Ariana dla WS | Blogger | X X

30 paź 2016

Przedłużenie konkursu na blog miesiąca #8

Dzisiaj piszę post na szybko i na szybko go publikuję — zaraz jadę do rodziny, zobaczyć się z osobami, których już naprawdę długo się nie widziałam. Lubię takie rodzinne zjazdy tym bardziej, że rzadko mamy okazję się widzieć razem. Wy też w swoich rodzinach macie takie spotkania? Poza tym już koniec października, a co za tym idzie, minął mi już miesiąc studiów. Teraz wy opowiadajcie co u Was słychać, bo jestem tego bardzo ciekawa. Jak w nastroje w szkole/na studiach?
Jak zauważyliście po tytule, dzisiaj przychodzę do Was z przedłużeniem konkursu na blog miesiąca. Zostały przysłane trzy zgłoszenia, więc pomyślałam, że fajnie by było, gdyby zostały jeszcze jakieś blogi zgłoszone. Macie więc czas na przysłanie zgłoszeń do 6.11 — i mam nadzieję, że znajdziecie chwilę czasu na przesłanie zgłoszeń swoich ulubionych blogów. Regulamin i reszta informacji co i jak znajdują się tutaj.

Dla ułatwienia, podaję od razu email, na który możecie przesyłać zgłoszenia: katalog.granger@gmail.com

Tymczasem ja już uciekam! Życzę Wam miłego popołudnia i trochę więcej słońca na zewnątrz, bo, przynajmniej u mnie, jest szaro i wietrznie. Mam nadzieję, że u Was jest trochę ładniejsza pogoda! :)
~M.

2 komentarze:

 1. Znam to uczucie, bo prawie całą rodzinę (z dwoma wyjątkami) mam na drugim końcu Polski i dopiero od trzech lat znów widzimy się nie tylko w wakacje, ale i w Boże Narodzenie. Więc miłego spotkania życzę. :)
  Zgłosiłabym jakiś blog, ale wszystkie moje ulubione już wygrały wcześniej. :c
  Słoneczko zza mojego okna pozdrawia gorąco! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie niby tak strasznie nie jesteśmy porozrzucani po całej Polsce (z kilkoma wyjątkami), ale całą rodziną naprawdę trudno nam się zebrać. :D
   A szkoda, ale mam nadzieję, że znajdzie się ktoś jeszcze, kto zgłosi jakieś opowiadanie!
   Aj, zazdroszczę słońca! U mnie dzisiaj co chwilę padało, ciągle wiało i w ogóle nieprzyjemnie.

   M.

   Usuń