania i nie miałam czasu jej doszlifować, jednak z każdą kolejną opinią wręcz skakałam z radości. Dowiedziałam się, co powinnam dopracować i na co zwrócić większą uwagę, za co serdecznie dziękuję, bo jak to mówią- najlepiej uczy się na błędach. Prace były na tak wysokim poziomie (moją faworytką było ,,Wbrew rozumowi", a w stronę autorki śle gratulację, za odwalenia naprawdę dobrej roboty), że w życiu nie pomyślałabym, że mi się uda. Gratuluję pozostałym autorkom, bo każdą z tych prac czytałam z ogromną przyjemnością i co tu więcej mówić...Jeszcze raz dziękuję, nawet nie wiecie jak wielką radość sprawiła mi ta wygrana :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ps I oczywiście bardzo chętnie, już napisałam do was email ;)

   Usuń
 3. Gratuluję wszystkim autorkom prac, były świetne (czytałam je z ciekawością i przyjemnością :)).
  Dziękuje osobom, które doceniły moją pracę, bo nagroda publiczności to dla mnie duże wyróżnienie.
  Ale przede wszystkim dziękuje jury, które poświęciło swój czas nad oceną miniaturki. Teraz wiem co powinnam poprawić i nad czym popracować, każda opinia była dla mnie ważna i było mi miło czytać pozytywne wypowiedzi, ale te mniej także- dzięki temu mogę dążyć do doskonałości.
  Teraz tylko mogę zgodzić się z Lusią Na: Jesteśmy naprawdę genialne :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Wow, naprawdę świetne miniaturki! Gratuluję wszystkim zwycięzcom. :)

  OdpowiedzUsuń