Ariana dla WS | Blogger | X X

9 lut 2017

Konkurs na bloga miesiąca #9

Witajcie!
Jak tam nastroje w te zimowe dnie? U mnie w mieście aktualnie trwają ferie i co chwilę słychać radosne śmiechy dzieci, jeżdżących na sankach i lepiących bałwany na placu zabaw. Pamiętam jak parę lat temu ja i bracia tak samo się bawiliśmy. Ach, to były czasy! Teraz jesteśmy już dorośli i musimy zajmować się innymi rzeczami.
A jak jest u Was? Czy studenci zakończyli już sesję, czy może jeszcze trwa? Piszcie, jestem ciekawa, jak poszły egzaminy! Coraz częściej zastanawiam się nad studiowaniem kolejnego kierunku, bo niestety ciężko jest znaleźć pracę po ochronie środowiska. Przynajmniej w moim województwie. Być może w niedalekiej przyszłości czeka mnie przeprowadzka do innego miasta. Ale na razie o tym nie myślę, tylko zajmuję się bieżącymi sprawami.
Jedną z nich jest dziewiąta edycja konkursu na bloga miesiąca organizowana przez nasz katalog. Bardzo dobrze pamiętam ósmą edycję, w której zwyciężyła moja historia (Last Minute Love). Do dziś nie mogę uwierzyć w to, że pomimo małej ilości rozdziałów, opowiadanie spodobało się czytelnikom i wygrało! Wiem, że już za to dziękowałam, ale chyba będę to robić w nieskończoność. ;) 
Cóż, tyle o mnie, czas przejść do konkretów. Zapraszam do zapoznania się z regulaminem konkursu i wysyłania zgłoszeń.

REGULAMIN:
1. Organizatorami są administratorzy Katalogu Granger.
2. Zgłaszane blogi, które są aktualnie prowadzone, muszą mieć opublikowane co najmniej trzy rozdziały. Jest także możliwość zgłoszenia blogów zakończonych.
3. Blog, który chcemy, aby pojawił się w dziewiątej edycji konkursu na blog miesiąca, zgłaszamy, wysyłając maila na adres katalog.granger@gmail.com

Aby blog został przyjęty, prosimy o uzupełnienie poniższych informacji:
— adres zgłaszanego bloga,
— pseudonim autorki piszącej opowiadanie,
— i odpowiedź na pytanie: dlaczego wybieram tego, a nie innego bloga? Wypowiedź powinna być długa i dokładnie uzasadniona, więc minimalna liczba słów to 70. Lub oczywiście więcej.

W tytule maila prosimy o wpisanie: „Blog miesiąca — luty”

4. Osoba zgłaszająca blog pozostaje anonimowa.
5. Każda osoba może zgłosić dwa blogi, więc prosimy o dokładne przemyślenie tej decyzji i nie wybieranie poszczególnych blogów ze względu na sympatię do autora, lecz sposób napisania opowiadania.
6. Zgłaszany blog nie musi należeć do Katalogu Granger — ale nadal jednym z głównych bohaterów ma być Hermiona Granger.
7. Zgłaszający nie może zgłosić swojego bloga!
8. Autorzy swoich blogów mogą reklamować i zachęcać do głosowania jedynie na swoim blogu. Zareklamowanie bloga na fanpage’u, asku czy innych stronach jest zabronione.
9. Prosimy o nie zgłaszanie blogów, które wygrały w poprzednich edycjach tego konkursu!

Zgłoszenia możecie wysyłać do 22 lutego, czyli macie całe dwa tygodnie na wybranie swojego faworyta spośród wielu dostępnych w Internecie blogów. To sporo czasu, więc mamy nadzieję, że zdążycie zgłosić swoich ulubieńców. Ja już mam swojego faworyta, a teraz kolej na Was!
To tyle ode mnie. Niedługo weekend, więc życzę miłego wypoczynku i samych przyjemnych chwil spędzonych w gronie najbliższych. :)
Pozdrawiam,
Arcanum

2 komentarze: