Ariana dla WS | Blogger | X X

31 gru 2015

Nowy rok!


Kochani! 

Z racji tego, że za kilkanaście godzin wybije północ, a co za tym idzie, powitamy wszyscy nowy, mamy nadzieję, że lepszy, rok. ;) Z tej właśnie okazji chcielibyśmy złożyć Wam, nasi katalogowicze, najserdeczniejsze życzenia!

Życzymy aby, tak jak już wspomniałyśmy, nadchodzący dużymi krokami rok był jeszcze lepszy od tego, który przyjdzie nam żegnać! By jeszcze częściej na Waszych ustach gościł uśmiech, byście śmiali się jeszcze więcej, bo uśmiech człowieka jest najpiękniejszym prezentem, jaki można podarować drugiemu człowiekowi. Aby było mniej powodów do smutku, a jeszcze więcej do radości. Żeby płacz był wywoływany tylko szczęściem.

Życzymy Wam miłości! Wiadomo, miłość stanowi ważną część życia każdego z nas. Szczęścia w już trwających związkach, aby przetrwały one każde, nawet i te złe, chwile. By osoba, którą darzycie/będziecie darzyć uczuciem była miła, szczera i aby te uczucie odwzajemniała. Aby miłość, którą spotykacie, była piękna, prawdziwa i objawiała się w najprostszych czynnościach. W końcu najprostsze czynności często są najpiękniejsze. 

Spełnienia wszystkich, nawet tych najbardziej nierealnych marzeń! Bez względu na wielkość tego marzenia. Każde marzenie zasługuje na spełnienie, trzeba tylko samemu coś zadziałać w tym kierunku. Marzenia same się nie spełniają, je się spełnia. Dlatego dążcie do ich realizacji, idźcie śmiało do przodu!

Życzymy Wam, na ten nowy rok, jak najwięcej sukcesów, zarówno tych zawodowych, jak i szkolnych. Samych najlepszych wyników, z których będzie się naprawdę zadowolonym... I po prostu tej myśli: "Tak, to jest wszystko, co mogłam/em zrobić, jestem z siebie dumna". Życzymy, żebyście dążyli do realizowania postawionych sobie celów z wysoko podniesioną głową. Nie dajcie sobie rady wmówić, że nie dacie rady, to nieprawda, sami na pewno dobrze wiecie, kiedy zejść ze sceny.

Życzymy, aby ten rok, 2016, obfitował w piękne przyjaźnie i znajomości, warte zapamiętania. Jak najlepszych wspomnień związanych z tymi osobami. Aby przyjaźnie, które zostaną zawarte, były trwałe i solidne, przetrwały każdą burzę.

I po prostu — jak najlepszego, jak najbardziej szczęśliwego, roku 2016. I oczywiście hucznej zabawy sylwestrowej! Spędźcie ten wieczór z jak najfajniejszymi ludźmi, aby stał się niezapomniany. Tylko, oczywiście, nie przesadźcie! Żeby głowa aż tak bardzo nie bolała. ;) Z tym miłym akcentem kończymy! M. już jakiś czas temu poleciała na zakupy, ja zaraz  zaczynam sprzątać... A jak u Was z przygotowaniami do Sylwestra? Spędzacie go w domu (niekoniecznie swoim) czy na jakiejś większej imprezie? Do zobaczenia w Nowym Roku!

E./M.

18 komentarzy:

 1. Dziękuję za przepiękne życzenia! I oczywiście wzajemnie ;) Jeszcze tylko dodam, żebyście nigdy nie zniechęciły się do prowadzenia Katalogu - uwielbiam go. Ja Sylwestra spędzę w domku, ale z kumpelą i chłopakiem, więc nie będzie aż tak źle :D

  I wszystkim czytelnikom też życzę wszystkiego najlepszego w Nowym Roku! :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy bardzo. Mamy nadzieję, że się nie zniechęcimy! Razem z E. mamy ogromny zapał, przeszkodą może być co prawda brak czasu, ale damy radę. :) Życzę dobrej zabawy!

   Usuń
 2. Dziękuję! ❤ I niech ten rok będzie lepszy! :")
  Pozdrawiam,
  Cassie :)

  wieczne-pioro-cassie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja w tym roku choruję. Możecie życzyć mi zdrowia :)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mattie. — życzymy jak najwięcej zdrowia w Nowym Roku! Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia. :)

   Usuń
 4. Dziękuję! :)
  Ja chciałabym Wam życzyć dużo czasu (nie tylko dla Katalogu oraz Waszych innych blogów, ale także spędzonego z rodziną i przyjaciółmi), wielu sukcesów, wielu wiernych czytelników i katalogowiczów, oceanu weny i chęci do pracy! :) Oraz, oczywiście, zdrowia, szczęścia, prawdziwych przyjaciół, miłości i spełnienia marzeń - czyli tego, co najważniejsze :D
  Mam nadzieję, że w 2016 roku Katalog rozwinie się jeszcze bardziej, bo uwielbiam go i zdecydowanie na to zasługujecie ;)
  Pozdrawiam serdecznie,
  Feltson

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękujemy za życzenia, oby się spełniły! I ja również mam taką nadzieję - dziękuję za wiarę w nas i nasz katalog. :)

   Usuń
 5. Bardzo dziękuję za życzenia i ja również chciałabym życzyć całej załodze szczęśliwego Nowego Roku, jeszcze większej aktywności na Katalogu, sukcesów w szkole i generalnie, żebyście ten rok spędziły tak, jak sobie wymarzyłyście. :D

  OdpowiedzUsuń
 6. A ja Wam życzę spełnienia marzeń - bo w tym się zamyka chyba każde życzenie <3 (Też Wam ten rok zleciał baaaaardzo szybko, czy to ja się starzeję? :()

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy bardzo! (Muszę Ci powiedzieć, że chyba obie się starzejemy, bo mi zleciał tak szybko ten rok i w ogóle czas strasznie szybko biegnie. Dopiero co zaczynałam liceum, a tu już przede mną studniówka, matura. :()

   Usuń
 7. Dziękuję za życzenia, naprawdę się wstrzeliłyście z nimi! :)
  Teraz ja Wam trochę pożyczę, całej ekipie! Weny i cierpliwości do dalszego tworzenia. Żebyście dalej trzymały ten żelazny i niezwykle kruszy szkielet tej małej społeczności... Naprawdę doceniamy (przynajmniej ja) to, co robicie i ile czasu Wam to zajmuje. Więcej czasu i więcej radości z prowadzenia katalogu w tym Nowym, może lepszym?, Roku. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy za życzenia - mamy nadzieję, że wszystkie się spełnią! :)

   Usuń
 8. Ciutkę późno (albo i nie), ale wzajemnie, kochane. Spełnienia marzeń, zdrowia i wszystkiego, czego się życzy na nowy rok. No i, żeby wasz katalog wciąż był tak cudowny, jak jest. Żebyście nie straciły chęci ani zapału do bycia z nami tutaj. ♥
  Wszystkiego najlepszego!

  xx

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na życzenia nigdy nie jest za późno! Dziękujemy bardzo, oby wszystko się spełniło. ;)

   Usuń
 9. Dzięki <3
  Zwłaszcza uśmiech przyda się nam wszystkim.
  Wam również życzę wytrwałości w prowadzeniu Katalogu i nowych pomysłów.
  Spelnienia marzeń i wszystkiego dobrego :D

  OdpowiedzUsuń