Ariana dla WS | Blogger | X X

14 lip 2018

Czwarta edycja „Magicznych Smakołyków”


Witajcie!
Mamy weekend, więc wreszcie można trochę odpocząć po męczącym tygodniu. Wy zapewne sobie leniuchujecie, podczas gdy ja codziennie wstaję wcześnie i niemal biegnę do pracy. Ech, chcę już sierpień! Mam tylko nadzieję, że te tygodnie zlecą tak szybko jak minione. Opowiadajcie, co tam u Was.
Przy okazji przypominam o konkursie na miniaturkę i nowym wyzwaniu potterowskim. Liczymy na Waszą aktywność! Ach, najbardziej oczywiście zależy nam na oddawaniu głosów na najlepsze opowiadanie z 4 edycji Świeżaków, więc do dzieła!


Nie będę przedłużać i od razu przejdę do meritum. Dzisiaj rozpoczynamy kolejną edycję „Magicznych Smakołyków”, którą zatytułowałyśmy #Musy-Świstusy. Będzie trwała przez trzy miesiące, więc macie sporo czasu na zgłaszanie swoich opowiadań. Tak jak w poprzedniej można zgłaszać opowiadania z całego uniwersum Harry’ego Pottera, a więcej informacji znajdziecie na stronie z edycją (klik!). Przed zgłoszeniem zapoznajcie się z regulaminem.
Są wakacje, więc myślę, że to dobry moment na nadrabianie zaległości na blogach. Nie bójcie się zgłaszać swoich historii, do odważnych świat należy!
Życzymy wszystkim udanej zabawy i ciekawych opowiadań do czytania!

Arcanum

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz