Ariana dla WS | Blogger | X X

22 sie 2017

Ostrzeżenie!Mamy wśród nas prawdziwego jasnowidza! Skąd to wiemy? Pewna tajemnicza osoba wysłała do mnie potężnego patronusa, który mrożącym krew w żyłach głosem oznajmił mi coś bardzo ważnego... Jak najszybciej powiadomiłam o tym pozostałe dziewczyny z naszej katalogowej załogi! Obawiamy się, że to kolejna przepowiednia, która może całkowicie zmienić oblicze naszego świata! Oraz nas, czarodziejów! 
Oto treść wiadomości: 
"Oto nadchodzi dzień, który ma moc pokonania nas wszystkich... Zrodzony z miesiąca, którego większość młodych nienawidzi, a objawi się, gdy ósmy miesiąc dobiegnie końca... A choć dzień będzie naznaczony jako dzień zwykły, będzie miał moc, jakiej my, czarodzieje, nie znamy... Ten dzień narodzi się, gdy ósmy miesiąc dobiegnie końca... I będzie mieć moc, by obezwładnić wszystkich czarodziejów..." 
Drodzy czarodzieje! Jak myślicie, mamy się czego bać? Mamy jednak nadzieję, że to zwykłe żarty, ponieważ na ten jeden szczególny dzień z przepowiedni mamy dla Was małą niespodziankę! Mianowicie pojawia się kolejny 

Grafika wykonana przez cursedpsychopath

Jednak wciąż boimy się o nasze społeczeństwo czarodziejów! Musicie koniecznie pomóc nam je utrzymać w bezpieczeństwie! Co musicie zrobić? Wybierzcie najbardziej odpowiadający Wam dzień, by nasz Wieczorek Potterowski został ogłoszony! Magiczna ankieta znajdzie się po prawej stronie naszego katalogu. Liczymy na Was bardzo serdecznie! Pamiętajcie, w grupie siła! Bez Was do naszego świata mogą znów wtargnąć czarne moce!

Tradycyjnie spotkanie będzie mieć początek o 20:30, choć możecie przyjść wcześniej, tj. już od 20:00! Zawsze wcześniejsze przygotowanie przeciwko złym mocom jest najlepsze! 
Liczę na Was serdecznie! 

Przerażona Ana Bella 

2 komentarze:

 1. Przepowiednia rządzi!
  Trelawney byłaby z Was dumna! Pal licho, że ona swoje wygłaszała, nie będąc nawet tego świadomą? :D
  Zrobiłyście mi wieczór tym wieczorkiem potterowskim! Dziękuję Wam za to!
  Mam pytanko: Gdzie on się odbędzie? Tutaj, na katalogu, czy na innej stronce typu FB lub GG? :)
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje! Dziś napadła mnie wena, by tak ładnie to opisać, haha. Cieszę się, że Ci się spodobał post. c:
   Co do miejsca wieczorku, dziś albo wkrótce pojawi się informacja na naszym katalogowym czacie, więc stay tuned!
   A.

   Usuń