Ariana dla WS | Blogger | X X

13 sie 2017

Druga edycja Akcji Komentatorskiej „Magiczne Smakołyki”

Witajcie!
Jak tam wakacje? Czy u Was też jest taka zmienna pogoda? U mnie w okolicy szaleją burze, ale moje miasto na szczęście omijają. Chociaż pewnie do nas też przyjdą. Ech, taka kolej rzeczy, niestety. Sierpień trwa w najlepsze, więc pewnie podróżujecie i cieszycie się wakacyjnym lenistwem. Ja ostatnio jestem dość zajęta, ale nie narzekam, ponieważ nie jestem zwolenniczką nudy. Katalog Granger miał małą przerwę, ale gdy widziałyśmy Waszą aktywność, podczas naszej nieobecności, od razu dostałyśmy energii do działania. Już niedługo zaprezentujemy Wam pierwsze z naszych nowych pomysłów. Ciekawe czy będziecie zaskoczeni. Czas pokaże.
Dziś jest ten dzień, gdy rusza kolejna edycja Akcji Komentatorskiej „Magiczne Smakołyki”. Wiem, że kilka osób na nią czekało, dlatego postanowiłam, że rozpocznie się niemalże po urlopie. Poprzednia edycja okazała się strzałem w dziesiątkę, były osoby, które zgłaszały swoje opowiadania kilkakrotnie i mam nadzieję, że teraz też tak będzie.
Długo myślałam nad niedociągnięciami i dlatego trochę poprawiłam regulamin akcji. Zmiany głównie dotyczyły czasu na skomentowanie przydzielonego opowiadania/miniaturek/drabbli. W tej edycji postanowiłam także ulepszyć pewną kwestię. W poprzedniej do końcowej daty dodawałam trzy dodatkowe dni, ale teraz postanowiłam z tego zrezygnować i aby uniknąć pytań, do kiedy należy komentować, przy każdym zgłoszeniu zostanie dodany ostateczny termin. Myślę, że to wszystko wyjaśni i każdy będzie zadowolony.
Pozostaje mi tylko zaprosić wszystkich na drugą edycję, którą nazwałam #PieprzneDiabełki. Życzę wszystkim dobrej zabawy!

Pozdrawiam
Arcanum

5 komentarzy:

 1. Ja się zgłoszę, tylko zrobię porządek z szablonem, bo obecny to wstyd pokazywać światu :D No i dodam więcej rozdziałów. Mam na to czas do 13 grudnia, czyli do swoich urodzin, więc powinnam się wyrobić, ale znając mnie, to nie zdążę :(
  No u mnie ostatnio dwa, jak nie trzy, dni podrząd były burze na zmianę z deszczem. Eh, cóż, czas najwyższy, bo jak przyjdzie zima, to może sypnie śniegiem nie deszczem, może...
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super, będziemy czekać! Cztery miesiące to długo, więc może się uda. Trzymam kciuki!
   Już zima? O nie, ja kocham lato i gorąc <3 Tylko te burze są niepotrzebne :/

   Pozdrawiam
   Arcanum

   Usuń
 2. Adres bloga:http://my.w.tt/UiNb/HTzPXNS0CF
  Tytuł opowiadania lub miniaturek do skomentowania:Sztuka rodzicielstwa
  Informacje dodatkowe (czas akcji, pairing, kategorie)/zarys fabularny (opcjonalne): czasy dorosłe, bez pairingów, z Draco i Hermioną w rolach głównych.

  Aww, jestem pierwsza. <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgłpszenia umieszczamy na stronie http://katalog-granger.blogspot.com/p/edycja-2.html :)

   Usuń
  2. My bad, myślałam, że link z regulaminu odsyła tutaj. ;p

   Usuń