Ariana dla WS | Blogger | X X

18 sie 2016

Głosowanie na najlepsze opowiadanie

Dzień dobry wieczór!
To już koniec urlopu dla administratorek, więc będziemy powoli wracały do katalogowego barwnego życia. Na dniach wszystkie zgłoszenia na Waszych blogach będą wypełnione, nie martwcie się. Nabrałyśmy oddechu i na pewno wpadło nam (na zimno) do głowy kilka pomysłów... Stąd nowa forma konkursu. Te kilka zgłoszeń mówi sama za siebie. Cieszymy się z takowego odzewu! :)
Jestem niepocieszona, że zostały zaledwie dwa tygodnie do kolejnego roku szkolnego. Te wakacje były dla mnie niezapomniane (bo ja ją odwiedziłam ~ M.). Szalone, chwilami smutne, ale chyba najlepsze jakie dotychczas przeżyłam — jak na rollercoasterze, ale taka jest chyba kolej rzeczy, prawda? Jak to u Was wyglądało? Były wakacje czy ciężka harówka? Góry, plaża, a może lokalny patriotyzm?
Koniec pytań. Czas na to, na co wszyscy czekają ze zniecierpliwieniem. (Post jest dodany nocą, toż to prawie północ — musicie mi to wybaczyć. Poniósł mnie urlop).

Przedstawiam Wam listę opowiadań, jakie zostały przez Was zgłoszone:
— sevmionebylamia.blogspot.com/p/nie-tak-miao-byc-spis-tresci.html — autorstwa Lamia,
dramione-story.blogspot.com — autorstwa Icamna,
bezdefinicji.blogspot.com/p/lato-w-devon.html  — autorstwa Edge,
 melodies-of-love.blogspot.com — autorstwa Never,
agatte-ff.blogspot.ie/2016/02/wiara.html — autorstwa agatte. 

I oczywiście link do ankiety: KLIK, KLIK!
Strona z wyjaśnieniem dlaczego właśnie te blogi zostały zgłoszone: KLIK!

Głosowanie będzie się odbywało do 3 września do godziny 23:59. Potem na dniach będzie dodany post z ostatecznym werdyktem (no, chyba że zdarzy się dogrywka!).

Dodatkowo przypominam, że autorki zgłoszonych opowiadań mogą się promować TYLKO NA SWOICH BLOGACH, że biorą udział w konkursie. Prosimy przestrzegać tego i innych punktów regulaminu. Ostatnią rzeczą, jaką chcemy zrobić, to zdyskwalifikować kogokolwiek.
W razie jakichkolwiek pytań proszę się nie krępować. Czy to w komentarzu, czy na emailu, z chęcią odpowiemy na każde pytanie.

PS. Zapraszamy do brania udziału w konkursie na miniaturkę miesiąca! Czasu zostało naprawdę niewiele, a dostałyśmy dopiero dwie prace. Bierzcie udział w konkursach i pokazujcie, że jesteście częścią katalogu i nie jesteśmy tu same. Jeśli nie dostaniemy jeszcze przynajmniej dwóch prac, konkurs się nie odbędzie.
Salvio

3 komentarze:

 1. Nie mogę nigdzie znaleźć e-maila Katalogu, a mam miniaturkę^^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nasz e-mail: katalog.granger@gmail.com
   W regulaminie konkursu na miniaturkę jest. ;)

   M.

   Usuń
  2. Wiem, wiem, znalazłam już,miniaturka wysłana^^

   Usuń