Ariana dla WS | Blogger | X X

26 sie 2015

Dzień Dobry!

A ja niegrzecznie się wtrącę - mam nadzieję, że Ana Bella mi to wybaczy - ciągle brakuje trzech zgłoszeń do jury. Jest nam naprawdę bardzo przykro, że nie chcecie nam pomóc w konkursach, to przykre, po prostu, bo my się rozdwajamy, żeby na czas napisać posty, a nie otrzymujemy w zamian nic. Nie mam pojęcia jak konkursy będą się odbywały, jeśli nie ma chętnych do jury, mamy wrócić do poprzedniego głosowania,  w komentarzach...? To była lepsza opcja? Odezwijcie się. 
+ zachęcamy do udziału w konkursie  w pisaniu prac konkursowych!!! KLIK 
_______________________________
Witam Wszystkich bardzo serdecznie! 
Z racji tego, że wczoraj wieczorem zostałam przyjęta do załogi na naszym Katalogu Granger, pragnę się przywitać i przedstawić! Jest mi ogromnie miło, że Mrs M. zgodziła się przyjąć mnie z otwartymi ramionami do swojego zespołu, z którym mam nadzieję uda mi się porozumieć na stopniu Wybitnym! 

W naszej dobrze nam znanej blogosferze, podpisuję się jako Ana Bella. Wcześniej byłam znana z nicka "Księżniczka Czystej Krwi", ale po przerwie jaka zaszła na moim blogu postanowiłam to zmienić. 
Może akurat ktoś tutaj kojarzy moją starą nazwę, a jak tak, to pragnę napisać, że zmartwychwstałam i znowu na swoim blogu umieszczam rozdziały! Pierwszy w sumie już opublikowałam. :D Moja nowa wena nadeszła w niespodziewanym momencie i mam nadzieję, że w końcu dopnę swego i swoją pierwszą historię o parze Draco + Hermiona napiszę z sukcesem. 

Skoro o tym mowa... powiem Wam, że pierwszy raz spotkałam się z taką parą na YouTube! Na którejś ze stronek, znalazłam dwa filmiki, które mnie samym tytułem zaciekawiły, dlatego postanowiłam je obejrzeć. Do teraz pamiętam, jakie to są i chyba już na zawsze zostaną moimi faworytami. Po nadmiernym obejrzeniu prawie stu filmików, postanowiłam nieco poszukać czegoś do czytania. No i znalazłam! Wciąż jest na mojej liście umieszczonej na moim blogu. Bardzo się przywiązałam do tego opowiadania na tyle, by główna nazwa mojego bloga o tej tematyce była taka sama! "Miłość to magia..." jest właśnie na cześć pierwszego zbioru opowiadań o Dramione, z którym się zetknęłam. :) 
A jak było z Wami? Chętnie przeczytam Wasze historie odnośnie tego, jak Wy zaczęliście swoją przygodę z pisaniem. ^_^

Pamiętam ten czas kiedy, jeszcze nie na bloggerze, założyłam swój pierwszy blog. Stało się to w nocy z 3 na 4 godzinę w Sylwestra! A dokładnie pierwszego stycznia 2012 roku. Data wbita w pamięć jest. :D Po pewnym czasie postanowiłam przenieść się na bloggera i tak oto tu jestem! 
Czy jestem z tego zadowolona? Ależ oczywiście! Po takim doświadczeniu, stwierdziłam, że pisanie to jest coś, co lubię i prawdopodobnie umiem. A powiem Wam, że długo szukałam jakiegoś zajęcia, którym mogłabym się na długi czas zająć. 
Przez blogowanie w sumie chciałabym swoją przyszłość wiązać właśnie z pisaniem. Nie wiem, czy mi się to uda, ale przecież kim byłabym gdybym nie spróbowała? 

Liczę na to (i pewnie nie tylko ja), że uda mi się wnieść do Katalogu jeszcze więcej pozytywnych emocji jak i kolorów! No i przede wszystkim pomysłów! 
Już w sumie jeden mam, mówiący o konkursach. 
Chciałabym, by załoga katalogu pozwoliła mi na skompletowanie pomysłu dotyczących konkursów w poszczególnych porach roku. Mogłabym w nieco tajemniczy sposób wnieść krótki tekst, który będzie miał w sobie słowa kluczowe, a Wy jako konkursowicze, musielibyście zgadnąć o jaką porę roku mi chodzi i na jej podstawie stworzyć miniaturkę, czy jakąkolwiek inną pracę! 
Nie wiem, czy taki pomysł by Wam odpowiadał, dlatego liczę na komentarze i opinie dotyczące tego przedsięwzięcia! 

Prócz tego byłabym chętna, by stworzyć np. cotygodniowe wieczorki z jedną z osób z załogi Katalogu, albo ze wszystkimi! Taka śmiała integracja, która mogłaby zacieśnić między nami więzi i poznać nowych ludzi! 
W kąciku katalogu można by też stworzyć, jeśli oczywiście będziecie chcieli, krótkie notki dotyczące np. piosenki tygodnia, która według jednej z administratorek zasłużyła na takie miano. 
Moich pomysłów nigdy dość, więc pewnie jak nad tym przysiądę jeszcze bardziej, to znajdzie się ich więcej. 
Mam nadzieję, że cieplutko przyjmiecie nowego pomocnika przy Katalogu i otwarcie napiszecie, co sądzicie o moich pomysłach. 

Po lewej stronie na podstronie "Kilka słów... o nas" zapewne wiecie, że znajdziecie o nas w skrócie informacje. Serdecznie zapraszam do tej zakładki, by zapoznać się nie tylko z moim opisem, ale i również założycielki, czy E., bo zdążyłam zauważyć, że też już o sobie parę słów wypisała. ^_~ 
Jeśli macie jakiekolwiek pytania, to walcie śmiało, a chętnie na nie odpowiem! 
To dla mnie nowość, by brać udział w takim oto przedsięwzięciu, więc mam nadzieję, że Was jak i administratorek nie zawiodę. :) 

Z mojej strony na razie to tyle, do zobaczenia niebawem! 
Czekam na Wasze komentarze. :D 

~ Ana Bella

1 komentarz:

  1. Pomysł z konkursem jest genialny! Dopracujcie go co do szczegółu i możecie zaczynać. :D Tylko zauważyłam (chociaż Katalog odwiedzam dopiero od kilku dni), że już i tak często są konkursy - na miniaturkę miesiąca, chociażby - więc taki konkurs nie mógłby być zbyt często bo kolidowałby z innymi. Tak myślę.

    A co do jury... Nie może być ich mniej niż sześć? Czy bez sześciu konkurs się nie odbędzie? To byłoby trochę nie fair w stosunku do tych, którzy napisali prace i je wysłali. :)

    Pozdrówki, Koneko

    OdpowiedzUsuń