Ariana dla WS | Blogger | X X

19 maj 2018

Świeżaki — reaktywacja!


Witajcie!
Jak nastroje w ten sobotni dzień? Ja niecałe dwie godziny temu wróciłam do mieszkania po dość intensywnym treningu na siłowni i zakupach. O dziwo o wiele lepiej wspominam trening, ponieważ nie udało mi się kupić wszystkiego, co zamierzałam. No ale od czego jest internet? Zakupy on-line to moja bajka. Piszcie, co tam u Was.
Dzisiaj pojawiam się z postem, który był dość długo wyczekiwany przez niektóre osoby, co oczywiście bardzo nas cieszy! Uroczyście ogłaszam, że postanowiłyśmy wznowić akcję „Promujemy Świeżaki”. Zgłoszenia przyjmujemy od dzisiaj, tj. 19 maja do 20 sierpnia, więc macie sporo czasu na pokazanie światu swoich nowych dzieł. Dodatkowo informujemy, że w tej edycji można zgłaszać opowiadania z całego uniwersum Harry’ego Pottera. Prosimy o umieszczanie zgłoszeń w specjalnie do tego przeznaczonej zakładce (link). Aby nie było nieporozumień, zapoznajcie się z regulaminem. Mamy nadzieję, że tym razem będzie większa aktywność z Waszej strony. Liczymy na to, więc nie zawiedźcie nas.
Tyle na dzisiaj. Życzę wszystkim dobrej zabawy i udanego weekendu!
Arcanum

5 komentarzy:

 1. Ale... tam nie da się zostawić komentarza "nowe komentarze są niedozwolone".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiedziałam, że o czymś zapomniałam, ale już poprawione!

   Usuń
 2. Bardzo się cieszę, że akcja "Promujemy Świeżaki" wróciła na katalog! Właśnie dodałam swoje zgłoszenie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jej, akurat wracam do blogowego świata, a tu takie fajne rzeczy się dzieją!

  OdpowiedzUsuń
 4. To ja lecę dodać swoje... aż chyba trzy! chociaż muszę sobie odświeżyć regulamin! :D

  Też nienawidzę, gdy idę na zakupy i nie kupię wszystkiego , co sobie zaplanowałam! Zwłaszcza teraz, gdzie tyle rzeczy trzeba dla nowego dzidziusia kupić, a mamy jakiś kryzys ze wszystkimi rachunkami i zostajemy z kompletnym zerem na koncie, haha :D A online to nienawidzę, chyba, że to pościele... ale ciuchy? Tragedia, trzeba przymierzać, nawet temu mojemu szkrabowi, bo taki nie wymiarowy jest ten mój starszy chłop :D

  OdpowiedzUsuń