Ariana dla WS | Blogger | X X

1 kwi 2019

Tablica ogłoszeń #20


Witajcie!
         Zanim przejdziemy do dzisiejszego postu chciałabym coś ogłosić… Kochani otrzymałyśmy bardzo smutną wiadomość. M. długo ponoć zbierała się, żeby nam to powiedzieć, długo o tym myślała i zastanawiała się w ogóle w jaki sposób nam to przekazać. W końcu odważyła się nam to powiedzieć. Niestety, ale z przykrością oznajmiamy, że M. już dłużej nie będzie administratorką Katalogu Granger. Niestety, ale sytuacja na uczelni oraz w prywatnym życiu bardzo ją przerosła. Poprosiła nas o wyrozumiałaś i podkreśliła, że jakbyśmy potrzebowały wszelkich porad odnośnie prowadzenia spisu, to wyciągnie do nas pomocną dłoń. Na tę chwilę postanowiłyśmy również z Arcanum, że podzielimy się obowiązkami, ale zanim to nastąpi stwierdziłyśmy, że następny post będzie jakoś za miesiąc. Ciężko nam w to uwierzyć, że M. już z nami nie będzie współpracować, dlatego na znak szacunku chciałyśmy przerwać publikację postów do czasu, aż ochłoniemy. Sama M. w ciągu kilku dni napisze do Was post pożegnalny… Tablica ogłoszeń miała zostać napisana przez nią, jednakże z wiadomych już dla Was przyczyn, ja ją dzisiaj piszę.  
         Mam nadzieję, że mimo utraty ważnej osoby z naszej załogi, wciąż będziecie nas wspierać w publikacjach.
         Cieszycie się, że są już pierwsze oznaki wiosny? Powiem Wam szczerze, że ja bardzo, już powoli miałam dość tych mrozów. Mam nadzieję, że teraz będzie coraz lepiej. Od razu życie będzie stawało się piękniejsze.

Przejdę jednak do przypomnienia Wam, co takiego działo się na Katalogu Granger przez ostatni czas.

Na pierwszy ogień zostało opublikowane przeze mnie krótkie ogłoszenie odnośnie przerwania konkursu na drabble. Powód opisałam oczywiście w poście. Chodziło o brak prac. Nie miałyśmy Wam tego za złe, konkurs jest dość trudny (trudno w końcu opisać krótką historie w kilkadziesiąt słów, sama miałam z tym problemy), dlatego obyło się raczej bez jakiegokolwiek linczu z nasze strony, haha.

Następny post, który opublikowałyśmy pierwszego marca to… czwarte urodziny katalogu! To był dla nas niezwykle ważny i podniosły dzień. Jak zwykle przygotowywałyśmy się do niego bardzo konkretnie, szukając wśród naszej konwersacji śmiesznych momentów. Nasze rozmowy bardzo często wyglądają, jakbyśmy miały jakąś głupawkę. Oczywiście rozmawiamy również o swoich przeżyciach i poważnych sprawach, ale śmieszne rozmowy zapamiętujemy najlepiej. Jeśli jest jeszcze ktoś, kto nie czytał naszego postu, to bardzo serdecznie zapraszamy! Katalog Granger ma już cztery latka, to niezwykle piękna liczba! Mamy nadzieję, że drugie tyle jeszcze dobrniemy. Może nie w trójkę, może jeszcze nasza załoga będzie się zmieniać, ale wciąż mamy nadzieję, że katalog będzie jeszcze dłużej cieszył się Waszym zainteresowaniem.

 „Co nowego u Granger?” był następnym opublikowanym przeze mnie postem. Tam poleciłam Wam kolejne tłumaczenie naszej kochanej Arcanum i blog (o Dramione), który zaczął swoją działalność całkiem niedawno. Jeśli jeszcze nie zajrzeliście, to bardzo serdecznie zapraszamy do lektury i pozostawienia czegoś po sobie! Dziewczyny na pewno łakną od Was komentarzy!

Następny post napisała Arcanum, w którym wznowiła działalność „Magicznych Smakołyków”! Wszystko działa a tych samych zasadach, wyjątkiem jest to, że tym razem nie ma ograniczeń czasowych! Dlatego zgłaszajcie, komentujcie blogi z uniwersum Harry’ego Pottera! Jest na to tyle czasu, ile dusza zapragnie, dlatego tym bardziej zapraszamy! Zgłoszenia możecie podawać o tu: KLIK

No i to tyle! W tym miesiącu pojawiło się mniej postów niż zwykle, ale to też dlatego, że publikujemy je raz na tydzień. No ale teraz pora na małą numerologię… Podczas tego miesiąca opublikowałyśmy cztery posty. Według mnie najlepszymi to przede wszystkim jest ten urodzinowy i wznowienie „Magicznych Smakołyków”, a Wy jak myślicie?
Na katalogu wybiło już 616185 wyświetleń! Czy to nie wspaniała liczba? Ja myślę, że tak. Cieszymy się, że wciąż tu zaglądacie, że komentujecie, pytacie się o nowe konkursy i w ogóle, cieszymy się, że nas tak wspieracie i, że mimo wzlotów i upadków wciąż jesteście z nami. Obserwatorów bloga mamy już aż 118! Dziękujemy każdej duszyczce z całego serducha!


OTWARTY NABÓR

Katalog Euforia — KLIK


To tyle na dzisiaj. Mam nadzieję, że odświeżyłam Wam nieco pamięć. A jeśli chodzi o krótką informację, która została opisana na początku postu, to taki mały żarcik od nas, mam nadzieję, że się nie uraziliście! Wesołego Prima Aprilis!
Buziaki
Ana Bella

4 komentarze:

 1. To M. zostaje, tak? XD Halina, mam zawał! :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No jeszcze trochę Was pomęczę! :D

   M.

   Usuń
  2. Niestety, ale M. jeszcze będzie nad nami się pastwić. XD
   Taki żarcik, hehe.
   A.

   Usuń
  3. Ja tu zaczęłam tworzyć tkliwy komentarz, a tu niespodziewajka... nie ładnie tak ;p Ale cieszę się za to, że M. zostaje! <3

   Usuń