Ariana dla WS | Blogger | X X

19 lip 2018

Wakacyjna przypominajka!

Przypominamy o trwających na katalogu akcjach!

Konkurs na miniaturkę miesiąca — klik! Można przesyłać prace do 23 lipca, do godziny 23.59. Do wygrania nagroda książkowa, związana ze światem Harry'ego Pottera! Jak na razie dostałyśmy tylko jedną pracę, więc jeszcze niewiadomo czy konkurs na pewno się odbędzie. Klawiatury w dłoń i do dzieła!

Promujemy Świeżaki — klik! Ostatnie dni na oddanie głosu na lepszą początkującą historię, czytajcie, komentujcie, działajcie! Zostało oddanych tylko kilka głosów, więc byłybyśmy wdzięczne, gdybyście się zaangażowali. 

Magiczne Smakołyki — klik! Kolejna edycja akcji komentatorskiej już na KG. Zachęcamy do udziału!

Wyzwanie potterowskie na lipiec — klik! Czekamy na Wasze wypracowania! A gdy już pojawią się w komentarzach zdobędziecie zaszczytne miejsce w naszej Brygadzie Inkwizycyjnej.

Do zobaczenia już wkrótce!

3 komentarze:

 1. Nie chcecie trochę przedłużyć terminu na miniaturkę? :) Bo moja się pisze tyle, że na tablecie i w życiu tak nie cierpiałam jak teraz, kiedy piszę to na klawiaturze dotykowej .-. W nocy z 23 na 24 wracam do domu, więc jakby termin był do 25 do północy to bym Wam swoją pracę wysłała. Tak to nie wiem czy się uda, bo piszę 4 razy wolniej niż normalnie :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Post z głosowaniem ma być opublikowany 26 lipca, w godzinach popołudniowych, więc jak najbardziej do tego czasu można przesłać jeszcze pracę. :)

   M.

   Usuń
  2. O to super! Pisanie w samolocie na tablecie i dokończenie w domu brzmi jak świetny plan XD

   Usuń