Ariana dla WS | Blogger | X X

9 lis 2016

Głosowanie na blog miesiąca #8!

Dzień dobry wieczór!
Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta... czuć to po kościach. Zaczynają się te nieprzewidywalne przymrozki; smutne czapki na ulicach, zagubione przez właścicieli. I, w moim przypadku, suche jak wiór dłonie. Nigdy nie pamiętam o rękawiczkach.
Przed nami wszystkimi długi weekend. Nie mogę się doczekać, aż będę mogła się wyspać, włączając kaloryfer na totalne maksimum. Siedzenie w domu w taką pogodę jest nieprzyzwoicie przyjemne. Czytanie książek, które zalegają, lub blogi, czekające na odwiedziny od wieków. Jesień to najlepszy czas właśnie na to. Na koc, coś do czytania i ciepły napój. Rozpływam się na samą myśl. I zgłodniałam.
Mam nadzieję, że u Was szkoła czy praca idzie w jak najlepszym kierunku. Moje przedmioty rozszerzone okazały się nawet przyjemne, trafne! Geografia to przedmiot najciekawszy ze wszystkich, chociaż wizja pisania matury z czegokolwiek wywołuje we mnie uczucie jednocześnie strachu i podekscytowania. Wszyscy mówią: to twój najlepszy czas w życiu! Pewnie będę tak to postrzegać, kiedy liceum dobiegnie końca. Chyba zawsze tak jest.
Opowiadajcie, co tam u Was. Oby nie złapała Was w swoje sidła jesienna chandra. Dajcie znać w komentarzach albo na chacie!
W porządku. Nie ma co niepotrzebnie przedłużać, na pewno chcecie już poznać propozycje, jakie padły w nadesłanych emailach.

A oto i one:
— dramione-cienka-granica.blogspot.com  autorstwa Princess Expecto,
—  dramione-story.blogspot.com — autorstwa Icamny,
renowacje-uczuc.blogspot.com — autorstwa Salvio Hexii,
last-minute-love-dramione.blogspot.com — autorstwa Arcanum Felis,

Link do urny na głosy: KLIK!
Wyjaśnienie, dlaczego właśnie te blogi zostały wybrane: KLIK!

Głosować można do 20 listopada, do godziny 23:59! Parę dni po zamknięciu ankiety poznacie wyniki głosowania.

I na sam koniec muszę jeszcze omówić zasady dla nominowanych — ten post z głosowaniem możecie udostępniać na Waszych blogach w sposób, jaki Wam się żywnie podoba. Czy to w postaci linku, tworząc informację w kolumnie, robiąc osobny post ku temu; sposób przekazu jest naprawdę nieistotny. Nie wolno jednak ogłaszać się na forach, stronach, fanpage'ach. Za złamanie tej zasady głosi dyskwalifikacja, więc dla swojego dobra nie próbujcie tego w domu.
W razie jakichkolwiek pytań — nie wstydźcie się. Opcja komentarzy i stworzony email Katalogu jest właśnie dla Was, byście mieli z nami, administratorkami, kontakt.
Powodzenia nominowanym! Cholera, naprawdę możecie być z siebie dumne.

Salvio Hexia

1 komentarz:

  1. Nie spodziewałam się nominacji. Bardzo dziękuję <3 i oczywiście gratuluję innym nominowanym (szczególnie Salvio)
    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń