Ariana dla WS | Blogger | X X

22 wrz 2017

Głosowanie w konkursie na najlepsze opowiadanie! #2

Witajcie!
Mamy już za sobą ponad połowę września. Co ja mówię, jeszcze parę dni zostało i będziemy kończyć ten miesiąc! A jeszcze nie tak dawno był czas matur, wakacji, wspaniałej pogody i dobrego samopoczucia! Pamiętam, jak wylegiwałam się w Kołobrzegu na piasku, a teraz? Marznę przed komputerem w starym T-shircie i długich legginsach, pijąc hektolitry ciepłej herbaty. Jedynie moja miłość do wykreślanek, pisania i książek jakoś rekompensuje przyjście jesieni. I spacerowanie. Nie zapominajmy o spacerowaniu.
Z nadejściem września zaczęła pojawiać się coraz częściej zimniejsza pogoda. Czy i Was złapało choróbsko w postaci przeziębienia lub grypy? Mnie niestety tak (jak i Arcanum i M. również, haha), na szczęście w porę zaczęłam ją leczyć i zbytnio choroba nie rozwinęła się na dłuższe dni. Dziewczyny również lepiej się czują. Najwidoczniej wszystkie trzy przeżyłyśmy już swoje pierwsze spotkanie szokowe z niższą temperaturą.  
Mimo jednak paru wad tej pogody, to i tak jestem zadowolona. Z cierpliwością czekam na rozpoczęcie roku studenckiego, siedząc w domu, pomagając mamie w obowiązkach, pracując w pizzerii, czy właśnie czytając książki. Szczerze mówiąc dawno tego nie robiłam, dlatego, by przerwać tę passę, sięgnęłam wreszcie po jakąś lekturę. I na szczęście się nie zawiodłam. Dobrze wrócić do tego zajęcia. Mam nadzieję, że podczas studiów znajdę czas na zagłębianie się w inne lektury widniejące na mojej liście “Do przeczytania”.
A co u Was ciekawego? Wiem, że dużo osób tutaj uczęszcza do gimnazjum lub szkół średnich. Macie już może jakieś oceny? Dużo macie do nauki? Opowiadajcie, jak mija Wam ten miesiąc. Zapewne miał on w sobie wiele wrażeń, nieprawdaż?

Dzisiaj przychodzę do Was z postem odnośnie głosowania na najlepsze opowiadanie! Otrzymałyśmy od Was dość dużo zgłoszeń i teraz to właśnie od Was będzie zależało, które opowiadanie otrzyma tytuł tego najlepszego! Miło nam, że zgłosiliście do naszej skrzynki mailowej tyle blogów. Jesteśmy z tego powodu naprawdę wdzięczne. W końcu, gdyby nie Wasze zaangażowanie w działalność katalogu, to nie byłoby nas tutaj. A, że my traktujemy katalog jako nasze wspólne dzieciątko, to tym bardziej cieszymy się, że nasza praca i trud jest tutaj doceniany. Mamy nadzieję, że będzie tak już zawsze. :)

Przedstawiam Wam listę blogów, które zostały zgłoszone:
„Echo naszych słów” autorstwa Damy Kier,
„Uciekinierzy” autorstwa HachiYuuko,
„Sztuka rodzicielstwa” autorstwa neverwinternight,
„Utracona przyjaźń” autorstwa Johanny Malfoy,
„Zakręty losu autorstwa Keraa,
„Jeden jedyny wyjątek” autorstwa Empatii,
Jak widzicie dość sporo opowiadań zostało zgłoszonych! Mamy nadzieję, że uda Wam się wytypować te najulubieńsze przez większość użytkowników blogosfery.
Poniżej znajdziecie odpowiedni link, żeby zagłosować na swojego ulubieńca:
Ankieta → <klik>
No i oczywiście łapcie wyjaśnienia, dlaczego takie blogi zostały zgłoszone:
Strona → <klik>

Głosować można maksymalnie do 6 października do tradycyjnej godziny 23:59. Maksymalnie 3 dni po zamknięciu głosowania opublikujemy post z ogłoszeniem wyniku.
Jeśli chodzi o zasady, to autorki zgłoszonych opowiadań muszą wiedzieć, że promowanie głosowania na najlepsze opowiadanie może odbywać się tylko na ich blogach, nigdzie indziej! Nasze bystre oczy na to patrzą, nic się przed nami nie ukryje! Uwierzcie nam, nie chcemy przez taką błahostkę zaprzepaścić wygranej poprzez dyskwalifikację. :)
Gdyby ktoś miał jakiekolwiek pytania odnośnie tej akcji, to proszę się nie krępować! Nasz mail jest otwarty cały czas, więc możecie śmiało pisać. Żaden list nie będzie przeczytany bez naszej odpowiedzi na niego, o to nie musicie się martwić.
Z ostatnich spraw zapraszam również serdecznie na poprzednie posty, które zostały już opublikowane na naszym katalogu, jak podsumowanie pierwszego miesiąca drugiej edycji "Magicznych Smakołyków", czy też kolejnej edycji konkursu na miniaturkę miesiąca #12! Co najważniejsze serdecznie również zapraszamy do zapoznania się z naszą nową akcją o promowaniu Świeżaków!
Pozdrawiam i życzę przyjemnego weekendu!
Ana Bella

3 komentarze:

 1. Głos oddaję. Debatowałam pomiędzy ENS i innym opowiadaniem, i jak na pierwszy ogień chciałam klikać w ENS, uzmyslowilam sobie, że nawet nie skonczylam tego opowiadania! Więc jak bardzo uwielbiam Damę Kier, jej styl i to, jak prowadziła tą złożoną historię, tak naprawdę mimo wszystko większa przyjemność sprawiło mi inne opowiadanie. Może nie ma tego czegoś co ENS, ale uwielbiam równie mocno <3

  A ja pozwolę sobie tak przewidzieć i myślę, że walka stoczy się mniędzy Damą Kier a Empatią.

  Good luck, dla wszystkich!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy za oddanie głosu! Teraz tylko czekać, które opowiadanie wygra. No chyba, że trafi się dogrywka! ;)
   Pozdrawiam, A.

   Usuń