Ariana dla WS | Blogger | X X

10 paź 2018

Tablica ogłoszeń #16

Witajcie kochani!
Brr! Ach te mrozy! Trudno się do nich przyzwyczaić, tuląc do siebie cieplutką kołdrę, zgadzacie się ze mną? Ledwo co się odkryję, a już chcę się w nią wtulić z powrotem! Kołdra jest dla mnie, jak kokon, jak druga skóra!
Niedługo minie drugi tydzień odkąd wróciłam na studia… Powiem Wam, że nie jest tak łatwo, by się przestawić z wstawania o ósmej/dziewiątej, na wstawanie o piątej/szóstej… Kompletnie inna bajka! Chociaż nie powiem, staram się kłaść  wcześniej do spania, żeby w miarę dobrą określoną ilość czasu się wyspać i żeby następnego dnia nie wyglądać, jak zombie. Na razie mi to wychodzi! Zobaczymy, co potem…
Wraz z nadejściem kolejnego roku akademickiego, przyszedł czas na inne obowiązki, mianowicie nauka. Wykładowcy już na pierwszych zajęciach informowali nas o terminach egzaminów. Nie tęskniłam za tym, haha! Ale przynajmniej wreszcie spotkałam się z niektórymi znajomymi! Bardzo się za nimi stęskniłam, pierwszy tydzień był bardzo głośny! Każdy opowiadał, jak spędził wakacje. Większość z nich spędzała ten czas w pracy, żeby trochę zarobić, tak jak ja.
No ale dość ględzenia! Pora zacząć pisać, co takiego działo się w tym miesiącu na Katalogu Granger!

Pierwszym postem po tablicy ogłoszeń #15 było ogłoszenie wyników konkursu na miniaturkęmiesiąca #13! Ach… pamiętam te emocje, gdy pisałam ten post w Wordzie… Te podliczanie punktów również było najlepsze! Powiem też, że nawet trochę zabawne, bo przy jednej miniaturce każda z nas miała inną sumę punktów… Na szczęście doszłyśmy do porozumienia. Po obliczeniu (po raz tysięcznym, jak i nie) punktów byłyśmy dumne, że możemy wreszcie ogłosić zwyciężczynię… A była to oczywiście Empatia! Po prawie dwóch miesiącach pragniemy Ci jeszcze raz serdecznie pogratulować wygranej! Twoja miniaturka była mistrzowska, czekamy na inne Twoje prace w naszych najbliższych konkursach! Pozostałe autorki również bardzo się spisały! Wasze prace były takie magiczne, że gdybym mogła, to najchętniej każda z Was coś by od nas dostała! Liczymy na to, że następnym razem również tyle osób weźmie udział w konkursie. Bardzo jesteśmy wyrozumiałe, że nie każdy z Was ma na to czas z powodu pracy/szkoły, ale i tak na Was liczymy! Tym razem było aż siedem prac! Mamy nadzieję, że uda nam się przewyższyć tę liczbę choćby do dziesięciu prac! Kto podoła temu wyzwaniu…?
W tym poście również ogłosiłyśmy z dziewczynami urlop! Nie było nas całe dwa tygodnie, lecz mam nadzieję, że i tak ktoś się za nami stęsknił…?
Kolejnym postem, jaki pojawił się na naszym katalogu był wywiad z Empatią! Ach! Jak cudownie się z nią rozmawiało! Powiem Wam, że Empatia jest naprawdę bardzo miłą i serdeczną dziewczyną! Rozmawiałyśmy wraz z M. z nią, jakby to była nasza stara koleżanka! W pewnym momencie miałyśmy wspólną wizję o tym, jak siedzimy w pięknej kawiarni i rozmawiamy tak przy kawie! Przeprowadzenie z nią wywiadu to była dla mnie czysta przyjemność! Mam nadzieję, że niedługo również uda nam się z nią porozmawiać. Wywiad ten jest bardzo obszerny w informacje, dlatego mamy nadzieję, że ktoś go przeczytał. Można z niego dowiedzieć się naprawdę wiele różnych i fascynujących informacji na temat Empatii. Jednak jeśli tego ktoś nie zrobił, to zapraszamy serdecznie! Pamiętajcie, że wywiady to jedna z nagród dla Was, która również jest bardzo ważna! Zwłaszcza, jeśli macie swoje grono czytelników, z którymi chcielibyście podzielić się ciekawostkami na temat swojej osoby.
A tutaj już powróciłyśmy z urlopu! Arcanum napisała Wam krótką informację na ten temat, zapytała Was również o wrażeniach z roku szkolnego. Zaprosiła Was też do wzięcia udziału w Magicznych Smakołykach… No i wspomniała, że powracamy do Was nabuzowane pozytywną energią i chęciami do działania. Mamy nadzieję, że docenicie naszą ciężką pracę, komentując nasze posty. Byłoby nam naprawdę bardzo miło!
W kolejnym poście Iluvia opisała Wam wyzwanie potterowskie, edycja wrześniowa! Dolores zadała Wam kolejne zadanie… Tym razem macie podzielić się zdjęciami swoich gadżetów i akcesoriów szkolnych z Harry’ego Pottera! Mieliście czas do piątego października, by nadsyłać nam nasze prace. Już nie mogę się doczekać, żeby je zobaczyć. Pozostałe dziewczyny zapewne też! Pamiętajcie, że aktywność w tym przedsięwzięciu jest bardzo ważna i wyjątkowa… Możecie bowiem dostać się do niesamowitej Brygady Inkwizycyjnej tej różowej kobietki, a to nie byle co! Wszystkie Wasze zdjęcia będą publikowane na naszym katalogu, dlatego bierzcie się do pracy!
W następnym poście M. ogłosiła dla Was konkurs na blog miesiąca, edycja 12! To tutaj macie szansę, by zgłosić Waszego ulubieńca! To niezwykle ważny konkurs, ponieważ pokazuje, jak bardzo cenimy sobie Wasze prace, Waszą aktywność na swoich blogach, a to nie byle co! Uwielbiamy czytać Wasze opowiadania, niektórzy z Was mają wspaniałą wyobraźnię do nich. Taki konkurs jest dla Was nagrodą za ciężką pracę. Dlatego, jeśli macie kim się pochwalić, to serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału. Pokażmy swoim ulubionym bloggerom, jak bardzo cienimy sobie ich prace i jak bardzo kochamy ich twórczość! Macie jeszcze czas do jutra, do godziny 23:59 na zgłoszenie swojego ulubieńca, lub ulubieńców, a więc śmiało!
Kolejny post, jaki pojawił się na katalogu, były ciekawostki #26! Opisywałam je z największą przyjemnością! W tejże edycji wystąpiła Natalia Tena, którą bardzo lubię! Jest wspaniałą aktorką, rolę Nimfadory Tonks odegrała naprawdę bardzo fajnie! Zgodzicie się ze mną? Z ciekawostek możemy dowiedzieć się wielu rzeczy na temat aktorów z Harry’ego Pottera, a to nie byle co! Mam nadzieję, że spodobały Wam się ciekawostki, a jeśli jeszcze ich nie przeczytaliście to bardzo serdecznie zapraszamy do lektury!
W kolejnym poście Arcanum opisała Wam konkurs na miniaturkę miesiąca #14! Jeśli jeszcze nie widzieliście postu, to zapraszamy również, pojawiły się kolejne super tematy do opracowania! Aż sama bym chciała napisać miniaturkę… Może spróbuję sama do szuflady ją skleić, haha! W tej edycji tematów jest trzy, mianowicie interpretacja piosenek, Halloween po mugolsku oraz upamiętnienie poległych w walce w bitwie o Hogwart. Tematy są jak jesień, trochę depresyjne, trochę zachęcające do głębokiej zadumy o życiu, o zmarłych. Mamy nadzieję, że wczujecie się dość w ten klimat i napiszecie dla nas wspaniale prace. W zeszłej edycji było ich 7, może tym razem spróbujemy dobić chociażby do 8-9? 10 to już będzie totalny hardcore! Pozostawiamy dla Was te tematy i życzymy powodzenia w pisaniu! Pamiętajcie, że czekają na Was wspaniałe nagrody, którą możecie wybrać sobie sami! W poście Arcanum również opisała, że potrzebujemy osób, które zechciałyby ocenić prace. Nie ukrywamy, że byłybyśmy ogromnie wdzięczne, gdyby ktoś nam w tym pomógł. Ocenianie prac jest naprawdę bardzo łatwe i przyjemne. Pomagamy sobie nawzajem, patrząc obiektywnie na prace pod względem estetycznym, językowym, ortograficznym. Mamy nadzieję, że ktoś będzie tak serdeczny i nam pomoże.
I ostatni post, jaki pojawił się na naszym katalogu to przypominajka, którą opublikowała M.! Jak sama nazwa wskazuje, przypomniała Wam o paru kwestiach, które pojawiły się na katalogu, mianowicie konkurs na blog miesiąca, na miniaturkę, wyzwanie potterowskie i Magiczne Smakołyki. Cieszmy się bardzo, kiedy widzimy aktywność z Waszej strony, dlatego zachęcamy jeszcze raz do wzięcia udziału w naszych przedsięwzięciach!

A teraz pora na małe liczby! Odkąd opublikowałyśmy ostatnią tablicę ogłoszeń, na katalogu pojawiło się aż osiem postów! To całkiem spory wynik, jeśli przypomnimy Wam, że nie było nas przez całe dwa tygodnie na katalogu. Mamy nadzieję, że jeszcze pobijemy tę liczbę i pojawimy się tutaj z jeszcze większą liczbą postów w ciągu miesiąca/dwóch miesięcy. W tym miesiącu zamykałyśmy, jak i również otwierałyśmy dla Was nowe konkursy! Zakończyłyśmy konkurs na miniaturkę i rozpoczęłyśmy nowy, dając Wam parę ciekawych tematów do opracowania. Pojawiło się nowe wyzwanie, nowa edycja Magicznych Smakołyków, czy konkurs na blog miesiąca! Jest tego bardzo dużo, nic tylko wybierać, w czym by się chciało wziąć udział!
Na naszym katalogu wybiło już ponad 576 tysięcy wyświetleń! To wspaniały wynik, mamy nadzieję, że niebawem uda nam się dobić do okrągłego miliona! Taka magiczna cyfra jest dla nas w zasięgu ręki! Nawet nie macie pojęcia, jak bardzo się cieszymy z tego powodu! Niestety nie można tego powiedzieć o komentarzach… Jest z nimi naprawdę bardzo kiepściutko! Jest nam naprawdę przykro z tego powodu. Mamy nadzieję, że pocieszycie nas, pisząc chociaż jedno zdanie pod naszymi postami. Jestem dumna z osób, które przychodzą i komentują, bo są tacy stali czytelnicy. Jednakże chciałybyśmy wiedzieć i widzieć, że jest sens w prowadzeniu tego katalogu. Pamiętajcie, że jesteśmy tutaj dla Was, poświęcamy swój czas dla Was, by Wam organizować posty, konkursy, przedsięwzięcia. To nie jest takie łatwe, ogarniać cały katalog. Proszę Was, postawcie się w naszej sytuacji. Aktualnie bardzo się smucimy z tego powodu, że tak mało z Was się udziela pod naszymi postami… Liczymy na Was w tej kwestii i to bardzo.

OTWARTY NABÓR
KATALOG EUFORIA — KLIK
KATALOG FANFICTION — KLIK
KATALOG SZUFLADA — KLIK

To tyle informacji ode mnie! Śmigam powoli do Rossmana, pora kupić sobie parę rzeczy i skorzystać z promocji ―55% na artykuły! Kto już był? Pochwalcie się swoimi zdobyczami!

Buziaki dla Was

Ana Bella

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz