Ariana dla WS | Blogger | X X

30 cze 2018

„Promujemy Świeżaki” — część 4!


Witajcie!
Co tam u Was? Jak minął pierwszy tydzień leniuchowania? Ja jestem w domu rodzinnym, ale o odpoczynku nawet nie ma mowy. Cóż, taki urok rzadkich przyjazdów, jednak dobre i to. Podzielcie się swoimi planami na wakacje!
Dzisiaj krótko, ponieważ nie mam dla Was zbyt wielu ważnych informacji. Przypomnę tylko o naszym czerwcowym wyzwaniu i konkursie na miniaturkę, który wystartował kilka dni temu. Zachęcamy do zapoznania się z tematami, kto wie, może któryś z nich będzie niezłą inspiracją? Powodzenia!


Przed nami kolejna odsłona naszej akcji promocyjnej. Mam nadzieję, że tym razem Wasza aktywność będzie większa, ponieważ ta edycja jest dość… oryginalna. Dlaczego? Tak się złożyło, że dwie nowe historie wychodzą spod pióra tej samej autorki, a mianowicie Vixen. Zapewne wielu z Was zna jej opowiadania i tłumaczenia, więc wydawać by się mogło, że możemy liczyć na sukces. Czytelnicy śledzący jej historie mogą dzięki temu nadrobić zaległości i przy okazji zrobić dobry uczynek dla KG i dodać nasz Świeżakowy hasztag. Ale koniec tych wstępów, przejdźmy do meritum.
 
Autorstwa: Vixen
Opis:
Po ośmiu latach związku, w tym dwóch latach powoli wyniszczającego ich małżeństwa, Hermiona i Draco decydują się na rozwód. Nie spodziewają się jednak, że los spłata im po drodze takiego figla. Chcąc uratować miłość, która wciąż się w nich tli, dostają od życia coś niespodziewanego. Czy odnajdą się w nowej roli i mimo trudnych chwil, które na nich czyhają, pozwolą sobie na drugą szansę?
 
Autorstwa: Vixen
Opis:
— Pamiętasz przepowiednię, Harry? — zapytała zachrypniętym głosem, który powiedział mu, że przepłakała kilka godzin. Jedno, zwykłe słowo, a przeszedł go dreszcz niepokoju.

— Nawet z alzheimerem bym jej nie zapomniał — odpowiedział, próbując zdobyć się na cień humoru, co, jak sądząc po małym parsknięciu przez łzy, mu się udało.

— I jeden z nich musi zginąć z ręki drugiego… — szepnęła.
— … bo żaden nie może żyć, gdy drugi przeżyje… Wiem, Hermiono.
[...]
— Co chcesz przez to powiedzieć?
— Miałeś zginąć z Voldemortem, Harry.
 

JAKIE JEST WASZE ZADANIE?
1. Czas na przeczytanie powyższych opowiadań to 16 dni. To ponad dwa tygodnie, więc, jak sami widzicie, to naprawdę bardzo dużo czasu, tym bardziej, że to opowiadania początkujące, więc nie ma na nich bardzo dużo rozdziałów.


2. Po przeczytaniu tych dwóch historii wybieracie jedną z nich, która jest według Was najlepsza. Weźcie pod uwagę sposób napisania opowiadania, oryginalność, poprawność... I biorąc pod uwagę te wszystkie czynniki — wybierzcie najlepsze!


3. Żeby akcja miała sens, zachęcamy do pozostawienia pod chociażby ostatnim rozdziałem każdego opowiadania komentarza, by zachęcić autorki do dalszego tworzenia! Nie chcemy przecież, żeby świeżaki do samego końca pozostały tylko świeżakami. :)


4. Będzie nam bardzo miło, jeśli zaczniecie swój komentarz od hasztagu ze świeżakami (czyli: #ŚwieżakiKG). Będziemy miały wtedy jakieś spojrzenie na to, ile osób pojawiło się na blogach poprzez nasz katalog i czy w ogóle nasza akcja ma sens i warto ją dalej ciągnąć. Jeśli możecie, to napiszcie nam w komentarzu pod tym postem co sądzicie o „Świeżakach”; bardzo chciałybyśmy poznać Waszą opinię, w końcu to dla Was ta akcja została stworzona.

5. Autorkę opowiadań prosimy o informowanie o głosowaniu na swoim blogu, ale nie na grupach czy fanpage’u (jesteśmy uważne i wszystko widzimy!). Dla nas to oczywista sprawa i wiemy, że także o tym wiesz, ale dla pewności o tym informujemy.

ANKIETA — KLIK! Głosowanie kończy się 15 lipca o 23:59.

Przekazałam Wam już wszystkie informacje, ale gdybym o czymś zapomniała, to piszcie w komentarzach. Wiem, że już wiele razy Was o tym informowałyśmy, ale liczymy na duże zaangażowanie z Waszej strony, bo bez tego ta akcja naprawdę nie ma żadnego sensu. Jednak mimo to wierzę, że tym razem będzie inaczej. Macie wakacje, więcej wolnego czasu… zróbcie to dla nas, dla siebie.
Tyle ode mnie. Udanego weekendu!
Arcanum

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz