Ariana dla WS | Blogger | X X

19 wrz 2015

Głosowanie na blog miesiąca - wrzesień!

Czołem!

Informacyjnie jak zwykle zapraszamy Wszystkich do wpisywania się do zakładki „Urodziny”, która czeka na Was ze zniecierpliwieniem! Tak samo również jak link do katalogowego aska – jeśli macie jakiekolwiek pytania do administratorek, czy też odnośnie naszej pracy tutaj, to walcie śmiało! 

____________________________________

Tak zbaczając z tematu, to co u Was słychać? Jak Wam mija rok szkolny, nauczyciele już dręczą? Macie już zapowiedziane sprawdziany, czy kartkówki? A może maturzyści już mają dość zdania z cyklu „to będzie na maturze”? Ja już mam dość słowa „egzamin zawodowy”, czy „kwalifikacja A35”, więc łączę się z Wami w bólu! Ale no my nie damy rady?! Oczywiście, że damy! Wystarczy wierzyć w siebie i swoje możliwości. Mam nadzieję, że macie zapał do nauki jak i do pewności siebie, bo to w takich sytuacjach jest najważniejsze. 
No ale dość mojego ględzenia! Czas przejść do meritum sprawy. Dostałyśmy parę zgłoszeń na blog miesiąca, które zaraz będą opublikowane. Niestety mało dostałyśmy tych zgłoszeń, ale żyjemy w nadziei, że przy następnym konkursie będzie ich więcej. Pamiętajcie, że tylko dzięki Wam nasz Katalog Granger się rozwija, dlatego serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w głosowaniu, komentowaniu, zgłaszaniu, zapisywaniu się do nas. Jest to naprawdę ważna rzecz, by nasza strona się rozwijała należycie według Waszych jak i naszych oczekiwań. :)
Poniżej znajdziecie blogi, które były zgłoszone do konkursu. Jeśli ktoś chciałby zajrzeć do regulaminu danego konkursu, to zapraszam >KLIK<

~ http://dark-family-dtb.blogspot.com/ - autorstwa Oli Fajna ~ http://sevmionebylamia.blogspot.com/ - autorstwa Lamii 

~ http://w-chmurach-milosci.blogspot.ie/ - autorstwa Kerci


Wyjaśnienia zgłoszeń: KLIK!

Oczywiście nie zapominajmy, że głosuje każdy bez wyjątku, więc śmiało róbcie to! :)


Link do oddania głosu: >KLIK<


Jako, że jedną z osób, która została zgłoszona do konkursu, należy do załogi Katalogu, postanowiłyśmy odsunąć ją od jakichkolwiek możliwości modernizacji tu na stronce. Stwierdziłyśmy, wraz z Mrs M. (bo to ona przez Was została zgłoszona), że będzie to najsprawiedliwsza opcja, by konkurs był czysty i sprawiedliwy.

Głosować można do trzydziestego września, do godziny 23:59, wyniki prawdopodobnie będą ogłoszone już pierwszego października!
Teraz już tylko czekamy na Waszą inicjatywę! To od Was zależy, kto może wygrać wrześniową edycję na blog miesiąca, dlatego liczymy na dużo głosów, albo chociaż tyle, by należycie i z dumą ogłosić wyniki. W poście o ogłoszeniu sondy podamy wszelkie informacje, ujawniające zwyciężczynię konkursu. 

Z mojej strony to tyle, mam nadzieję, że wszystko jest dla Was jasne, ale oczywiście gdyby tak nie było, to piszcie śmiało, a my postaramy się rozwiać Wasze wszelkie wątpliwości. :)

Razem z załogą katalogu życzę Wszystkim miłego weekendu! 

~ Ana Bella

3 komentarze:

 1. Muszę przyznać iż jestem rozczarowana, bo w tej edycji, autor może zobaczyć co zgłaszający czytelnik myśli o jego blogu, a w pierwszej tej możliwości nie było. No nic.

  Mrs. M, ma pani bardzo ładny szablon! <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Irlandko, odezwij się na maila, zobaczymy, co da się zrobić. ;) Jeśli także inne osoby biorące udział w poprzedniej edycji konkursu na blog miesiąca także chciałyby poznać wyjaśnienie, napiszcie do nas maila, a my zrobimy to, co należy. :D
   A, dziękuję, dziękuję! :)

   M.

   Usuń