Ariana dla WS | Blogger | X X

28 kwi 2016

Nowa playlista katalogu


Cześć i czołem!

Za moim oknem świeci słońce i nie jest tak wietrznie jak kilka dni temu, chociaż nadal wf na świeżym powietrzu jest straszny! Niedługo jednak mam zamiar zacząć regularnie biegać, może wyciągnę też rolki czy rower… A Wy? Spędzacie aktywnie czas?

Nie chcę przedłużać, czas mnie trochę goni, muszę przygotować się jeszcze na jutro – organizowane są w mojej szkole Drzwi Otwarte i będę oprowadzać szóstoklasistów. Przejdźmy więc do sedna sprawy. (:

Kilka miesięcy temu pojawiła się na katalogu ankieta dotycząca playlisty. Coś na podobieństwo tej sprzed świąt, tyle że tym razem to Wy będziecie wybierać utwory, które się w niej znajdą! Jako że w ankiecie większość z Was poparło naszą propozycją, (w końcu) ruszamy z wcieleniem jej w życie. (:
Nie chcemy narzucać Wam piosenek, których słuchamy (oczywiście pewnie dorzucimy kilka od siebie) więc prosimy Was o podzielenie się z nami waszymi ulubionymi utworami! Nie muszą się one kojarzyć z fanfiction rzecz jasna. Jedynym warunkiem jest, żeby utwór nie zawierał zbyt dużo wulgaryzmów. Jeśli już decydujecie się na wysłanie, wybierzcie pięć takich utworów, które Waszym zdaniem są świetne, a my dodamy większość do playlisty. ;)

TYTUŁ oraz AUTORA piosenki/piosenek prosimy przesyłać do 13 maja na maila katalogu (katalog.granger@gmail.com)  lub gg: 54549737

Mam nadzieję, że playlista będzie cieszyła się dużym zainteresowaniem i niebawem pojawi się na katalogu!
~E. 

3 komentarze:

 1. Super!:D a jaki jest limit nadsylania piosenek?:D bo ja moge duuuuzo xD

  OdpowiedzUsuń
 2. A, i zmieniłyście maila? Bez kropki po katalog teraz?:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, nic się nie zmieniło, już poprawiam w poście, E. musiało się zapomnieć. :D + myślę, że jak każdy wyśle do 5 to będzie super. :)

   M.

   Usuń