Ariana dla WS | Blogger | X X

16 lip 2017

Ogłoszenie wyników konkursu na drabble #3!

Cześć wszystkim!
Minęła już ponad połowa lipca, tak szybko mi to zleciało… Zanim się obejrzę, nadejdzie wrzesień, ale jeszcze nie chcę o tym myśleć... Z racji tego, że trwają wakacje i my, administratorki Katalogu Granger, udajemy się na krótki urlop. Wydaje mi się, że w pełni na niego zasłużyłyśmy. Z początkiem sierpnia wrócimy z nową energią i świeżymi pomysłami! Chociaż oficjalnie będziemy mieć wolne, to i tak w planach mamy mały remoncik, nie zamierzamy się lenić!
Zanim jednak odetchniemy, chciałybyśmy poznać Wasze reakcje na wyniki trzeciej edycji konkursu na drabble! Przed ogłoszeniem wyników chciałabym przypomnieć Wam jeszcze tematy oraz prace konkursowe. A oto one:

Tematy prac:
1. Jak wygląda Dzień Matki z perspektywy dzieci Hermiony Granger? Jakie pomysły wpadną do głowy maluchom, by umilić swojej mamie ten wyjątkowy dzień?
2. „Odzyskać nadzieję” — niech w tym temacie poniesie Was wyobraźnia! Wiosna to taka pora roku, w której wszystko staje się piękniejsze, przyroda budzi się do życia… W Harrym w maju miała miejsce Bitwa o Hogwart, więc może zechcecie powiązać jakoś ze sobą te dwa tematy? Liczymy na Waszą kreatywność!
3. „Wielki krok w przyszłość” — Hermiona Granger kończy szkołę i… co dalej? Praca związana z motywem trudnych wyborów, z zostawieniem za sobą przeszłości i rozpoczęciem czegoś nowego.


Prace: 
1. Pewnego wieczoru — praca z tematu drugiego,
2. Większe dobro — praca z tematu drugiego,
3. Czego Hermiona Granger bała się najbardziej — praca z tematu... po przeczytaniu będzie wiadome ;),
4. Laleczka — praca z tematu drugiego,
5. Czy to umieranie? — praca z tematu trzeciego.

Teraz, kiedy już przypomnieliście sobie zarówno tematy konkursowe jak i nadesłane prace, możemy przejść do ogłoszenia wyników!


UWAGA!

..
.
PROSZĘ O BRAWA!RÓŻNICĄ JEDYNIE KILKU GŁOSÓW
..
.

3 EDYCJĘ KONKURSU NA DRABBLE
..
.

WYGRYWA
..
.
Dwa odcienie niebieskiego odnoszą się do jednej pracy - "Pewnego wieczoru",
była to pomyłka przy tworzeniu ankiety.

Drabble “Większe dobro”, którego autorką jest Night Pheonix, której serdecznie gratulujemy! Proszę o brawa!

Gratulujemy także wszystkim pozostałym autorkom! Wszystkie z Was poradziły sobie świetnie, napisanie drabble jest bardzo trudne! 

Na koniec jednak trzeba wytypować jeszcze jednego zwycięzcę! Chodzi mi tu oczywiście o nagrodę publiczności! W tej edycji jednak było bardzo mało komentarzy, pojawiły się jedynie cztery... Stwierdziłyśmy więc, że i my, administratorki, także zabierzemy głos. 

Post z głosowaniem, gdzie znajdują się oceny publiczności są TUTAJ, a oceny administratorek TUTAJ.
Jeśli przeczytacie wszystkie opinie, łatwo można zauważyć jak każda z nas ma różne gusta! Jednak zwycięzę wybrałyśmy prawie że jednogłośnie. :)

Różnicą 4 głosów nagrodę publiczności wygrywa drabble "Czy to umieranie?", którego autorką jest agatte!
Jeszcze raz gratuluję wszystkim autorkom, które wzięły udział w konkursie! Napisanie drabble to, wydaje mi się, bardzo ciężka praca. Dodatkowo te, które do nas podesłałyście były bardzo dobre! Oceniając, długo nie mogłam się zdecydować komu jaki punkt przyznać. :) 
Do zobaczenia w sierpniu! 
~E.

6 komentarzy:

 1. Gratuluję zwyciężczyni i pozostałym uczestnikom konkursu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ojej. Nie mogę uwierzyć w to, co widzę <3. Kompletnie nie spodziewałam się wygranej, tym bardziej że wszystkie prace były na naprawdę wysokim poziomie. Bardzo się cieszę :).
  Chciałabym podziękować wszystkim za głosy, docenienie mojej pracy i miłe słowa na jej temat. Wszystko to wiele dla mnie znaczy.
  Również gratuluję agatte wygrania nagrody publiczności. W pełni na to zasłużyłaś :)
  Nie mogę pominąć innych autorów i ich prac. Wszystkie były cudowne i wyjątkowe. Bardzo Wam gratuluję stworzenia takich pięknych drabbli. Na pewno nie było to łatwe (wiem, co piszę) i możecie być z siebie dumni za napisanie takich cudeniek.
  Jeszcze raz bardzo, bardzo wszystkim dziękuję <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Minionki!!!<3
  No dobrze, teraz przejdźmy do właściwej części komentarza... Otóż chciałabym SERDECZNIE POGRATULOWAĆ zwyciężczyni i pozostałym uczestnikom konkursu! :D
  Gratuluję również Agatte nagrody publiczności! :D
  Wszystkie prace były na wysokim poziomie i tak jak autorka posta miałam spory problem z rozdaniem punktów. Nie mówiąc już o napisaniu porządnych ocen... Swoją drogą, po przeczytaniu ocen innych członków oraz samej "dyrekcji" Katalogu Granger pluję sobie w brodę, że zdecydowałam się napisać opinie, bo one NIE MAJĄ rąk ani nóg i w ogóle na samą myśl, iż to mój beznadziejny komentarz "decydował", bo był ostatni, czuję się bardzo źle :( Co prawda, nikt mnie nie zmusił do napisania komentarza, ale jednak... Eh, następnym razem postaram się lepiej po prostu :)
  Cóż, pozostało mi jeszcze raz POGRATULOWAĆ zwyciężczyni i innym uczestnikom napisania tak wyśmienitych drabbli.
  Pozdrawiam wszystkich serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ohoho, to mnie zaskoczyłyście! Dziękuję ślicznie za wszystkie opinie. Fajnie było poczytać, co myślicie (bo jak się okazało, część komentujących osób odebrała ten tekst zupełnie inaczej, niż zakładałam). :D Kochane jesteście wszystkie. <3
  Gratulacje dla zwyciężczyni, zdecydowanie Twoja praca była moim faworytem. :)
  A załodze KG życzę udanego urlopu, żebyście odetchnęły od blogowych problemów i wypoczęły. :*

  OdpowiedzUsuń
 5. Na początku gratuluję zwyciężczyni! Chociaż jak przeczytałam te wszystkie drabble, to nie miałam najmniejszego pojęcia, które mogłoby wygrać - zatem warto pogratulować reszcie, która też się podjęła! :D

  I od mojej strony - bardzo dziękuję za wszystkie opinie: w ogóle to bardzo ciekawe, że były dość skrajne? Ale no cóż, widać, że każdy ma inny gust i dzięki temu wiem, co mogłabym troszeczkę poprawić. :)

  A załodze życzę udanego odpoczynku!

  OdpowiedzUsuń
 6. nie mogę wejść na blog Naucz mnie latać bo nie jestem na niego zaproszona, a nie mam jak skontaktować się z autorkami. Pomoże ktoś?

  OdpowiedzUsuń