Ariana dla WS | Blogger | X X

20 lis 2017

„Promujemy Świeżaki” — część 2!

Witajcie w ten chłodny listopadowy wieczór!
Pomocnikiem w pisaniu dzisiejszego postu jest rozgrzewająca herbata z miodem i imbirem. Żeby chociaż temu mroźnemu wiatru towarzyszył śnieg… Czy Wy też tak wyczekujecie śniegu? Widziałam, że chyba wszędzie pojawił się dziś śnieg — tylko nie u mnie….
Dość narzekania na brak śniegu — dzisiaj w imieniu zespołu Katalogu Granger przychodzę z drugą częścią akcji „Promujemy Świeżaki”! Ogromnie cieszy nas zainteresowanie tym przedsięwzięciem! Dzięki Waszym zgłoszeniom zyskujemy jeszcze większe chęci działania. Ja tym bardziej cieszę się, że mogłam dołączyć do załogi i wspólnie tworzyć takie działanie!Dla osób, które jeszcze nie wiedzą, czym jest akacja „Promujemy Świeżaki”. Jest to przedsięwzięcie, mające na celu promowanie nowych historii w blogosferze. Do tej akcji zgłaszają się autorzy opowiadań, których historia ma do trzech rozdziałów (plus ewentualny prolog). To autorzy zgłaszają się w oddzielnym poście, a my tworzymy ankietę, przedstawiającą zakwalifikowane blogi (muszą być zgodne z regulaminem). I właśnie wtedy Wy — czytelnicy Katalogu Granger — podejmujecie najważniejszą decyzję o tym, kto zwycięża w ankiecie!

Nie pozostaje mi już nic innego, jak przedstawić kolejne dwie wyjątkowe historie.
Autor: Samara Marble
Opis:
STOP! Co było dalej? Hermiona poślubiła Ronalda? Dostała angaż w jednym z wydziałów Ministerstwa Magii? A może wszystko potoczyło się kompletnie inaczej, niż nam wiadomo?
Jedno jest pewne. Z krótkimi opowiadaniami „Miniaturki z wyższej półki” otworzysz głowę na wyobraźnie.

Dla wszystkich fanów miniaturek i historii alternatywnych. Jeżeli zakończenie serii nie jest dla Ciebie satysfakcjonujące, to te historie są wprost dla Ciebie stworzone!
Autor: White Widows
Opis: 
Wojna się skończyła, Hermiona z przyjaciółmi postanawia wrócić na siódmy rok nauki do Hogwartu, jednak czy to koniec problemów? Czy życie zrzuciło wszystkie maski? Jaki związek z tajemnicami przyszłości ma pojawienie się Wiktora Kruma w Hogwarcie? Czy panna Granger da sobie radę z prawdą i wrogami, przy których Czarny Pan był tylko rozgrzewką?

Ta historia rozpoczyna się wraz z powrotem Hermiony Granger na ostatni rok nauki w Hogwarcie. Jakie tajemnice czekają na odkrycie? I jak zmienią one życie tej dzielnej Gryfonki?

I teraz właśnie powierzamy Wam — drodzy czytelnicy —najważniejsze zadanie!
Tylko dzięki Waszemu oddaniu i chęci działania — my możemy tworzyć takie właśnie akcje! Bardzo prosimy Was o poświęcenie kilku chwil! Co dokładnie musicie zrobić?

1. Przede wszystkim prosimy o zapoznanie się ze zgłoszonymi historiami. Czas na przeczytanie historii to aż 15 dni!
2. Po zapoznaniu się z opowiadaniami, wybieracie to najlepsze i oddajecie na nie swój głos w poniższej ankiecie.
3. Żeby akcja miała sens prosiłybyśmy o pozostawienie chociaż krótkiego komentarza pod ostatnim postem. Takie działanie to ogromna motywacja do dalszego pisania dla autorów!
4. Będzie nam bardzo miło, jeśli zaczniecie swój komentarz od hasztagu ze świeżakami (czyli: #ŚwieżakiKG). Będziemy miały wtedy jakieś spojrzenie na to, ile osób pojawiło się na blogach poprzez nasz katalog i czy w ogóle nasza akcja ma sens i warto ją dalej ciągnąć. Jeśli możecie, to napiszcie nam w komentarzu pod tym postem co sądzicie o „Świeżakach”; bardzo chciałybyśmy poznać Waszą opinię, w końcu to dla Was ta akcja została stworzona.
5. Autorki powyższych blogów mogą poinformować czytelników na swoich blogach, że biorą udział w „Świeżakach” — aby jednak zachować zasady fair play prosimy również o poinformowaniu i zachęcaniu do zapoznania się z tą drugą historią, biorącą udział w tej akcji.

ANKIETA: KLIK.
Głosowanie kończy się 5 grudnia, o godzinie 23:59.

To tyle z mojej strony – pamiętajcie, że akcja ma na celu ożywienie blogosfery!
Trzymam mocno kciuki za Wasz liczny odzew!

PS. W piątek zapraszam Was na kolejny post!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz