Ariana dla WS | Blogger | X X

1 maj 2019

Kilka słów... o nas

Ta zakładka powstała z myślą, żebyście mogli nas lepiej poznać i wiedzieli, kim są osoby, prowadzące Katalog Granger. Mamy nadzieję, że zaciekawimy Was opisami.

M.
Rocznikowo mam dwadzieścia lat. W tym roku zaczęłam studia na kierunku pedagogiki, co jest zupełnie niezwiązane z tym, czego uczyłam się w liceum. Staram się jednak nadrobić zaległości i jakoś mi to idzie. Nadal nie wiem, czego chcę od życia, ale mam nadzieję, że w końcu uda mi się znaleźć ten sens.
Jaka jestem? Ludzie mówią, że jestem osobą pomocną, która nie waha się, gdy ktoś jest w potrzebie. Trochę za dużo myślę, za dużo analizuję i za dużo od siebie wymagam. Jestem nieśmiała, a czasem głupio odważna. Zanim poznam nowych ludzi, muszę się długo do nich przekonywać. Łatwo zdobyć moje zaufanie, ale równie łatwo można je stracić. Szybko się irytuję, gdy coś nie idzie po mojej myśli, potrafię być opryskliwa i sarkastyczna. Jestem raczej typem samotnika, który woli spędzić weekend w domu, przy dobrej książce i herbacie, niż szaleć w klubie. Nie lubię pozostawiać rzeczy niedokończonych, dlatego zawsze dążę do skończenia tego, co zaczęłam. Mam dwie wspaniałe przyjaciółki, na które zawsze mogę liczyć i za co jestem im ogromnie wdzięczna. 
        W blogowym świecie jestem M., w realnym jestem Marysią. Niska, bo niecałe metr sześćdziesiąt trzy, z brązowymi oczami i takimi też włosami. Patrzy na świat raczej pesymistycznie, chociaż innym próbuje wmówić, że wszystko się uda. 
Czym się interesuję? Najbardziej kocham pisać (inaczej by mnie tu nie było). Czytanie książek, oglądanie seriali i jazda na łyżwach — to sprawia mi ogromną przyjemność. W przyszłości… nie jestem pewna, co chciałabym robić. Mam nadzieję, że niedługo uda mi się to odkryć.
Kontakt do mnie:
gg: 47525122 

Ana Bella.

Witam! Może na początek się przedstawię, otóż jestem Daria, choć w blogosferze podpisuję się jako Ana Bella. Przeżywam aktualnie swoje dziewiętnaście wiosen. W maju 2017 roku ukończyłam Technikum Ekonomiczne. To taki jakby profil mat-geo z zajęciami zawodowymi. Nie powiem, że ten wybór należał do moich sukcesów, ale też i nie narzekam. Po szkole zdecydowałam się ruszyć na trzyletnie studia związane z tym zawodem. Zobaczymy, co z tego wyniknie. :)
Pragnę też w przyszłości podróżować. Zrobić coś pożytecznego w swoim życiu, a nie stać w miejscu i patrzeć, jak życie przemija mi przed oczami. W sumie to może być teraz zabawne, ale lubię układać sobie na przyszłość plany, wysoko postawione cele. Trochę mi to pomaga.
Jaka jestem? Ponoć wredna, choć moi przyjaciele twierdzą inaczej. Na pewno jestem ambitna, dość wrażliwa, romantyczna, pełna energii, wyrozumiała, zdecydowana, z ogromnym dystansem do siebie, stereotypowa... Przejawiam nawet czasem pychą, co staram się ograniczać. Taka mieszanka wybuchowa. 
Kocham czytać, pochłaniam niezliczoną ilość książek. Blogi tak samo, choć ostatnio trochę to zaniedbałam. Moją miłością są wykreślanki, haha. Uwielbiam też rysować, czy pisać. Tworzenie swoich własnych historii jest na tyle dla mnie fascynujące, że nie potrafiłabym tego od tak rzucić. Nawet jak przez pewien czas mnie nie było na blogosferze, pisałam do szuflady coś od siebie. To piękne uczucie, kiedy jesteś kowalem losów bohaterów. Wszystko od Ciebie zależy, nad wszystkim Ty właśnie masz kontrole. Cudowne. Marzy mi się również gra na keyboardzie. Jestem też szalonym kolekcjonerem biletów wszelkiej maści, pocztówek, cytatów, płyt, książek, a nawet listów, którymi wymieniam się ze swoją znajomą. Anonimowo wyrażałam/wyrażam też swoje zdanie na prywatnym blogu, czy na Asku. Lubię dzielić się swoimi doświadczeniami. 
Moje opowiadanie: dracohermione-love-can-be-magical.blogspot.com
Kontakt: annxbelle@wp.pl

Arcanum Felis

Wreszcie znalazłam chwilę, żeby napisać kilka słów o sobie, jak na adminkę przystało. Mam na imię Weronika, 29 lat i od kilku lat istnieję w blogowym świecie. Zapewne kojarzycie mój nick, bo jestem aktywna na wielu grupach i często się udzielam. 
W zasadzie jestem dość skrytą osobą, która woli przelewać swoje myśli na papier (ew. do Worda) niż rozmawiać z kimś w cztery oczy. Merlinie, naprawdę czasem jestem dziwna, ale podobno to też jest uważane za atut. Tak jak napisałam wyżej, uwielbiam pisać. Robię to od niedawna, ale tak naprawdę nie wyobrażam sobie, że mogłabym tego nie robić.
Prywatnie jestem magistrem ochrony środowiska, który usilnie poszukuje pracy w zawodzie, z niestety dość marnym skutkiem. 
Co jeszcze mogłabym o sobie napisać? Ludzie uważają, że jestem bezkonfliktową osóbką, która znajduje radę na wszystko i zawsze chętnie wszystkim pomaga. Zapewne tak jest, ale tego można się przekonać kiedy bliżej się mnie pozna.
Moje blogi: Ingis at Glacies, Simply Irresistible, Muzyczna misja, Last Minute Love

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz