Ariana dla WS | Blogger | X X

21 maj 2017

Konkurs na blog miesiąca #10 — edycja jubileuszowa!

Cześć wszystkim! 
Maj powoli się kończy, co oznacza też coraz szybsze nadejście wakacji. Z jednej strony bardzo się z tego cieszę, chociaż nauczyciele w mojej szkole jakby dopiero się obudzili, że nie mamy wystarczająco dużo ocen i teraz aż do wystawienia codziennie mamy coś do napisania (niektórzy nawet kłócili się między sobą o miejsce w terminarzu, serio.) 
Matury chyba już dla większości się skończyły, pochwalcie się jak Wam poszły ustne! Jesteście zadowoleni jak je napisaliście, sprawdzaliście odpowiedzi? Macie jakieś plany na najdłuższe wakacje w życiu? :) 

Na katalogu cały czas trwa konkurs na drabble! Przypominam, że do 17 czerwca można wysyłać swoją pracę składającą się z trzech drabbli napisanych na jeden z podanych przez nas tematów. Piszecie już coś albo macie zamiar? Napiszcie nam w komentarzu czy na chacie!

W ten słoneczny, chociaż (przynajmniej u mnie) niezbyt gorący dzień przychodzę do Was z już dziesiątą edycją konkursu na blog miesiąca! Jest ona jubileuszowa, więc i przebiegnie trochę inaczej niż zazwyczaj... Otóż tym razem nie odbędzie się żadne zgłaszanie swoich faworytów! Zdziwicie się jak to?! A tak to, że ta edycja jest specjalna i wezmą w niej udział wszystkie blogi, które zwyciężyły do tej pory! 

Zacznijmy więc może od ich przypomnienia:
I edycja — "Phenylethylaminee", autorstwa Vixen, znanej do niedawna jako Irlandka,
II edycja — "W chmurach miłości", autorstwa Kerci,
III edycja — "Kraina jutra", autorstwa Cosimy, który niestety został skasowany,
IV edycja — Niestety nie doszła do skutku z powodu małej ilości zgłoszeń, 
V edycja — "Opętani demonami przeszłości", autorstwa LaFinDeLaVieHarryPotter,
VI edycja — "Naucz mnie latać", autorstwa Cookie Monster & Sappy,
VII edycja — "Wierność jest nudna", autorstwa Patronuski,
VIII edycja — "Last minute love", autorstwa Arcanum Felis,
IX edycja — "Co serce pokocha, rozum nie wymaże", autorstwa Neli B. 

Link do ankiety —> KLIK

Głosować możecie do 12 czerwca, standardowo do godziny 23:59, a kilka dni później pojawi się post z ogłoszeniem wyników. 

A teraz kilka słów do autorek blogów. Zasada jest taka jak zwykle — post o konkursie (nie ankietę) możecie umieścić TYLKO na swoim blogu. W jaki sposób to zrobicie, to już Wasza sprawa, ważne jest to, by nie promować się na żadnych grupach ani nigdzie indziej. My cały czas czuwamy, za złamanie tej zasady grozi dyskwalifikacja! :) 
Gdybyście mieli jakieś pytania, prośby, cokolwiek, piszcie do nas śmiało! To tyle ode mnie, weekend właśnie się kończy, a ja lecę się uczyć. Trzymajcie się! 

~E.

4 komentarze:

 1. A u mnie gorąco, że można tylko umierać. Chociaż też tak fajnie się siedzi na dworze - tak cieplutko. :)
  Drabble mam zamiar pisać, ale jak to ostatecznie wyjdzie - nie wiem. Chociaż chyba coś już mam, jakiś taki zalążek pomysłu. Chociaż jest teraz gorący okres dla uczniów - co prawda tamten tydzień był o wiele intensywniejszy, ale nie wiadomo nigdy co strzeli do głowy nauczycielom. Pocieszam się, że zostało tak naprawdę jakieś dwa, może trzy tygodnie. Chociaż już nam mówili, że zaczną materiał z następnej klasy, bo czemu nie.

  OdpowiedzUsuń
 2. O żesz k! I jak ja mam wybrać JEDEN! blog?! No jak?! :D

  OdpowiedzUsuń
 3. A u nas w Irlandii znowu szaro, ale przy tym ciepło. Okej, na krótki rękawek się nie wyjdzie, ale nie trzeba nakładać kurtek, ani pięciu swetrów na raz, do tego nie pada. No prawie idealnie! Zaraz lecę odprowadzić syna do przedszkola i na trzy godzinki do pracy, w mój wolny dzień! Mam za miękkie serce, gdy przychodzą do nas ludzie i nie pasują im wolne terminy.

  Musze powiedzieć, że ciekawa formę na blog miesiąca wymyslilyscie ;) przy takiej śmietance towarzyskiej nie nastawiam się na zwycięzctwo, ale miło z nimi rywalizować! Liczę na zwycięzctwo Kerci i mam nadzieję, że jej brak aktywności w tej chwili nie ukaże się w braku głosów na w chmurach miłości, bo to jest naprawdę dobre opowiadanie. Jednak myślę że opętani demonami i Nela B moga iść łeb w łeb i to one bd walczyć o to pierwsze miejsce.

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń