Ariana dla WS | Blogger | X X

13 wrz 2015

Oceny miniaturek + ogłoszenie wyników konkursu na miniaturkę miesiąca #5


INFORMACYJNIE: PRZYPOMINAM O ZGŁASZANIU BLOGÓW DO KONKURSU NA BLOG MIESIĄCA! Każdy z Was, jestem tego więcej niż pewna, czyta opowiadanie, które jest wyjątkowe, fabuła wciągająca, a styl pisania autorki po prostu nieziemski... Nie czekajcie dłużej, zgłaszajcie swoje ulubione blogi! - LINK!
+ Zakładka "nowe rozdziały" i "urodziny" gorąco Was zapraszają!
+ ASK - założony specjalnie dla Was.

   Cześć!
   Z niewielkim poślizgiem, ale w końcu jesteśmy! Dobrze wiemy, że część z Was z niecierpliwością wyczekiwała ogłoszenia wyników, jednak jesteśmy tylko ludźmi, chociaż ja tak naprawdę zrezygnowałam z nauki chemii, aby ten post dla Was napisać, DLATEGO, mam nadzieję, że zostanie to przez Was docenione i ujrzymy pod tym postem lawę komentarzy! No, nie zawiedźcie nas, co powtarzamy już praktycznie za każdym razem. 
Za nami już dwa tygodnie szkoły - szybko zleciało, co nie? Czy u Was w szkole również tak strasznie męczą, czy może te pierwsze tygodnie mijają Wam na luzie? Zazdroszczę studentom, że jeszcze mają trochę czasu, zanim zaczną się ich zajęcia. ;)
   Ale! Wracając do głównego wątku - dzisiejszego dnia mamy ten zaszczyt, aby przedstawić Wam wyniki konkursu na miniaturkę miesiąca - edycja piąta! Ależ ten czas leci, strasznie się cieszymy, że bierzecie udział w konkursach i zgłaszacie się ze swoimi pracami. Każdej autorce miniaturek chciałybyśmy podziękować, każdej z osobna! Wszystkie miniaturki prezentowały naprawdę wysoki poziom, osobiście nie potrafiłabym przyznać punktów, ponieważ według mnie każda praca miała w sobie to coś magicznego, co przyciąga uwagę. Jury oceniało wszystkie miniaturki według określonych kryterii, tak jak odbyło się to przy poprzednim konkursie. Wszystkie oceny zostały przesłane w czasie, dlatego bardzo dziękujemy każdej osobie, która była w składzie jury, przede wszystkim, za zgłoszenie się! Bez Was konkurs by się nie odbył i musiałybyśmy szukać innego rozwiązania. Wszystkie mamy ogromną nadzieję, że przy kolejnych konkursach problemu ze zgłoszeniami do jury nie będzie. 
   Ale zanim przejdziemy do ogłoszenia wyników, chciałybyśmy z przyjemnością wyłonić zwycięzcę publiczności! Czyli autora pracy, który według komentatorów powinien wygrać. 
Z ogromną radością ogłaszam, iż nagrodę publiczności otrzymuje.......


MINIATURKA PT. "BAJKA O MIŁOŚCI [KTÓREJ NIE BYŁO]" - AUTORSTWA RZAN!! Gratuluję wygranej, a przede wszystkim uznania wszystkich komentatorów!

   Jedne wyniki za nami, teraz czekają na nas drugie. Przy okazji chcemy przypomnieć Wam wszystkie prace konkursowe - klikając na cyfry, przeniesiecie się na stronę z daną miniaturką i będzie można przeczytać ją jeszcze raz, jeśli oczywiście macie ochotę. Klikając zaś na tytuł konkretnej pracy, przenosicie się na stronę z nickami wszystkich członków naszego jury. Klikając na poszczególny tytuł, po raz kolejny przenosicie się, tym razem na stronę z opinią poszczególnego członka jury. A więc do dzieła!


Klikając na cyfry, przenosicie się do wybranych miniaturek, klikając zaś na tytuły, przenosicie się na stronę z ocenami poszczególnych tekstów. 

Kiedy wszystkie oceny miniaturek już znacie, możemy przejść do tej najważniejszej, dla autorow prac, części. Z OGROMNĄ PRZYJEMNOŚCIĄ pragnę przedstawić Wam zwycięzców konkursu na miniaturkę miesiąca V Katalogu Granger!!

III MIEJSCE zajmuje tekst pt."Już po ślubie" autorstwa taurus! Serdecznie gratulujemy!

II MIEJSCE trafia do autora miniaturki "Przez łzy" - Lusia Na! GRATULUJEMY ZAJĘCIA II MIEJSCA!

I wreszcie...
................................................................
........................................................
...........................................
.............................
.................
........
...
.

I MIEJSCE W KONKURSIE KATALOGU GRANGER ZAJMUJE RZAN. - AUTORKA MINIATURKI PT. "BAJKA O MIŁOŚCI [KTÓREJ NIE BYŁO]" GRATULUJEMY WYGRANEJ!!!

Autorkę wygranej pracy prosimy o napisanie do nas e-maila, aby, jeśli oczywiście będzie miała ochotę, przeprowadzić z nią wywiad. Jeszcze raz gratulujemy wszystkim, bez wyjątku! Każda z Was odwaliła kawał dobrej roboty, każda tak naprawdę wygrała, nikt nie powinien czuć się przegranym! 

Chyba na dzisiaj to tyle. Wszyscy musimy przyznać, że emocje związane  z oczekiwaniem na wyniki były naprawdę ogromne, także nie będziemy już Was zanudzać dalszym pisaniem. Do zobaczenia, kochani.


M. i E.

6 komentarzy:

 1. Serdeczne gratulacje nie tylko dla Rzan, ale także dla pozostałych uczestników konkursu! :) Wszystkie prace były świetne :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Serdecznie gratuluję! Tobie Rzan w szczególności, świetna robota ♥

  OdpowiedzUsuń
 3. Moja Rzan wygrała! <3 chciałabym by ten fakt poprawił mi humor, który mój własny chłopak mi... koncertowo zepsuł, ale niestety. Gratuluję wszystkim! A najbardziej Rzan!

  Co do szkoły, to od dziś zaczęłam takie normalne zajęcia już i przez ostatnie wie godzinny zrobiłam się bardzo senna. No nic, mam nadzieję, że jutro bd lepiej!

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję, Rzan! I pozostałym także naturalnie.

  + dziewczyny, napisałyście,że jeśli rzan ma ochotę przeprowadzić wywiad, a nie czasem udzielic? :) Bo z tego wynika, jakby ona miała go przeprowadzić z kimś.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ogromne gratulację dla wszystkich autorek! W szczególności oczywiście dla Rzan, której miniaturka wciąż chodzi mi po głowie! :D
  Jeszcze raz wielkie brawa, wszystkie miniaturki były naprawdę wspaniałe!!! <3

  OdpowiedzUsuń