Ariana dla WS | Blogger | X X

16 sty 2017

Ogłoszenie wyników konkursu świątecznego!

Czy u Was też jest śnieg? U mnie od ponad dwóch tygodni pada bez przerwy i tym samym doprowadza wszystkich do białej gorączki. Ja w zasadzie nie lubię zimy, ale muszę przyznać, że ta aura ma swój klimat. Dzień jest już dłuższy, a ja mogę jeszcze całe dwa tygodnie wylegiwać się w domu (to jedyny atut mojej pracy).
O ile dobrze pamiętam, styczeń to miesiąc ciągłych zaliczeń i sprawdzianów, dlatego życzę uczniom powodzenia, a studentom udanej sesji. Ja te emocje mam już za sobą, ale przyznam, że chciałabym wrócić na studia i na nowo wszystko przeżywać. Dorosłość nie jest zbyt fajna, a szukanie pracy to istny koszmar. W piątek miałam rozmowę o pracę. Tak, w piątek 13-stego. Fajnie, prawda? Może to dobry omen? Cóż, okaże się pod koniec miesiąca. Także, jeśli chcecie, możecie trzymać kciuki. :)
Jednak nie publikuję tego postu żeby opowiadać o sobie, tylko przedstawić wyniki konkursu świątecznego! Cóż, miałyśmy nadzieję, że będzie się cieszył większym zainteresowaniem, ale najważniejsze jest to, że w ogóle się odbył, prawda?
Najpierw przedstawię tematy konkursowe, a potem ogłoszę wyniki.

Tematy:
1. Święta Hermiony Granger w Hogwarcie! Jedynym wymaganiem w tym temacie było to, żeby zawrzeć motyw widoczny na obrazku.
2. Drugi temat to święta Hermiony u Weasleyów, a dokładnie pierwsze święta po wojnie. Nie można więc było zapomnieć o smutku, związanej ze stratą bliskich Hermiony w wojnie.

3. Przedświąteczny szał zakupów! Akcja tej pracy miała toczyć się w dorosłym życiu Hermiony. Jedyny warunek: zawarcie w pracy pewnego zdania: „Odwal się, (dowolny bohater), to moja choinka!”

Cieszy nas to, że dostałyśmy prace z każdego tematu, oto one tak dla przypomnienia.
1. „Umrzeć i wciąż być żywym” — temat drugi,
2. „Magia świąt” — temat trzeci,
3. „Kolęda dla nieobecnych” — temat pierwszy,
4. „Jedyne takie święta” — temat drugi.


Cóż, pora przejść do meritum. Zanim poznamy zwycięzcę konkursu świątecznego, wyłonimy zwycięzcę publiczności!


Napięcie rośnie z każdą sekundą, a mnie aż się trzęsą ręce, kiedy piszę ten tekst na klawiaturze. Jesteście ciekawi, kto wygrał? Nagrodę publiczności otrzymuje:
……………………..
………………
…………
…….
….
..

„Kolęda dla nieobecnych” autorstwa ENDORY! Twoja praca zdobyła 13 punktów od komentujących! Oczywiście gratulujemy! A to Twoja nagroda, przygotowana przez LOG!
A teraz wiadomość, na którą wszyscy czekamy. 
Zaraz poznamy zwycięzcę konkursu świątecznego!

UWAGA! Napięcie rośnie...
……………………….
………………..
………….
…….
..
.

PIERWSZE MIEJSCE w konkursie świątecznym zajmuje miniaturka „Magia świąt” autorstwa PADME! Twoja praca najbardziej spodobała się czytelnikom i wygrała nasz konkurs. Serdecznie gratulujemy! 
W nagrodę otrzymujesz sygnaturkę, wykonaną przez LOG!
Autorkę wygranej pracy prosimy o odezwanie się na maila, jeśli byłaby oczywiście chętna, abyśmy przeprowadziły z nią mały wywiad!

Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestniczkom konkursu. Cieszymy się, że mimo świątecznej gorączki napisałyście miniaturki i nasz konkurs się odbył. Życzymy wszystkim dalszych sukcesów! Piszcie, piszcie i piszcie. Jesteśmy przekonane, że jeszcze nie raz weźmiecie udział w jakimś konkursie. 
Kto wie, może w organizowanym przez nasz katalog? :)

Korzystając z okazji, chciałam poinformować, że od jutra tj. 17 stycznia do 31 stycznia cała załoga Katalogu Granger ma urlop. Chcemy trochę odetchnąć i wrócić do Was z nowymi pomysłami (a mamy ich wiele ;)) i może większą aktywnością z waszej strony? 
Jeszcze raz życzę wszystkim udanych ferii, a studentom zdanej sesji!

Pozdrawiam,
Arcanum

2 komentarze:

  1. Gratulacje dla dziewczyn ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja również gratuluje.
    Chociaż nie przepadam za Sevmione to miniaturka mi się podobała.
    Chyba sama zacznę pisać ich więcej jakoś nigdy nie miałam zapału! Pozdrawiam mocno!

    OdpowiedzUsuń