Ariana dla WS | Blogger | X X

23 gru 2017

Wesołych Świąt!

Cześć!

Pojawiamy się dzień przed Wigilią, kiedy jeszcze każdy jest zabiegany, zajęty pieczeniem ciast, krojeniem  sałatek i pakowaniem prezentów. Udało mi się na chwilę oderwać od tego zgiełku i zamknąć w pokoju z laptopem, by napisać Wam dzisiaj jakieś krótkie życzenia. W końcu ten dzień obchodzi się raz w roku. Już jutro spotkacie się ze swoimi bliskimi, zasiądziecie przy wigilijnym stole, dzieląc się opłatkiem, śpiewając kolędy... Nie wiem jak jest u Was, ale u mnie jeszcze dzisiaj wszyscy biegają, denerwując się na siebie nawzajem, a już w Wigilię ten cały zgiełk cichnie, wszystko jest dobrze.

Na te święta życzę Wam przede wszystkim spokoju. Żeby z twarzy Waszych i Waszych bliskich  na ani sekundę nie zniknęły uśmiechy. By skończyły się wszystkie spory, podziały i żeby było, tak po prostu, dobrze. Po tym całym świątecznym zabieganiu, kiedy zgromadzicie się z rodzinami przy świątecznym stole, życzę Wam, by w Waszych sercach zagościła cisza i radość. Niech najistotniejsze będzie to, że jesteście z rodziną, z tymi, których kochacie. Życzę Wam też chwili zadumy nad tym, co minęło, ale też nad tym, co jeszcze przyniesie przyszłość.

Wesołych Świąt!

Znalezione obrazy dla zapytania christmas harry potter gifs 

KG

4 komentarze:

 1. Dziękuję bardzo za życzenia!
  Również życzę całej załodze wesołych, zdrowych, spokojnych świąt. Hucznego - jednak niezbyt hucznego - Sylwestra oraz tego, żeby 2018 rok był lepszy od poprzednich lat. Wiem, że te życzenia są strasznie oklepane, ale nie umiem pisać żadnych pięknych wierszyków, niestety :(
  Może teraz życzenia bardziej "blogerskie": życzę Wam dużo czytelników, dużo komentarzy, dużo czasu i dużo weny. Nie, nie tylko na Katalog Granger, lecz też na Wasze prywatne blogi :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oklepane czy nie - ale za to jakie są piękne! :) Bardzo dziękujemy za pamięć i życzenia; na Nowy Rok również coś pojawi się od nas, więc zapraszamy również w sylwestra do zajrzenia tutaj.
   Jeszcze raz pięknie dziękujemy!

   Buziaki,
   M.

   Usuń
 2. Dzień doberek! :D
  Dziękuję za piękne życzenia i wzajemnie. Tradycyjnie - zdrówka, szczęśliwych i spokojnych Świąt! :)
  Ślę uściski! :D

  OdpowiedzUsuń