Ariana dla WS | Blogger | X X

8 gru 2017

Świeżaki #2 — przedłużenie

Ho, ho, ho!
Po raz kolejny wita Was świąteczna Ana Bella!
Mamy już ósmy grudnia, co za tym idzie minęły Mikołajki, dzień, w którym dużo dzieci, ale i również dorosłych dostaje słodycze lub drobne upominki. A czy Wy dostaliście, albo zasłużyliście na prezenty? Powiem Wam, że od katalogu niekoniecznie! Zastanawiacie się pewnie dlaczego? A to dlatego, że bardzo mało osób zagłosowało w naszej akcji o Świeżakach. Powiem Wam, że można ich policzyć na palcach jednej ręki. A wiecie czemu? Bo liczba osób, które zagłosowały w naszej ankiecie to raptem 3...
To już kolejna taka sytuacja, kiedy musimy przedłużać tę akcję. Nie jesteśmy z tego jakoś specjalnie zadowolone, powiem Wam nawet więcej, że jesteśmy bardzo zawiedzione. Nie chce nam się już powtarzać, jak bardzo nam zależy na tym, by blogosfera nie umierała, by nasz katalog nie umarł. Chcemy ciagle tutaj pisać i tworzyć dla Was tę małą społeczność, ale bez Waszej pomocy to się nie uda! Naprawdę...

Rozumiem, że macie swoje obowiązki, życie osobiste, swoje problemy, które zapewne są ważniejsze od naszego bloga, ale po to Wam dajemy sporą ilość czasu na głosowanie, na czytanie, by jednak coś z naszych akcji można było wywnioskować! Naprawdę obawiamy się, że widząc takie zaangażowanie z Waszej strony, będziemy zmuszone zrezygnować z pewnych przedsięwzięć ze względu na ciągłą małą liczbę odbiorców.
Chcecie dostać od nas prezent Mikołajkowy, a nie rózgę lub kawałek węgla, to niestety, ale musicie nam pomoc! Więc telefony, myszki, różdżki w dłoń i proszę przeczytać, i zagłosować! W innym wypadku naprawdę będziemy musiały zrezygnować z tej akcji. Po co ją organizować, skoro nikt nie chce brać w niej udziału? Przypominam, że cel jest słuszny, staramy się jakoś pomóc autorom nowych opowiadań w rozwijaniu się. Bez Was taka pomoc będzie po prostu zbędna.
Łapcie link do ankiety i sprawcie, że będę z Was bardzo dumna! Stawiam kremowe piwo każdemu, kto ładnie zagłosuje w ankiecie! Pewna Święta Trójca zagłosowała, teraz Wasza kolej!

LINK DO POSTA —> KLIK!
ANKIETA —> KLIK!

Głosowanie przedłużamy do 20 grudnia 2017 roku do tradycyjnej godziny, tj. 23:59. Macie prawie dwa tygodnie na to, dlatego liczymy na to, że jednak ktoś jeszcze zagłosuje.
Życzymy udanego weekendu.

Trochę (bardzo) smutna Ana Bella,
mówiąca w imieniu całej załogi Katalogu Granger

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz