Ariana dla WS | Blogger | X X

2 lip 2015

Konkurs na miniaturkę miesiąca #4

Cześć!
Tematy miały tak naprawdę pojawić się już wczoraj, ale niestety za późno się za wszystko zabrałyśmy i nie miałyśmy wszyskiego gotowego - a uwierzcie, trochę trzeba poświęcić czasu, żeby stworzyć taki post. 
Za nami opublikowanie wyników III konkursu, a przed nami już kolejny konkurs! Czas leci jak szalony, zobaczycie, zanim się obejrzymy a już będzie koniec wakacji i będziemy rozpaczać nad powrotem do szkoły... Ale nie myślmy o tym, kiedy dopiero rozpoczęły się dwa miesiące wolnego! Okey, dłużej nie przedłużając - poniżej przedstawiamy Wam trzy tematy, wymyślone specjalnie dla Was. Nad trzecim naprawdę długo myślałyśmy, był to dla nas... trudny wybór. Zachęcamy do pisania prac konkursowych, ponieważ tematy są naprawdę świetne. Sprawdzajcie się w innych pairingach, nie piszcie wszystkiego do dramione... (: 


TEMATY:
1. Szalone wakacje Golden Trio! - czyli wakacyjne przygody trójki przyjaciół - Harry'ego, Hermiony i Rona. Oczywiście nie muszę chyba przypominać, że w tym temacie nie może być pairingu dramione.  
2. Czymże byłby wakacyjny konkurs bez tematu takiego jak wakacyjna miłość? Więc drugim tematem, wybranym dla Was, jest wakacyjna miłość Hermiony Granger! Ale... jest jedno ale. Jej wakacyjną miłością nie może być Draco Malfoy. :(
3. I ostatni, trzeci temat... Miłość jest silniejsza od przyjaźni? - czyli wspomnienia Hermiony Granger. I, jako że jesteśmy dla Was dobre, w tym jednym temacie możecie wykorzystać pairing dramione. :D

Mamy nadzieję, że prace będą wysyłane we wszystkich tematach, wydaje nam się, że są one naprawdę ciekawe. 

REGULAMIN KONKURSU - PROSIMY O PRZESTRZEGANIE WSZYSTKICH JEGO PODPUNKTÓW!
1. Organizatorami konkursu są administratorzy Katalogu Granger, 
2. Tekst, który wysyłają uczestnicy konkursu, musi zawierać następujące warunki:
- tekst nie może przekraczać sześciu stron, (napisanych czcionką Georgia, rozmiar 11), a minimalna ilość stron to jedna,
- jednym z głównych bohaterów musi być Hermiona Granger,
3. Miniaturkę należy wysłać na email Katalogu (jest podany w zakładce kontakt). Prosimy o wysyłanie tekstów w formie zapisanego pliku. Posiadamy takie programy jak Word i OpenOffice, oczywiście notatnik; jeśli ktoś nie miałby któregoś z tych programów, można ewentualnie przesłać miniaturkę w formie tekstu w mailu, 
4. TYTUŁ MAILA POWINIEN ZAWIERAĆ: 
- Nick autorki, 
- Temat, w jakim została napisana praca,
- tytuł miniaturki.
Prosimy o przestrzeganie tego podpunktu, ponieważ czasem trudno jest odnaleźć pracę, jeśli ktoś wpisze w tytule coś innego, także proszę o dokładność,
5. Jedna osoba może przesłać maksymalnie jedną pracę, 
6. Udział w konkursie mogą brać osoby spoza Katalogu.

PRACE MOŻNA WYSYŁAĆ DO 19 LIPCA, DO GODZINY 23.59.
Kolejnego dnia na Katalogu zostaną opublikowane wszystkie prace, które zostaną poddane ocenom jury. 
_______________________________________________________________

Oczywiście głosowanie odbędzie się na takich samych warunkach, na jakich odbywało się przy III konkursie. 

Jak więc zostać jednym z członków jury IV konkursu Katalogu Granger? 
Zasady są takie same jak przy poprzednim konkursie. 
Należy wysłać na maila Katalogu (katalog.granger@gmail.com) wiadomość potwierdzającą chęć bycia jednym z osób, będących w jury, oraz następujące informacje: 
- wiek,
- nick, 
- oraz odpowiedź na pytanie: Czemu to akurat Ty powinieneś zasiąść w jury? - W tej odpowiedzi proszę zawrzeć wszystko, na co zwracacie uwagę przy ocenianiu jakiś tekstów, czym będziecie się kierować przy stawianiu ocen i czemu to akurat Ciebie powinnyśmy wybrać. :)
W tytule maila prosimy o wpisanie "Jury"

Swoje zgłoszenia do bycia jednym z członków jury można wysyłać do 15 lipca, do godziny 23.59. Wybierzemy sześć osób, które ocenią wszystkie nadesłane prace. Możliwe, że zmienimy trochę system oceniania tekstów (np. według określonych kryteriów), ale o wszystkim osoby, które będą wyrażały swoją chęć do oceniania miniaturek i które zostaną przez nas "wybrane", zostaną poinformowane przez maila. Wszystko dokładnie wytłumaczymy, więc nie bójcie się! Naprawdę nie jesteśmy straszne. ;) 
Mamy nadzieję, że zgłosi się dużo osób. Nawet jeżeli nie dostaniecie się w tym konkursie, jeśli byłoby oczywiście dużo chętnych osób, a przy kolejnym konkursie nadal chcielibyście się zgłosić - te osoby mają pierwszeństwo, ponieważ każdemu chcemy dać szansę ocenienia konkursowych miniaturek. 

Niech wena Wam sprzyja! Jeśli macie do nas jakieś pytania, śmiało kierujcie je na email, bądź po prostu w komentarzach czy na czacie. 

Pozdrawiamy i życzymy udanego dnia.

2 komentarze:

  1. Podoba mi się to, że mogą brać udział osoby spoza Katalogu ;) Chętnie spróbuję swoich sił w konkursie, bo tematy są bardzo fajne.
    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. No nie powiem, tematy naprawdę świetne ;) też postanowiłam zaryzykować i praca napisana i wysłana :)

    OdpowiedzUsuń