Ariana dla WS | Blogger | X X

6 sie 2015

Cześć!

Witajcie!

Jako że kilka dni temu zostałam przyjęta do katalogu, postanowiłam się przywitać.

Osoby, które czytają mojego bloga lub trochę mnie znają, wiedzą, że mam na imię Lena. Piszę bloga o Teodorze i Hermionie, ale to do Dramione mam wielki sentyment. To właśnie z nim zaczęła się moja przygoda ze światem fanfiction. Jestem pierwszorzędną gadułą, ale potrafię też słuchać. Z racji tego często będzie można spotkać mnie na chatcie. :D Jestem także miła, lojalna, przyjacielska, ambitna i spokojna. Lubię dobre jedzenie, książki, wiosnę, ogród obok mojego domu, pływanie i zwierzęta. W wolnym czasie uprawiam sport, czytam, piszę lub spędzam czas z rodziną lub przyjaciółmi.


Na początek z katalogu usunę wszelkie skasowane blogi, a zawieszone przeniosę do odpowiedniej zakładki. 

Chciałabym też, abyśmy wrócili do wieczorków potterowskich. Wydaje mi się, że dobrym pomysłem byłoby przeniesienie tego na gadu-gadu. Rozmowy zbliżają nas do siebie, poznajemy nowe osoby... Mam nadzieję, że znajdzie się wielu chętnych do udziału w wieczorku.

Jak Wam mijają wakacje? Wyjeżdżacie gdzieś czy może zostaliście w domu? Ja w sobotę jadę na tydzień do Bieszczad, nie mogę się doczekać. Chociaż gdy wrócę z wyjazdu zostaną mi tylko dwa tygodnie wolnego. Nie wiem jakim cudem, skoro jeszcze niedawno odbierałam świadectwo. Czy tylko mi to tak szybko zleciało?

E.

1 komentarz: