Ariana dla WS | Blogger | X X

8 paź 2017

Ogłoszenie wyników w konkursie na najlepsze opowiadanie! #2

ŚWIEŻAKI | KONKURS NA MINIATURKĘ: DO WYGRANIA NAGRODA KSIĄŻKOWA!

Witajcie, kochani!
No i już nadszedł nowy miesiąc! Podekscytowani? Odliczacie już dni do Bożego Narodzenia (ja tak, ja tak! Jeszcze miesiąc i czas na świąteczne piosenki! ~ M.)?A może nadal wracacie wspomnieniami do cudownych i słonecznych wakacji?
Pierwszoroczni studenci! Jak wrażenia z życia studenckiego? U mnie jak na razie idzie nieźle, choć często mam bardzo długie przerwy, co jest naprawdę denerwujące! Gdzie człowiek ma się zapodziać na te 3 godziny? Na szczęście zaczęłam nosić ze sobą jakieś książki do czytania lub wykreślanki. No i załatwiłam sobie Wifi mojej uczelni w telefonie! Więc w jakiś sposób jeszcze zabijam ten czas. :)
Dziś, jak sama nazwa postu wskazuje, przychodzę do Was z wynikami konkursu na najlepsze opowiadanie! Muszę przyznać, że walka była naprawdę zacięta! Na początku głosowania, o ile mnie pamięć nie myli, dwa lub trzy opowiadania szły łeb w łeb! Aż obawiałyśmy się z dziewczynami, że będzie przed nami jeszcze bardzo długa i tak samo żarliwa dogrywka!


Zanim jednak przejdziemy do wyników, chciałabym Wam jeszcze raz przypomnieć listę blogów, które wzięły udział w tej rywalizacji:
„Echo naszych słów” autorstwa Damy Kier,
„Uciekinierzy” autorstwa HachiYuuko,
„Sztuka rodzicielstwa” autorstwa neverwinternight,
„Utracona przyjaźń” autorstwa Johanny Malfoy,
„Zakręty losu autorstwa Keraa,
„Jeden jedyny wyjątek” autorstwa Empatii,


No ale przejdźmy już do wyników, bo zapewne wszyscy, łącznie z autorkami, czytają ten post niecierpliwie!
Oto przed Wami screen ankiety…
.
….
……..
…………
…………….
………………..
……………………
……………………….
…………………………..
……………………………..
………………………………..
…………………………………….
…………………………………………
…………………………………………….
…………………………………………………

Pamparararaaaam! Serdecznie gratulujemy Ew! Opowiadanie „Najważniejszy obowiązek wobec dzieci to dać im szczęście" wygrało naszą drugą edycję konkursu na najlepsze opowiadanie!

Cała nasza załoga serdecznie gratuluje wszystkim autorkom i zwyciężczyni! To wspaniałe, że Wasza praca i trud włożony w napisanie tak cudownych opowiadań, została tak solennie wynagrodzona!
Teraz możecie zacząć wysyłać do nas pytania, które zadamy Ew (jeśli możesz odezwij się do nas na maila, gdybyś była chętna odpowiedzieć na kilka pytań od naszych czytelników, a oprócz tego — mamy dla Ciebie małą pamiątkę w postaci niewielkiej grafiki :)) przy najbliższej okazji! Już nie możemy się doczekać Waszych maili; czekamy do 15 października! Łapcie mail naszego katalogu: katalog.granger@gmail.com
Życzę wszystkim przyjemnego weekendu!

Ana Bella

3 komentarze:

 1. Też gratuluję!
  Nie mogę się doczekać posta z siedmioma pytaniami :)
  I posta z głosowaniem na miniaturki...
  Ja już ostatnio opisałam swoje studenckie życie, więc dzisiaj odpuszczę! :D
  Pozdrawiam!
  PS. Czemu Trzmiel nie wygrał? :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Doznałam wielkiego szoku i próbuję się z niego otrząsnąć. Ja się pytam: jak i dlaczego?!

  ... E, dzięki.

  Kurczę, dzięki! XDDd

  OdpowiedzUsuń