Ariana dla WS | Blogger | X X

26 lip 2015

Nabór!

Witajcie! 
Co u Was słychać? Jak mijają wakacje? Pogoda Wam sprzyja czy może nie jest po waszej myśli? Ja ten tydzień spędziłam nad morzem i w sumie pogoda była dobra, gdyby nie wiatr i w ostatnich dniach - deszcz. Ale odpoczęłam, nabrałam sił do dalszej pracy, do nauki i mogę działać! Odezwijcie się co u Was słychać, jestem bardzo ciekawa. ;)
Tak jak obiecałam już w poprzednim poście, miałam ogłosić nabór na administatora Katalogu Granger, więc to robię. Potrzebuję wsparcia w prowadzeniu Katalogu, sama nie dam rady wszystkiego zrobić, w końcu trzecia klasa zbliża się wielkimi krokami, a jednak nie chcę zostawiać Katalogu. 

Więc... Kogo poszukuję? 

Przede wszystkim poszukuję osoby, która jest sumienna i dokładnie wykonuje swoje zadania. Osoby zwracającej uwagi na szczegóły i ceniącej sobie punktualność. Potrzebuję osoby, której nie trzeba będzie mówić co ma zrobić na katalogu, tylko na przykład zobaczy nowe zgłoszenie i od razu doda bloga do odpowiedniej kategorii. Ale także poszukuję kogoś, kto swoimi pomysłami i pozytwynością zmotywuje mnie do dalszej pracy. Kogoś, kto po miesiącu prowadzenia Katalogu nie rozmyśli się. 

Jeśli jest osoba, która chciałaby zostać administratorem Katalogu, proszę o wysłanie emaila na katalog.granger@gmail.com i zawrzeć w nim następujące informacje:

- wiek oraz nick, jaki używasz na bloggerze,
- pomysły, jakie dana osoba chciałaby wdrążyć w życie katalogu, bądź ulepszyć te konkursy, które już są, 
- czy pisze swoje opowiadanie (fajnie by było, gdybyście podały do niego link) oraz czy masz jakieś doświadczenie w prowadzeniu takiego Katalogu,
- numer gg, jeśli dana osoba posiada gg, 
- kilka słów o sobie. ;) 

Zgłoszenia na administarotora Katalogu można przesyłać do 4 sierpnia. 
Mam ogromną nadzieję, że ktoś się zgłosi i pomoże mi w prowadzeniu Katalogu; nie chciałabym aby nasze małe stowarzyszenie umarło, skoro jeszcze do końca się nie rozwinęło. Jeśli ktoś miałby jakieś pytania, śmiało kierujcie je na maila katalogu lub moje gg (47525122), czy nawet komentarze - z przyjemnością odpowiem na wszystkie Wasze komnetarze.
 
Przy okazji przepraszam, że niektórzy muszą czekać na dodanie do Katalogu - jeszcze dzisiaj albo jutro się za to zabiorę. Odpowiedzi na maile również roześlę wkrótce, gdy chociaż się rozpakuję.

Dziękuję również, że po ostatnim poście tyle osób zgłosiło się do jury. To bardzo miłe, niestety kilku osobom będę musiała odmówić, jako że zgłosiło się za dużo osób (naprawdę się cieszę!), ale te osoby, które nie będą w jury w tym konkursie, będą miały pierwszeństwo przy kolejnym konkursie. Co prawda konkursowych prac więcej nie dostałyśmy, ale może jeszcze się do zmieni. W razie czego - link do konkursu.

A oczywiście zgłoszeń na bloga miesiąca jak nie było wiele, tak dalej nie ma. No cóż, najwyżej konkurs ten nie będzie się w ogóle odbywał. Przypominam, że ulubionego bloga można zgłaszać do 1 sierpnia i jest to data ostateczna. Żeby konkurs się odbył potrzebujemy co najmniej czterech blogów - na razie są dwa. 

PS. Przepraszam za chaos panujący w tym poście, ale piszę go, robiąc przy okazji milion innych rzeczy. :P

Pozdrawiam ciepło!

1 komentarz: