Ariana dla WS | Blogger | X X

26 paź 2015

Głosowanie na blog miesiąca — październik!


Witajcie!
Zanim przejdę do właściwej treści posta zapraszam tych z was, którzy jeszcze nie zajrzeli na wywiad z Kercią i do głosowania na miniaturkę miesiąca

Wszystko wrze, kręci się polityczne koło,  a za oknami piękna polska jesień — przynajmniej u mnie, w województwie podkarpackim. Muszę przyznać, że korzystam z pogody, póki mogę. Przecież najlepszy na stres jest długi, jesienny spacer! (Pomijając to, że najczęściej trzeba na niego zabrać podręcznik z historii lub biologii.) Nauka, praca... Jak wam mijają te październikowe dni? Mam nadzieję, że nie macie dość szkoły, bo jak wiadomo, to dopiero początek długiego roku. Na pocieszenie mogę powiedzieć tylko, że każdego dnia jesteśmy bliżej kolejnych wakacji! Więc ujmę to tak... Damy radę! 
Jednak dzisiaj nie chodzi o jesień, ale o konkurs na blog miesiąca! 
Wasze zainteresowanie konkursem nie słabnie, dlatego bardzo, bardzo wam dziękujemy! Jest dla nas ważne wasze zainteresowanie konkursami, plebiscytami, etc. Wszystkie wasze zgłoszenia, miniaturki, prace i uogólniając — zaangażowanie — sprawia, że rosną nam banany na twarzach i duma z tego, co robimy w sercach. Dziękujemy!
Dość tkliwości, na nią jeszcze przyjdzie czas, przejdźmy do zgłoszeń. Oto one:


— http://granger-again.blogspot.com/ — autorstwa wanilijowej

— http://hg-ss-all-i-need.blogspot.com/ — autorstwa Tory No Hany 

Pamiętajcie, że głosuje każdy!

Link do oddania głosu: >KLIK<

Głosować można do 5 listopada do godziny 23:58, wyniki ogłosimy najprawdopodobniej już następnego dnia. :) 
Wszystko tutaj zależy od was! Znacie i lubicie jeden z blogów zgłoszonych do plebiscytu? W takim razie głosujcie! Każdy głos się liczy, szczególnie dla autorów, ale także dla osób zgłaszających swoich faworytów. Liczymy na dużą ilość głosów, zważywszy na to, że w ostatniej sondzie ich liczba naprawdę przekroczyła nasze oczekiwania! 

+ ważna informacja - autorki zgłoszonych blogów mogą reklamować się jedynie na swoich blogach! Nie zabraniamy wstawiania postu z taką informacją, że ktoś zgłosił Was do konkursu - ale tylko i wyłącznie może się ona pojawic na Waszym blogu. ;)

Tyle ode mnie! Mam nadzieję, że wszystko jest dla was jasne i zrozumiałe, w razie pytań kierujcie je do nas w komentarzach, na chacie lub wysyłajcie na maila, a my wyjaśnimy, jak i co. :) 
Miłego tygodnia (pamiętajcie, każdy dzień przybliża nas do wakacji!), nie dajcie się zjeść! 

~Oblivion

P.S. Post z nowymi rozdziałami pojawi się w sobotę!

9 komentarzy:

 1. Dziękuję bardzo osobie, która mnie zgłosiła - to naprawdę mile! :)
  Jedynie o co bym prosila, o ile to mozliwe, to zmiana z Patt Si na wanilijowa? : ))

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja tylko chciałam zaznaczyć, że ktoś tutaj nie gra czysto, bo wyraźnie zostało napisane, żenie można reklamować się poza swoim blogiem, a jedna z dziewczyn poszła z linkiem do grupy na fb, przez co automatycznie jej szanse wzrastają o jakieś... 100%.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Proszę o szczegóły. "Do grupy na fb", niestety, niewiele mi mówi. :)

   M.

   Usuń
  2. Dziewczyna zaprosiła do głosowania ogólnie, a nie na swojego bloga :) jeśli już, zareklamowała tylko katalog.

   Usuń
  3. To źle to rozumiemy, bo dla mnie hasło "Tak, jest tam też mój blog", czy coś o tym samym znaczeniu, jest robieniem sobie reklamy.
   Dramione pl.

   Usuń
  4. Przyznaję, że dodałam link do katalogu, jednak nie wskazałam, który to mój blog, a nie każdy wie, jaka osoba z prywatnym kontem kryje się pod jakim nickiem i blogiem :) Nie uważam, żebym złamała zasady, bo w odniesieniu do swojego konkretnego bloga, to właśnie na nim dodałam informację. Równie dobrze można by zwracać uwagę każdej osobie, nawet nie uczestnikom tego konkursu, które w rozmowach niekontrolowanych na grupie wspominają, że ta i ta osoba jest w tym i w tym konkursie. Moje PS. z reklamą katalogu i zachęceniem do głosowania na wszystkie blogi, rozumiem tak jak Anonim zaraz pod komentarzem Katalogu :) Zawsze, jeśli tylko wiemy, że coś się na Katalogu dzieje, dajemy o tym informacje na grupie, tak samo przy poprzednich konkursach i nigdy nie było spiny, przynajmniej nic takiego do moich uszu nie doszło. Nie wiem, jak potraktują to dziewczyny, w moim działaniu nie było jednak autoreklamy "Głosujcie na tego i tego bloga" i nawet tego nie zamierzałam :)

   Usuń
  5. Dokopałam się do posta, w związku z którym pan/i anonim zrobił mały szum i nie widzę żadnego związku ze złamaniem regulaminu. Tak jak napisała Patt Si, nie podała żadnego konkretnego linku, nie napisała który blog jest jej, no i oczywiście nie każdy wie który jest czyj blog i kto się za nim kryje, co więcej, w komentarzach również nic takiego sie nie pojawiło, więc... problem rozwiązany — chociaż tak naprawdę go nie było. :) W każdym razie, głosowanie już zakończone, wyniki w niedzielę. Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia.:)

   M.

   Usuń
  6. Ok, przepraszam w takim razie za naskakiwanie :))

   Usuń
  7. Nie ma za co przepraszać, lepiej zwrócić uwagę wcześniej i wyjaśnić całą sprawę tak, aby wszystko było dla wszystkich jasne. :)

   M.

   Usuń