Ariana dla WS | Blogger | X X

15 cze 2015

Nabór (!)

Cześć, kochani! 
Jak atmosfera w szkole przed wystawieniem ocen? Nauczyciele jeszcze męczą czy dali Wam już spokój? :) Ale! Pocieszę Was - jeszcze tylko 8 dni szkoły, a potem cudowna wolność! Co prawda studenci muszą się chyba męczyć trochę dłużej (a przynajmniej tak mi się wydaje, jeszcze nie wiem ile trwa semestr na studiach), ale jesteśmy z Wami i trzymamy kciuki, żeby wszystkie egzaminy poszły dobrze! 

Dzisiejszym tematem postu nie będzie jednak koniec roku szkolnego, tylko jak tytuł głosi... ogłaszamy nabór. Kogo poszukujemy? Osoby, która ma wielką wyobraźnię, trochę wolnego czasu i głowę pełną świeżych pomysłów. Osoby pozytywnej, która zmotywuje nas swoją energią do dalszego działania.


Jeśli więc jest ktoś, kto chciałby nam pomóc w prowadzeniu Katalogu, prosimy o wysłanie e-maila na adres Katalogu Granger (zakładka kontakt). W tytule prosimy o wpisanie słowa "NABÓR". W swoim "zgłoszeniu" prosimy o wpisanie następujących informacji: 
- wiek oraz nick, jaki używasz na bloggerze,
- pomysły, jakie dana osoba chciałaby wdrążyć w życie Katalogu,
- czy pisze swoje opowiadanie, prowadzi bloga (fajnie by było, jakbyście podały adres, jeśli takiego bloga prowadzicie),
- numer gg (ewentualnie email, jednak gg jest chyba szybszym sposobem komunikacji, w razie potrzeby). 

Więc, czego "wymagamy" od osoby, która pomoże nam w prowadzeniu Katalogu? Przede wszystkim poczucia humoru! Nie no, żartujemy, wymagamy, aby dana osoba była punktualna, sprawiedliwa i kreatywna. Dobrze by było, żeby przed dodaniem postu wybrana osoba skontaktowała się ze mną lub Natalą - tak na początek. Hm, to chyba tyle. Gdybyście mieli jakieś pytania śmiało kierujcie je na email lub gg, czy nawet chat. Gdy już wybierzemy jedną osobę, podzielimy się wszystkimi obowiązkami, związanymi z Katalogiem. :) 

NA ZGŁOSZENIA CZEKAMY DO 23 CZERWCA! Mamy nadzieję, że ktoś się zgłosi. 

Poza tym jeszcze jedna informacja - co myślicie o poszerzeniu działaności Katalogu tak, aby pojawiały się tu także recenzje blogów? Piszcie, jesteśmy ciekawe Waszych opinii, a ostatnio obie zauważyłyśmy, że w komentarzach odzywa się coraz mniej osób. Nie zniechęcajcie nas, kochani! ;) Potrzebujemy Waszej pomocy! Jeśli bylibyście chętni, aby takie recenzje się pojawiały, również musiałybyśmy zwerbować przynajmniej dwie osoby, które byłyby chętne do pisania takich opinii.
Niedługo zamierzamy też zmienić szablon na bardziej wakacyjny... Ale jeszcze chwilę poczekamy. Jeśli ktoś byłby chętny do wykonania - piszcie! Mam trochę wymagań odnośnie jego wyglądu, ale jakoś się dogadamy. :D 

Link z nowymi rozdziałami pojawi się w czwartek (18.06)

Pozdrawiamy i życzmy miłego tygodnia! :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz