Ariana dla WS | Blogger | X X

7 cze 2016

Głosowanie na blog miesiąca #7!

Hej, cześć i czooołem!
Ach... Ktoś jeszcze to czuje? Początek czerwca, coraz cieplej, coraz wyższa temperatura, no i najważniejsze... coraz bliżej upragnione wakacje! Nie mogę się doczekać dnia, kiedy kolejny rok szkolny będę mieć zaliczony na swoim koncie. Co prawda ten nie był do końca lekki, przygotowania, nauka, egzaminy wlokły się za mną niemiłosiernie. Na szczęście chociaż pierwszą kwalifikację mam już za sobą. Od września będę najstarszym rocznikiem w mojej szkole... Ostatnia klasa w szkole średniej... Rany boskie, kiedy to tak przeleciało?! Mam wrażenie jakby moje pierwsze kroki po szkole były zaliczone dopiero wczoraj... Aż się wierzyć nie chce, że czeka mnie ostatni rok. Było wiele zgrzytów z rówieśnikami, jak i nauczycielami, ale teraz jakoś chciałabym cofnąć się z powrotem do pierwszej klasy. Nie lubię pożegnań, to pewnie przez to. xD 
A jak u Was czas leci? Pogoda trwa w najlepsze? U mnie przez prawie dwa tygodnie było burzowo, w ogóle nie wchodziłam na komputer. Telefon był bardziej moim sprzymierzeńcem na ten czas. Wczoraj padał deszcz i trochę grzmiało... Nie żebym narzekała, bo uwielbiam burzę. :)
Tak z innej beczki... był ktoś może na koncercie Lany Del Rey? Jeśli tak, to koniecznie piszcie w komentarzach, chętnie poczytam ze szczegółami jak było na koncercie! Niestety nie mogłam tam być, czego bardzo żałuję, ale chętnie dowiem się jak było. :D 
No... bez względnych farmazonów, przejdę do sedna naszego dzisiejszego spotkania! 

Oto spis blogów, które zostały przez Was zgłoszone:
— http://letothers.blogspot.com/ autorstwa Wiktorii Strzelczyk. 

Oto wyjaśnienia, dlaczego te blogi zostały wyróżnione --> >KLIK<
No i oczywiście link do ankiety! --> >KLIK<

Głosować może każdy z Was do 17 czerwca do godziny 23:59. :) Kilka dni po zamknięciu ankiety ogłosimy werdykt Waszych głosów! 

No i na koniec wspomnę co nieco o zasadach panujących przy tym konkursie. Post z głosowaniem możecie udostępnić na Waszym blogu jakkolwiek chcecie  czy to w postaci linku, gdzieś z boku na blogu, czy robiąc osobny ku temu post. Prosimy tylko, by nie promować się na żadnych grupach, ani nigdzie indziej, bo inaczej grozi dyskwalifikacja! Cała nasza ekipa bacznie Was przez ten czas obserwuje, więc strzeżcie się. ;)  
Jeśli ktoś miałby do nas jakieś pytania, to śmiało może je zadawać. My na nie chętnie odpowiemy, w końcu od tego tu jesteśmy! 
Na koniec życzę wszystkim powodzenia! Pamiętajcie, że już fakt, że ktoś Was wybrał jest sam w sobie wyróżnieniem! :) 

Bywajcie! 

Ana Bella 

6 komentarzy:

 1. Ja korzystając z okazji również pragnę podziękować za nominację!
  Byłam szczerze zaszokowana, nowina bardzo podniosła mnie na duchu. c:
  I nadal podnosi.
  A.

  OdpowiedzUsuń
 2. Powaznie, dziewczyny? Powaznie? I jak ja teraz mam wybrac bloga miesiaca, skoro najchetniej rozdalabym glosy prawie dla kazdej z dziewczyn?:D Blogi mi znane oraz lubiane przeze mnie, ni! Dawno nie mialam takiego problemu!:D Ale glos poszedl ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jejku, ja też dziękuję :o Sama nominacja jest wielkim wyróżnieniem!

  OdpowiedzUsuń
 4. Wow, nie spodziewałam się tej nominacji i od wczoraj jestem w głębokim szoku! Dziękuję bardzo osobie, która mnie zgłosiła. To wielkie wyróżnienie i naprawdę strasznie mi z tego powodu miło. <3
  Swoją drogą, znowu zapomniałam o terminie i nie wysłałam żadnego bloga, a chciałam! Następna edycja będzie, podejrzewam, w wakacje, więc wtedy na pewno się wyrobię.

  PS. Niemalże wszystkie zgłoszone pozycje znajdują się na mojej liście do przeczytania i wyjaśnienia, dlaczego zostały wyróżnione, sprawiły, że za niedługo po nie sięgnę!
  PPS. Zagłosuję za to na bloga, którego odwiedzam i czytam regularnie. :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo dziękuję za nominację, jestem bardzo zaskoczona aż brakuje mi słów! <3

  OdpowiedzUsuń