Ariana dla WS | Blogger | X X

23 mar 2019

Piąta edycja „Magicznych Smakołyków”


Witajcie!
I mamy wiosnę! Ruszyła pełną parą, ogrzewając nas promieniami słonecznymi. Uwielbiam taką pogodę, bo od razu chce się żyć i człowiek ma więcej energii do działania. Cieszy mnie także to, że zapowiada się fajny weekend! Planuję wreszcie pójść na siłownię i troszkę o siebie zadbać, a w poniedziałek spotkam się z koleżankami! To zabawne, ale mieszkamy w tym samym mieście i tak długo się nie widziałyśmy! Ech, praca i studia pochłaniają masę czasu. Opowiadajcie co tam u Was!


Dzisiaj nie będę przedłużać, tylko od razu przejdę do konkretów. Wracamy z akcją komentatorską. Wiem, że przy czwartej edycji frekwencja nie była zbyt wysoka, ale być może to się zmieni. Wiecie, mamy wiosnę, więcej czasu na wszystko, więc może by nadrobić zaległości w czytaniu? Co Wy na to?
Zasady praktycznie nie uległy zmianie — nadal zgłaszacie, czytacie i komentujecie opowiadania z całego uniwersum Harry Potter. Nadal Wasze komentarze powinny zawierać konstruktywną krytykę. Zmienia się tylko to, że w tej edycji nie ma ograniczeń czasowych. Możecie do woli zgłaszać swoje opowiadania i w wolnych chwilach komentować przydzielone. Dajemy Wam wolną rękę. Chcemy, aby ta akcja przyniosła samo dobro, więc może się skusicie?
Zgłoszenia umieszczajcie TUTAJ. Życzymy miłej lektury!
Arcanum

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz