Ariana dla WS | Blogger | X X

13 paź 2016

Konkurs na blog miesiąca #8

Hej!
To już ósma edycja konkursu na blog miesiąca — i naprawdę nie mogę się doczekać, kiedy będziemy mogły ogłosić, że organizujemy dziesiątą (taką okrągłą!) odsłonę tego konkursu. Na razie jednak jeszcze nie czas, żeby o tym myśleć, dlatego skupmy się na obecnej edycji. Muszę przyznać, że bardzo lubię ten konkurs, bo sama zaczęłam czytać niektóre opowiadania, które były zgłaszane w poszczególnych edycjach. Mam nadzieję, że Wy macie podobnie. :)
Opowiadajcie co u Was słychać! Studia rozpoczęły się już pełną parą, a wakacje pozostały tylko wspomnieniem. Na zewnątrz zimno, wietrznie i deszczowo — a ja naprawdę nie lubię takiej jesieni, przynajmniej nie wtedy, kiedy muszę biegać między przystankiem, a uczelnią. Jak już mowa o jesieni, przypominam, że możecie wysyłać piosenki do nowej, jesiennej playlisty katalogu, a więcej informacji na ten temat znajdziecie w poprzednim poście. 
Korzystając z okazji, że dzisiaj publikuję ten post, chciałabym Wam powiedzieć, że dzisiejszego dnia jedna z naszych administratorek — E. — obchodzi urodziny! Wszystkiego najlepszego, kochana, i obyś została z nami na katalogu jak najdłuższej!
Nie przedłużając, zapraszam do zapoznania się z regulaminem konkursu i wysyłania zgłoszeń.

REGULAMIN:
1. Organizatorami są administratorzy Katalogu Granger.
2. Zgłaszane blogi, które są aktualnie prowadzone, muszą mieć opublikowane co najmniej trzy rozdziały. Jest także możliwość zgłoszenia blogów zakończonych.
3. Blog, który chcemy, aby pojawił się w październikowej edycji konkursu na blog miesiąca, zgłaszamy, wysyłając maila na adres katalog.granger@gmail.com

Aby blog został przyjęty, prosimy o uzupełnienie poniższych informacji:
— adres zgłaszanego bloga,
— pseudonim autorki piszącej opowiadanie,
— i odpowiedź na pytanie: dlaczego wybieram tego, a nie innego bloga? Wypowiedź powinna być długa i dokładnie uzasadniona, więc minimalna liczba słów to 70. Lub oczywiście więcej.

W tytule maila prosimy o wpisanie: „Blog miesiąca — październik”
4. Osoba zgłaszająca blog pozostaje anonimowa.
5. Każda osoba może zgłosić dwa blogi, więc prosimy o dokładne przemyślenie tej decyzji i nie wybieranie poszczególnych blogów ze względu na sympatię do autora, lecz sposób napisania opowiadania.
6. Zgłaszany blog nie musi należeć do Katalogu Granger — ale nadal jednym z głównych bohaterów ma być Hermiona Granger.
7. Zgłaszający nie może zgłosić swojego bloga!
8. Autorzy swoich blogów mogą reklamować i zachęcać do głosowania jedynie na swoim blogu. Zareklamowanie bloga na fanpage’u, asku czy innych stronach jest zabronione.

Zgłoszenia możecie przesyłać do 29 października, więc macie na to aż dwa tygodnie. To bardzo dużo czasu, więc mam nadzieję, że między zajęciami/pracą znajdziecie chwilę czasu  na wysłanie maila ze swoją propozycją. Ja już mam swojego faworyta — i mam nadzieję, że Wy także już go macie i zdecydujecie się wysłać zgłoszenie.
Nie pozostaje mi już nic innego, jak życzyć Wam miłego popołudnia i... do zobaczenia wkrótce!
M.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz