Ariana dla WS | Blogger | X X

9 kwi 2018

Ogłoszenie wyników konkursu na drabble #4!

Witam!
Mamy już przed sobą kolejny dzień pięknego miesiąca, jakim jest kwiecień. Wreszcie za oknami zaczęła się pojawiać coraz to lepsza pogoda! Słoneczko świeci, wśród drzew słychać lekki szum wiatru, ptaszki zaczynają swój śpiewny rytuał… Nawet motyle zaczynają latać! Dni są coraz to dłuższe, aż ma się ochotę wyjść na popołudniowy spacerek lub pojechać na krótką przejażdżkę rowerem! Czyż to nie cudowne? Uwielbiam wiosnę, kiedy wszystko na zewnątrz budzi się do życia. Mam wtedy wrażenie, że ja sama zaczynam wyrywać się ze snu zimowego. Człowiek jakoś od razu ma lepsze samopoczucie, ma w sobie więcej siły i wigoru, by nie tylko spędzać swój wolny czas przed telewizorem. Sama teraz stwierdziłam, pisząc do Was te wszystkie słowa, że to dobry moment, by zacząć odbywać krótkie dystanse rowerem, lub ogólnie znów wziąć się za jakieś drobne ćwiczenia, wzmacniające kondycję ciała. Co Wy na to? Myślicie, że tak piękna pogoda za oknem spowodowała u mnie takie myślenie?
Zanim zaczęłam dziś do Was pisać, otworzyłam swoje okno w dachu, by trochę świeżego powietrza przedostało się do mojego pokoju. Powiem Wam szczerze, że przez moje nozdrza dostaje się coraz to lepsze i lżejsze powietrze! Słyszę nikły śpiew ptaków, szczekanie psa, lekki szum samochodów… Mimo że ostatnie dźwięki nie należą do moich ulubionych, ze względu na tak fenomenalną pogodę, to nawet te odgłosy nie wywołują u mnie negatywnych emocji.
Początek tak dobrej pogody jest również zakończeniem naszego poprzedniego miesiąca, jakim jest marzec i kolejnych świąt Wielkanocnych! Mam nadzieję, że spędziliście te święta w przyjaznej atmosferze, w rodzinnym i przyjacielskim gronie, oraz, że trochę odpoczęliście od szkoły, studiów, pracy, czy innych obowiązków, które są z Wami nieustępliwie od długiego czasu. Każdemu należy się chociaż parę dni zdrowego odpoczynku. Powiem Wam, że mi udało się tego dokonać. Tegoroczne święta spędziłam z chłopakiem i jego rodziną. Wyjazd na Mazury bardzo dobrze wpłynął na moje samopoczucie. Powietrze przy jeziorach również jest niesamowite, ile mogłam tyle próbowałam oddychać pełna piersią, by zapamiętać ten zapach do następnych odwiedzin. Wszyscy, którzy nie byli jeszcze na Mazurach, to bardzo serdecznie polecam przyjazd tam. We wakacje to prawdziwe centrum rekreacji, ale muszę przyznać, że w okresie zimowym, czy wiosennym, kiedy słońce nieśmiało świeci na zamrożone jezioro, również warto się tam wybrać. Jest naprawdę bardzo spokojnie, cicho. Powiem Wam, że przy jeziorze naprawdę dobrze się rozmyśla o wszystkim. Teraz mogę szczerze przyznać swojemu chłopakowi rację, co do tego.
Prócz tego mogę się pochwalić, że udało mi się przyjechać jeszcze w tym czasie, kiedy jezioro Niegocin było zamarznięte i było można jeszcze po nim pochodzić! Nawet jeśli nie oddaliłam się od lądu za daleko, to muszę przyznać, że to wspaniałe doświadczenie, móc pochodzić po zamarzniętym jeziorze! Musiałam z tego porobić filmiki, mój chłopak sam, widząc moją radość ze spacerowania po lodzie, zrobił mi pamiątkowe zdjęcie! Nie zapomnę tego doświadczenia nigdy i żyję nadzieją, że kiedyś uda mi się po raz kolejny tak pospacerować. Może zima jeszcze kiedyś zaskoczy i jeszcze dalej od brzegu będę mogła odejść…
Przejdźmy jednak do sedna sprawy! Dzisiaj czas na ogłoszenie wyników w konkursie na drabble! Przyznam, że prace wyszły świetnie, każda z nich miała w sobie to coś! Cieszymy się również, że aż 5 prac wzięło udział w konkursie! Wspaniale, że ten konkurs ma w sobie trochę zainteresowania z Waszej strony. Mamy nadzieję, że w przyszłej edycji weźmie udział jeszcze więcej osób! Może podbijmy do… 7 prac? Co Wy na to? Liczymy na Was ogromnie!


Zanim jednak przejdziemy do ogłoszeń zwycięzcy przedstawiam Wam tematy prac, które obowiązywały podczas tej edycji:
1. „Walentynki Hermiony” — ten temat daje Wam duże pole do popisu, ponieważ może być smutno i wesoło. Wszystko zależy od Waszej inwencji twórczej.
2. „Zimowe szaleństwa” — trwa luty, więc to czas zimowych zabaw na śniegu. Ten temat dedykujemy wesołym tekstom. Wy także możecie trochę poszaleć!
3. „Całuśny Piątek” — to pierwszy piątek nadchodzący tuż po Środzie Popielcowej. Stary zwyczaj mówił, że jest to dzień, w którym młodzi chłopcy mogli całować dziewczęta, nie bojąc się odrzucenia ani kary. Mogli całować do woli tyle dziewcząt i tyle razy, ile tylko zechcieli. Może ktoś skradnie Hermionie całusa? Wszystko zależy od Was!
           
A oto prace, które wzięły udział w konkursie:
1. Zimowe szaleństwa — praca z tematu drugiego,
2. Osuwisko — praca z tematu pierwszego,
3. Szczerze. Całkowicie. I niepodważalnie. — praca z tematu pierwszego,
4. Nike — praca z tematu trzeciego,
5. Za pierwszą miłość — praca z tematu pierwszego.

No! Teraz mogę najwyższy czas ogłosić wyniki! Proszę Państwa…
JEDNOGŁOŚNIE
……………………………………………
……....................................
………………………..
………………..
…………..
……..
….
..
.
CZWARTĄ EDYCJĘ KONKURSU NA DRABBLE
……………………………………………
……....................................
………………………..
………………..
…………..
……..
….
..
.
WYGRYWA
……………………………………………
……....................................
………………………..
………………..
…………..
……..
….
..
.
PROSIMY OCZYWIŚCIE PRZED TYM O OKLASKI DLA
……………………………………………
……....................................
………………………..
………………..
…………..
……..
….
..
.


Drabble pod tytułem Zimowe Szaleństwa autorstwa Julii K.! Serdecznie gratulujemy wygranej w konkursie! Mamy nadzieję, że cieszysz się ze swojego małego zwycięstwa! Proszę napisz do nas maila, którą książkę chciałabyś, żebyśmy Ci kupiły! 
Dla przypomnienia, oto książki do wyboru:

Pozostałym autorom prac również gratulujemy i dziękujemy bardzo za wzięcie udziału w konkursie! Gdyby nie każda z Waszych prac, konkurs w ogóle by się nie odbył! Życzymy dalszych sukcesów w pisaniu oraz mamy nadzieję, że spróbujecie swoich sił następnym razem! Zapraszamy również do wzięcia udziału w innych naszych konkursach, jakie są na katalogu! Kto wie? Może tam uda Wam się osiągnąć jeszcze większe sukcesy!
Z racji tego, że był tylko jeden komentarz z oceny publiczności (wszyscy głosowali w ankiecie) stwierdziłyśmy z całą załogą Katalogu Granger, że tym razem nie zrobimy nagrody publiczności. Mamy jednak nadzieję, że następnym razem publiczność wykaże się większym zainteresowaniem, by napisać parę słów i ocenić prace, które będą brały udział w następnej edycji.
Przedstawiamy oczywiście post z głosowaniem na drabble, gdzie takowe oceny publiczności można było umieścić w komentarzach --> KLIK
Z kolei tutaj możecie znaleźć oceny, które napisałyśmy my --> KLIK
Zapraszamy serdecznie do przeczytania ocen!
Mimo wszystko udało nam się, na szczęście, ogłosić zwyciężczynię konkursu, z czego ogromnie się cieszymy! Mamy nadzieję, że nagroda rzeczowa w postaci książki zadowoli Cię w stu procentach! Koniecznie napisz do nas w prywatnej wiadomości, co o niej myślisz oraz, czy polecasz nam, by ją przeczytać! Jeśli jednak nie chcesz, to śmiało zapraszamy byś dała nam znać w komentarzu pod tym postem, lub na chacie! Szczerze mówiąc jestem bardzo ciekawa, czy książka jest dobra. :)
Zapraszamy i tak oczywiście na naszego maila, byś podała nam swoje dane adresowe, byśmy mogły wysłać Twoją nagrodę. ;)
Na zakończenie chciałabym podziękować wszystkim za wzięcie udziału w konkursie, za głosowanie w ankiecie, za napisanie oceny od publiczności… Ogólnie za całe zaangażowanie w czwartą edycję konkursu na drabble!
Autorom prac życzymy powodzenia w dalszym pisaniu, by rozwijać jeszcze lepiej swoje pióro oraz by brać udział jeszcze częściej w tych, jak i również innych konkursach! Nie ma się czego bać, Wasze prace będą konstruktywnie oceniane, więc jeśli chciałybyście jeszcze kiedykolwiek sprawdzić się w pisaniu i poczytać opinie innych osób, to serdecznie zapraszamy! My nie gryziemy. :)
Dziękuję bardzo za uwagę!

Ana Bella 

2 komentarze:

 1. Gratuluję zwyciężczyni ;) Szkoda, że więcej osób nie przedstawiło swoich opinii w komentarzach. Czekam na kolejny konkurs, bo być może następnym razem uda się mi wziąć udział ;P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. My też właśnie się smucimy z tego powodu. :( Nagroda publiczności, to zawsze fajna opcja, by jakoś nagrodzić pozostałe autorki za swoją ciężką pracę!
   Jednakże liczymy, że następnym razem więcej osób się udzieli.
   Dziękujemy za komentarz!

   Usuń