Ariana dla WS | Blogger | X X

1 kwi 2018

Wesołego Alleluja!

Kochani! 
Przepraszam, że pojawiam się dopiero dzisiaj, już w Wielkanoc, ale poprzednie dni były przepełnione bieganiem, gotowaniem i sprzątaniem, więc nie miałam w zasadzie nawet chwili spokoju, by usiąść przy laptopie i napisać dla Was jakieś krótkie życzenia. Jestem jednak dzisiaj i piszę dla Was ten post, jeszcze zanim usiądę do stołu i zacznę z rodziną wielkanocne śniadanie. Chyba aż tak się nie spóźniłam, nie? :) 

Życzę Wam, aby te święta wielkanocne były dla Was czasem ciepła i nadziei; abyście na ten czas potrafili zapomnieć o sporach, ciesząc się tym samym z obecności najbliższych, których macie wokół siebie. Spokoju na nadchodzące dni, umiejętności dostrzegania piękna, otaczającego nas z każdej strony. Żeby na Waszych twarzach w tym czasie gościł tylko uśmiech! I radości w każdym, nawet tym najmniejszym geście. Spędźcie ten czas z rodziną i pokażcie jak wiele dla Was znaczą. I oczywiście, tradycyjnie, życzę Wam też bardzo lanego poniedziałku! 

Odezwijcie się po świętach i opowiedajcie, jak minęły Wam te dni. Przy okazji chciałam Wam przypomnieć o wyzwaniu potterowskim na marzec; do 4 kwietnia możecie jeszcze przesyłać zdjęcia swoich potterowskich kolekcji, niezależnie od tego czy są one mniejsze czy większe, także... czekamy! Mamy nadzieję, że ktoś zdecyduje się wysłać na naszego maila jakieś zdjęcia. Bardzo na nie czekamy! Więcej informacji: klik!

M.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz