Ariana dla WS | Blogger | X X

27 sty 2019

Kolejny sukces!

Cześć! 
Ostatnio rozpisałam się co u mnie słychać, więc tym razem nie będę tworzyć długich wypowiedzi i przejdę od razu do konkretów. Mam nadzieję, że wszyscy jesteście zdrowi — ostatnio grypa wisi w powietrzu i mnie już złapała. Dzisiaj dałam sobie czas na leniuchowanie i leczenie się, bo jutro muszę być w pracy, więc mam nadzieję, że duża porcja leków mnie uratuje i nie będę jutro się czuła tak, jakby coś mnie rozjechało. Inaczej kiepsko to widzę! A Wy, trzymacie się jakoś i nie dajecie chorobom, czy też jakiś wirus Was dopadł?

Dzisiejszy post ma charakter bardziej informacyjny, dlatego nie będę się rozpisywać, po prostu powiem o co chodzi i podziękuję Wam, moi drodzy. 

600 tysięcy wyświetleń!

Od długiego czasu razem z dziewczynami wpatrywałyśmy się w licznik wyświetleń. Każda co jakiś czas zerkała w odpowiednią zakładkę na bloggerze i wymieniałyśmy się informacjami na temat liczby, jaka się pojawia. Miałyśmy nadzieję, że do końca roku 2018 uda nam się osiągnąć następny próg, jakim było dla nas 600 tysięcy wyświetleń, ale niestety nie udało się. Jednak nic straconego, po prostu ta liczba przyszła do nas troszkę później, bo niecałe dwa tygodnie temu. Bardzo żałujemy, że przegapiłyśmy ten moment i zanim któraś z nas się zorientowała, to w statystykach było już ponad 600 tysięcy! Jesteśmy niesamowicie wzruszone, że udaje nam się co chwilę osiągać coś nowego; czy to kolejne urodziny, czy pełna liczba postów lub właśnie wyświetlenia. Muszę przyznać, że za każdym razem, gdy coś takiego się pojawi, bardzo to przeżywamy i cieszymy się. To chyba świadczy o tym, że jesteśmy naprawdę związane z tym miejscem i dużo dla nas znaczy. 

Jak dotąd opublikowałyśmy 312 postów, a łączna liczba wyświetleń to 602 050. To naprawdę duże liczby!

Dziękujemy Wam, że nadal jesteście z nami! Już wkrótce następne urodziny KG i pewnie postaramy się, by pojawiło się wtedy coś wyjątkowego, więc dłuższe podziękowania zostawię właśnie na tę okazję. Tymczasem chciałam Wam napisać, że... mam nadzieję, że zostaniecie z nami tak długo, jak katalog będzie istniał i nadal będziecie nas wspierać swoimi cudownymi komentarzami. Każdy doceniamy, naprawdę, nawet najkrótszy, zawierający jedno zdanie! Mimo że czasami brakuje czasu, by odpisać, wszystko czytamy i niesamowicie się cieszymy, że się udzielacie i chcecie być częścią naszej małej społeczności. Dlatego bardzo, bardzo Wam dziękujemy! 

Zachęcam Was do zapoznania się z poprzednimi postami; szczególnie tym i tym. Macie jeszcze trochę czasu, by udzielić się w wyzwaniu potterowskim na styczeń, więc zapraszamy! Nie muszą to być długie wypowiedzi, wystarczy jedno zdanie; bardzo nas ucieszy Wasza aktywność.

Dobrego tygodnia, kochani! Piszcie co u Was słychać.

M.

2 komentarze:

 1. Ale super! :D
  KG to jeden z najprężniej działających katalogów, więc tylko czekać aż pęknie milion!
  Dzięki, że jesteście, dziewczyny! ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. My jeszcze bardziej dziękujemy, że jesteś z nami już tyle czasu! <3

   M.

   Usuń