Ariana dla WS | Blogger | X X

20 mar 2018

Głosowanie na blog miesiąca #11

Witajcie!
Ach, jutro już pierwszy dzień wiosny! Czyż to nie cudowne? No… może gdyby nie fakt, że za moim oknem aktualnie sypie śnieg, to może byłoby i pięknie. W każdym razie nie ma na co narzekać, w końcu kiedyś ta piękna pora roku do nas przyjdzie!
Mamy już za sobą już połowę marca! To niesamowicie przykre, jak szybko czas potrafi nam przelatywać między palcami. Niczym woda spływająca z kranu po ciepłych dłoniach… Nie jestem z tego powodu zadowolona, zwłaszcza, kiedy uczęszczanie na zajęcia, dojazd do nich oraz powrót do domu, zajmują mi większość czasu. Gdzie czas na czytanie, na pisanie, na rysowanie, czy na rozwijanie swoich innych pasji? Nawet na nałożenie głupiej maseczki człowiek nie ma czasu ani sił… To smutne.
No ale! Mimo wszystko jakoś trzeba sobie w końcu radzić! Niedługo wiosna, dzień będzie dłuższy, a noc krótsza, może wtedy będę umiała dobrze i należycie zagospodarować swoim czasem? Nigdy nie wiadomo!
A co u Was? Zdarzyło się coś ciekawego w Waszych życiach? Opowiadajcie, chętnie poczytam!


Dzisiejszy post jest, jak sami dobrze widzicie, na temat głosowania na blog miesiąca!
Przedstawiam Wam blogi, które wezmą udział w tym konkursie:
https://accio-love-dramione.blogspot.com/, autorstwa Seleny Feltson,
Wytłumaczenia, dlaczego akurat te blogi zostały zgłoszone, znajdziecie tutaj: KLIK
Z kolei TUTAJ możecie zagłosować na swojego faworyta!

Głosowanie będzie odbywać się do dnia 3 kwietnia do godziny 23:59! Mamy nadzieję, że równe dwa tygodnie wystarczą Wam do zadecydowania, kto tym razem ma wygrać naszą jedenastą już edycję konkursu na blog miesiąca!
Parę dni po zamknięciu ankiety ukaże się Waszym oczom post z wynikami konkursu. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w zabawie! W ten sposób możecie wesprzeć swojego ulubionego autora i pokazać mu, jak bardzo doceniacie jego czas i poświęcenie w pisane przez nich historie!

Jeśli chodzi o samych nominowanych mam dla Was tylko jedną wiadomość! Możecie w sposób dowolny zaprezentować swoją nominację na Waszych blogach; w postaci linku w kolumnie, osobnym poście, osobnej stronie; decydujecie, jaki sposób jest dla Was najbardziej korzystny. Natomiast nie wolno Wam kategorycznie ogłaszać się na różnego rodzaju forach, fanpege’ach, portalach społecznościowych, itp. Nasze bystre oczka obserwują, a nos nigdy nie zawiedzie, jeśli zwęszymy takie występki. Jeśli taka sytuacja się zdarzy, Wasza nominacja będzie zdyskwalifikowana!
Jeśli którykolwiek z Was, osób, które czytają post, czy osoby, które zostały nominowane, mają jakieś pytania, a do końca nie znacie odpowiedzi na nie, to koniecznie piszcie do nas na maila! Znajdziecie go w zakładce „Kontakt” po prawej stronie bloga. Pamiętajcie żadna z nas nie gryzie, dlatego bez paniki!

Z mojej strony to tyle! Życzę wspaniałej zabawy i pamiętajcie… różdżki w dłonie, czarodzieje!

Pozdrawiam Was serdecznie,
Ana Bella

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz