Ariana dla WS | Blogger | X X

15 gru 2017

Podsumowanie 2 edycji „Magicznych Smakołyków”

Witajcie!
Jak się miewacie tydzień przed świętami? Nie mogę uwierzyć, że już niedługo będę ubierać choinkę, urzędować w kuchni i śpiewać kolędy. Kocham ten czas, a najbardziej cieszy mnie fakt, że spędzę w domu ponad tydzień. To takie wspaniałe uczucie! Czy Wy macie jakieś ulubione rodzinne świąteczne tradycje? Napiszcie w komentarzach.


Zanim przejdę do podsumowania akcji komentatorskiej, muszę wspomnieć o dwóch sprawach. Pierwsza dotyczy „Promowania Świeżaków”. Prosimy Was o przeczytanie dwóch zgłoszonych opowiadań i skomentowanie ich, a potem zagłosowanie w ankiecie. Nie chcemy, aby ta akcja okazała się porażką, więc klawiatury w dłoń i komentujemy! Dla leniwych podaję link do posta.
Przypominam, że jutro o godzinie 20 rozpocznie się Wieczorek Potterowski, na który wszystkich serdecznie zapraszamy! Będą pogawędki na różne tematy, może troszkę świąteczne? Wszystko zależy od Was! Link do czata udostępnimy w chatboxie koło godziny 19:30. Jeżeli ktoś miałby problemy z jego otworzeniem, prosimy o pisanie na maila.

A teraz pora na podsumowanie drugiej edycji „Magicznych Smakołyków” zatytułowanej „Pieprzne Diabełki”. Otrzymałyśmy 19 zgłoszeń od 14 osób (3 osoby kilka razy zgłaszały swoją twórczość), z czego 18 zgłoszeń zostało skomentowanych. Pod postem ze zgłoszeniami napisano 56 komentarzy, wyświetlono go 1009 razy. Na Czarną Listę trafiły dwie osoby.
Szczerze mówiąc, myślałyśmy, że przez te cztery miesiące napłynie więcej zgłoszeń, ale w sumie można powiedzieć, że ta edycja także okazała się sukcesem, bo chętnie bierzecie w niej udział. Serdecznie wszystkim za to dziękujemy!

Kolejna edycja prawdopodobnie wystartuje jeszcze w zimę i tak jak wspominałyśmy niedawno, będzie ogólnopotterowska! Więcej szczegółów podamy niebawem, więc bądźcie czujni.

Pozdrawiam
Arcanum

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz