Ariana dla WS | Blogger | X X

3 cze 2017

Ciekawostki #18!

Cześć!
Początek czerwca pod względem pogody jest idealny — ciepło, na niebie słońce, tylko od czasu do czasu pojawiają się chmury, ale nie zmienia to faktu, że można już wyrzucić cieplejsze kurtki i szaliki w kąt. Całe szczęście! Mam nadzieję, że u Was jest równie ładna pogoda i nie marnujecie jej na siedzenie w domu. ;) No chyba że ktoś tak jak ja zaczyna na studiach gorący czas sesji i siedzi w książkach (albo jest alergikiem i lepszą inicjatywą jest pozostanie w domu, niż  ciągłe kichanie) — z tymi osobami łączę się w bólu. Opowiadajcie, co u Was słychać, kochani. W szkołach już oceny powystawiane, czy trwa jeszcze napięty czas poprawiania ich na ostatnią chwilę? Oby na świadectwach pojawiły się same czerwone paski!

Przypominam również o trwającym konkursie na drabble — jak na razie dostałyśmy tylko jedną pracę, a żeby konkurs mógł się odbyć, potrzebujemy ich jeszcze co najmniej dwóch. Mam nadzieję, że ktoś jeszcze zdecyduje się przesłać pracę. Bez Was naprawdę same nie zorganizujemy kolejnych konkursów! Potrzebni nam jesteście Wy, inaczej to nie ma sensu. Odbywa się również głosowanie w dziesiątej, jubileuszowej edycji na blog miesiąca. Jeśli jeszcze nie oddaliście głosu na swojego faworyta, koniecznie szybko to nadróbcie!

Dość tego gadania, czas przejść do konkretów. Dzisiaj pojawiamy się z kolejną odsłoną ciekawostek! Kogo wybrałyśmy tym razem?


Podobny obraz
MATTHEW LEWIS, a dokładniej — Matthew David Lewis. Co ciekawego udało mi się znaleźć o aktorze, grającym w „Harrym...” naszego ukochanego Neville'a Longbottoma?

1. Urodził się 27 czerwca 1989 roku w Leeds w Anglii, syn Adriana i Lyndy. Ma dwóch starszych braci: Anthony'ego oraz Chrisa, jednak to on z ich trójki jest najmłodszy.
Matthew z bratem Anthonym. Prawda,
że są niesamowicie podobni?

2. Chcąc iść w ślady swojego brata Anthony'ego, który również interesował się aktorstwem, już w wieku pięciu zagrał w filmie, a dokładniej w dramacie „Some Kind of Life”, odgrywając rolę Johnatana Taylora.

3. Zapytany, w jaką inną rolę z ekranizacji „Harry'ego...” chciałby się wcielić, odpowiedział, że w Draco bądź Lucjusza Malfoya. (Pasuje według Was do którejś z tych ról? Wyobraźcie sobie Neville’a z pierwszej części w roli małego, wrednego Malfoya — jak dla mnie abstrakcja!)

4. W 2012 roku wystąpił w teledysku do piosenki „Fifth” zespołu A Band of Buriers.

 5. Helena Bonham Carter, która grała Bellatriks Lestrange, przypadkowo przebiła różdżką błonę bębenkową Matthewa podczas kręcenia filmu „Harry Potter i Zakon Feniksa”.

6. Ulubiony cytat postaci, w którą wciela się w „Harrym...”? „Dlaczego to zawsze ja?”, wypowiedziane przez Neville'a w drugiej części, podczas lekcji Obrony przed czarną magią, prowadzonej przez Gilderoya Lockharta.

Podobny obraz

     7. Zapytany o to, jak miałyby na imię jego dzieci, odpowiedział: córka — Sarah Trouble (kłopot) Lewis, syn — Max Danger (niebezpieczeństwo) Lewis.

Znalezione obrazy dla zapytania matthew lewis goblet of fire8. W ekranizacji czwartej części przygód Harry'ego Pottera, musiał nosić sztuczne, krzywe zęby i o dwa rozmiary za duże buty, a wszystko po to, by nadać odgrywanej przez niego postaci fajtłapowaty wygląd.

9. Matthew Lewis po zakończeniu nagrywania serii o Harrym Potterze na pamiątkę zostawił sobie zęby Neville'a.

11. Jego wymarzona rola to odegranie postaci Jamesa Bonda lub Batmana. 

12. Od dzieciństwa jest fanem „Gwiezdnych wojen”. 


Matthew z Bonnie na premierze Księcia Półkrwi 
w Krakowie

   13. W 2009 roku aktor, razem z Bonnie Wright, pojawił się na oficjalnej premierze Księcia Półkrwi w Krakowie. Jeśli chcielibyście przeczytać krótki wywiad z Matthewem i Bonnie, przeprowadzony gdy byli na premierze w Krakowie, jest on dostępny tutaj —> klik!   14. Zapytany czego najbardziej bał się w dzieciństwie odpowiedział: „Dziewczyn. Były przerażające.” — po czym dodał: — „No i pająków pod łóżkiem.”

Może znacie jakieś inne ciekawe fakty o aktorze, wcielającym się w Neville'a? Jeśli tak, koniecznie się tym z nami podzielcie!
Miłego dnia!
M.

(Znajdziecie nas również tutaj:
Facebook: www.facebook.com/kataloggranger
Ask: ask.fm/kataloggranger
Snapchat: kataloggranger)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz