Ariana dla WS | Blogger | X X

2 sie 2015

Głosowanie na blog miesiąca #1

(Informacyjnie
Konkurs na miniaturkę miesiąca - link,

+ Nowa zakładka - Urodziny! - zapraszam do wpisywania daty swoich urodzin!)

+ Post z nowymi rozdziałami pojawi się w środę. 

   Witam Was w ten piękny i słoneczny dzień! W taką pogodę nic - tylko wyjść na zewnątrz i się opalać. Korzystajcie z tych dni, niebawem nadejdzie wrzesień, który zabierze ze sobą piękną pogodę... Jak spędzacie wakacje? Odzywajcie się, komentarz nie musi być długi, po prostu jestem ciekawa. :) Przy okazji będzie mi bardzo miło, jeśli weźmiecie udział w ankiecie, znajdującej się po prawej stronie; to dosłownie sekunda, a nas bardzo uszczęśliwi Wasza opinia. 
   Tak jak zapowiadałam już wcześniej, wczoraj zakończył się termin przesyłania swoich zgłoszeń na blog miesiąca. Trochę szkoda, że tak mało osób zdecydowało się wysłać zgłoszenia, ale no niestety; ja Was do niczego nie zmuszę. Nie wiem czy kolejna edycja konkursu na blog miesiąca się odbędzie, zobaczymy ile osób podejmie się do głosowania. Katalog tętni wciąż życiem tylko dzięki aktwyności kilkunastu osób, a do Katalogu należy tych osób o wiele, wiele więcej. Także miłoby było, gdybyście dali o sobie znać - chociażby w ankiecie, jeśli komentarze Wam nie odpowiadają.;) 
   Nie przedłużając... przedstawiam Wam blogi, które zostały zgłoszone na Blog miesiąca #1! Regulamin konkursu można przeczytać tutaj.  


ZGŁOSZONE BLOGI: 
1. phenylethylaminee.blogspot.ie - autorstwa Irlandki,
3. lusia-dramione.blogspot.com - autorstwa LusiaNa
4. tworcakremowki-namieszlgranger.blogspot.com - autorstwa Marty Weasley
5. powojenna-historia.blogspot.com - autorstwa Salvio Hexii,

JAK ODBĘDZIE SIĘ GŁOSOWANIE?
   Już śpieszę z wyjaśnieniem, dlatego proszę o dokładne przeczytanie tego fragmentu. 
Głosować może każdy. Wiem, że jeden blog może mieć mniej czytelników, inny więcej, jednak jest to konkurs na blog miesiąca. :) 

LINK DO GŁOSOWANIA - KLIK, KLIK, KLIK.

Głosowanie odbywa się do 14 sierpnia

   Mam ogromną nadzieję, że głosowanie wyjdzie dobrze, nie będzie żadnych problemów i nikt nie będzie snuł zupełnie niepotrzebnych domysłów. To jest pierwsza ankieta, jaką stworzyłam w formularzach google (była jeszcze jedna próbna - dziękuję Fritz i Gosi za pomoc!), ponieważ zależało mi na tym, aby wyniki do samego końca były niejasne. Gdyby coś z ankietą było nie tak - od razu mi o tym piszcie! Pewnie nie będę mogła z tym zbyt wiele zrobić, ale przynajmniej spróbuję. 
  Oczywiście, w dzień ogłoszenia wyników, wstawię screena z wynikami, aby nie było nieporozumień, że coś zataiłam i tak dalej... :)

   Chyba wszystko. Gdyby coś było niejasne - piszcie mi koniecznie w komentarzach, na czacie, mailu, gdziekolwiek. 

   Ps. Był ktoś na filmie "Papierowe miasta"? Poleciacie? ;)

M.

4 komentarze:

 1. Po pierwsze jest mi niezmiernie miło, że w ogóle ktoś zgłosił moje opowiadanie. Naprawdę nie sądziłam, że mogę się tu znaleźć. Samo to jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem. Dziękuję bardzo.

  Co do Papierowych miast też chętnie bym się wybrała, niestety przenoszą kino i do listopada muszę dać sobie radę bez... :/

  OdpowiedzUsuń
 2. Ojejku! Bardzo mi miło, że ktoś zgłosił mojego bloga do konkursu! Dziękuję!
  Na "Papierowych miastach" byłam, ale mnie nie powaliło. Wolę książkę. Ale każdy ma na ten temat swoje własne zdanie ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. O mój Panie... Dziękuje strasznie! I gratuluję innym autorkom. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Widzę, że przybywam z wielki poślizgiem, bo mamy już szósty dziś, ale pracuję nad nowym projektem i dopiero dziś przeczytałam Waszą informację. Powiedzieć, że jestem zaskoczona to za mało, bardzo za mało. Chłopak musiał zbierać moją szczękę z podłogi. Także dziękuję niezmiernie, bo w życiu bym się nie spodziewała tutaj znaleźć. : )

  OdpowiedzUsuń