Ariana dla WS | Blogger | X X

9 sie 2018

Tablica ogłoszeń #15

Cześć!
Jak gorąco! Te upały zaczynają mnie już naprawdę męczyć. Nie dość, że na dworze ciężko wytrzymać, to jeszcze w dodatku w pracy, w której ostatnio jestem codziennie od rana do wieczora, nie ma klimatyzacji. Jestem więc jedynie skazana na wiatrak, który w taką pogodę pełni dla mnie bardziej funkcję suszarki, niż wiatraka. A Wy jak znosicie te upalne dni? Naprawdę zaczynam tęsknić za zimą! Tak źle, tak niedobrze; ciężko mi dogodzić!
Powiedzcie mi szybko, kto od września szykuje się z powrotem do szkoły, a kto rusza dopiero z nauką od października? Trochę zazdroszczę niektórym powrotu do szkoły! Zaczynam za chwilę trzeci rok studiów, jestem w trakcie pisania licencjatu... za szybko mi mija ten czas. Zawsze Wam o tym wspominam, ale naprawdę okropnie czuję się z tym, że wszystko tak szybko przemija!
Ach, koniec moich żali. Mam nadzieję, że dowiem się z komentarzy co u Was, moi drodzy, słychać. Jak mijają Wam wakacje? Byliście na jakiś wyjazdach?
Czas przejść do głównej części tego posta — zapraszam na kolejną odsłonę tablicy ogłoszeń.

Co w ostatnim miesiącu działo się na katalogu?

Ano działo się całkiem sporo, jeśli mam być szczera! Miesiąc zaczęłyśmy od... rozpoczęcia już czwartej (!) edycji Magicznych Smakołyków. Wydaje mi się, że każdy raczej dobrze wie, czym jest ta akcja, bo odbywa się na naszym katalogu już od ponad roku, ale dla osób mniej obeznanych — Magiczne Smakołyki to akcja komentatorska. Ty zgłaszasz się ze swoim opowiadaniem do akcji, następnie dostajesz przydział: określone opowiadanie do skomentowania. W zamian za to kolejna osoba w kolejce ma za zadanie przeczytać właśnie Twoje opowiadanie i zostawić komentarz na temat danej historii. Muszę przyznać, że ta akcja niesie ze sobą naprawdę mnóstwo korzyści! Jeśli komuś brakuje komentarzy, motywacji do pisania, niezwłocznie powinien się zgłosić! Im więcej osób się zgłosi tym lepiej — jak na razie zgłoszeń jest niewiele, bo zaledwie dwa, ale mam nadzieję, że liczba ta wzrośnie i będziemy mogły, wraz z dziewczynami, cieszyć się sukcesem czwartej edycji Magicznych Smakołyków. Pomożecie nam?

Następnie przyszedł czas na wakacyjną przypominajkę. W wakacje niby ma się dużo wolnego czasu, ale każdy ma jakieś wyjazdy czy pracuje, wychodzi ze znajomymi, więc koniec końców — aktywność na katalogu w wakacje nie jest zbyt zadowalająca. Nie dajemy się jednak, dlatego pojawił się post z przypominajką; ot tak, żeby się Wam przypomnieć. Wielu z naszych czytelników jest również naszymi Obserwatorami, więc gdy na KG pojawia się nowy post, pojawia im się taka informacja. Nie zapominajcie o nas! My ciągle tutaj działamy, ciągle staramy się wprowadzać nowości, żebyście nadal byli z nami.

Spójrzmy dalej w listę postów... Ach, wyniki Świeżaków! Zakończyłyśmy czwartą część głosowania w tej akcji. Ta edycja była naprawdę dla nas wyjątkowa, bo brały w niej udział dwa opowiadania autorstwa tej samej autorki — Vixen! Ostatecznie czytelnicy zdecydowali, że lepszym początkującym opowiadaniem jest historia „Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki”. Znacie to opowiadanie? Jeśli nie to koniecznie nadróbcie zaległości i się z nim zapoznajcie! Niestety razem z resztą dziewczyn nie jesteśmy zbytnio przekonane o zorganizowaniu kolejnej części głosowania ze względu na wręcz żadną aktywność z Waszej strony w głosowaniu. W ankiecie pojawiło się jedynie pięć głosów. To bardzo, bardzo mało. Bez sensu jest zorganizować kolejne głosowanie, jeśli Świeżaki nie cieszą się zainteresowaniem z Waszej strony — a szkoda, moi drodzy, bo wydaje mi się, że to naprawdę fajna akcja; nie kojarzę, żeby coś podobnego pojawiło się wcześniej w blogosferze.

Następny post, którego autorką była nasza kochana Arcanum, to... głosowanie w konkursie na miniaturkę! Zdecydowałyśmy się na zorganizowanie już trzynastej edycji, co patrząc po ilości przesłanych prac, było świetną decyzją. Dostałyśmy siedem niezwykłych prac — i to spośród nich wybierzemy zwycięską miniaturkę! Autorki, jak również i my, czekają z niecierpliwością na Wasze komentarze z ocenami, dlatego... no cóż, nie zwlekajcie, przeczytajcie prace konkursowe i zdecydujcie, która spośród wszystkich najbardziej się wyróżnia i zasługuje na wygraną w tej edycji. Ostatecznie decyzję co do wygranej podejmie jury, ale Wasze głosy również jak najbardziej się liczą. Czekamy! Jak na razie pojawiło się bardzo niewiele komentarzy z ocenami i przyznam, że jest nam naprawdę bardzo przykro. Staramy się dla Was organizować konkursy, żeby coś się tu działo, ale większość tych starań idzie na marne. A szkoda.

Ostatnio zdecydowałyśmy się opublikować również kolejną część ciekawostek; tym razem zajęła się tym Ana. Widzieliście już kogo tym razem wybrałyśmy? Jeśli nie to koniecznie nadróbcie ten post i przy okazji zostawcie jakiś krótki komentarz! Klawiatury w dłonie i do dzieła!

Od ostatniej tablicy ogłoszeń na katalogu pojawiło się pięć postów. To całkiem dobry wynik patrząc na fakt, że poprzednia część była opublikowana niecały miesiąc temu! W tym miesiącu całkiem sporo się działo — rozpoczęłyśmy kolejną edycję naszej akcji komentatorskiej, pojawiło się również głosowanie na miniaturkę miesiąca. Oprócz tego nie mogę zapomnieć o wynikach Świeżaków. Mamy nadzieję, że wszystko to co organizujemy jest dla Was ciekawe i jesteście na bieżąco z postami! Staramy się publikować regularnie, co cztery/pięć dni. To chyba dobry wynik, prawda?
Na KG wybiło już ponad 560 tysięcy wyświetleń. O komentarzach lepiej nie będę wspominać, bo w tym miesiącu jest z nimi bardzo, bardzo kiepsko. Z mojej strony zachęcam Was do zostawiania pod postami komentarzy; zawsze odpisujemy, staramy się mieć z Wami kontakt, więc i Wy postarajcie się mieć kontakt z nami! :) 

OTWARTY NABÓR

Księga Baśni — KLIK
Katalog Kreatywność — KLIK
Katalog Euforia — KLIK

Na dzisiaj to wszystko. Zaraz jadę na rowerową wycieczkę, a potem nad zalew na rowerki wodne. Kiedy na zewnątrz jest taki upał, jedyne o czym marzę to chłodna woda! Macie jakieś sposoby na chłodzenie się, gdy na zewnątrz ponad trzydzieści stopni? A w weekend koncert Eda Sheerana — już nie mogę się doczekać!
Buziaki!
M.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz