Ariana dla WS | Blogger | X X

5 mar 2017

Głosowanie na blog miesiąca #9!

Czy tylko mi tak szybko zleciały dwa miesiące tego roku? Pamiętam przygotowania do Sylwestra, a tu już marzec! Naprawdę, zanim się obejrzymy, minie nam kolejny rok!
Chociaż poprzednia edycja konkursu na  blog miesiąca odbyła się w listopadzie, doszły do nas tylko cztery zgłoszenia. Nie powiem, chyba liczyłam na większą ilość... No aleMam nadzieję, że głosowanie będzie cieszyć się o wiele większym zainteresowaniem! 

Nie przedłużając, przedstawiam Wam blogi, które zostały zgłoszone do dziewiątej edycji konkursu:
 – co-serce-pokocha-dramione.blogspot.com – autorstwa Neli B.
 – agatte-ff.blogspot.com – autorstwa agatte
 – kiedyjestesprzymniedramione.blogspot.com – autorstwa Iva Nerda
 – dramione-dzis-jutro-na-zawsze.blogspot.com – autorstwa Lupus Lumos

Wytłumaczenie zgłoszenia tych właśnie blogów znajdziecie TUTAJ.
TUTAJ możecie zagłosować na bloga, który Waszym zdaniem zasługuje na miano bloga tego miesiąca. 

Głosy oddawać możecie do 19 marca, standardowo do godziny 23:59. Kilka dni po zamknięciu ankiety na katalogu pojawią się wyniki!


I na sam koniec muszę jeszcze omówić zasady dla nominowanych — ten post z głosowaniem możecie udostępniać na Waszych blogach w sposób, jaki Wam się żywnie podoba. Czy to w postaci linku, tworząc informację w kolumnie, robiąc osobny post ku temu; sposób przekazu jest naprawdę nieistotny. Nie wolno jednak ogłaszać się na forach, stronach, fanpage'ach. Za złamanie tej zasady głosi dyskwalifikacja, więc dla swojego dobra nie próbujcie tego w domu.


W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do odpowiedniej podstrony. Można także napisać na naszego maila (kataloggranger@gmail.com) czy też do którejś z nas na gg.
E.

3 komentarze:

 1. Komunikat po wejściu w ankietę:

  Dysk
  Potrzebujesz pozwolenia

  Chcesz z tego skorzystać? Poproś o dostęp lub przełącz się na konto z odpowiednimi uprawnieniami. Dowiedz się więcej

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wydaje mi się, że powinno już działać.

   Usuń
 2. Tego się nie spodziewałam! Powinnam raczej dostać order najgorszego bloga ostatniego miesiąca. XD Zdecydowanie powinien wygrać tę edycję któryś z pozostałych blogów. Ja potraktuję to jako przypomnienie, że jak się u mnie w życiu uspokoi, to będę miała do czego wrócić, że ktoś czeka. :) I właśnie w tym miejscu chciałabym podziękować tej tajemniczej osobie za pamięć, za docenienie i zgłoszenie, za te miłe słowa w uzasadnieniu. Sprawiłaś, że się szeroko uśmiechnęłam. Chyba nie ma większego prezentu. Dzięki! <3

  OdpowiedzUsuń