Ariana dla WS | Blogger | X X

31 maj 2015

Ogłoszenie wyników II konkursu!

Witamy w tę piękną niedzielę! Dzisiaj przybyłyśmy do Was, by ogłosić wyniki drugiego konkursu organizowanego na naszym katalogu. Jest nam niezmiernie miło, że tym razem zgłosiło się aż 10-ciu uczestników i mamy nadzieję, że w kolejnych rywalizacjach będzie ich jeszcze więcej!
Niestety zawiodłyśmy się nieco aktywnością, bo wyświetleń było ogromnie dużo (aż same byłyśmy zdziwione), za to wyrażonych opinii i przyznanych punktów już mniej. Może niektórych przeraziła ilość prac, jakie zostały przysłane, ale jeśli już zostały one przeczytane, czemu niektórzy nie wyrazili swojej opinii? W pierwszy dzień, gdy zostały opublikowane prace, komentarzy pojawiło się... mnóstwo. Za to w kolejnych dniach zapadła cisza. To przykre nie tylko dla nas, ale i dla autorek miniaturek. Przypominamy tylko, że Katalog Granger istnieje dzięki Wam - im więcej czytelników i aktywności na stronie, tym ciekawiej. 
Dodatkowo jedna z dziewczyn (ukłon w Twoją stronę!) podsunęła nam pomysł na inną formę głosowania, ale o tym napiszemy w regulaminie kolejnego konkursu. 
Głosowanie było naprawdę zaskakujące, łapałyśmy się za głowę w niektórych momentach, widząc punktację. To tylko dowodzi tego, jak ludzie mają odmienne gusta i co im się podoba. :)
Póki co nadszedł czas, by ogłosić zwycięzców i pogratulować im niesamowitej twórczości! 

Z racji tego, że autorka wygranej miniaturki zrezygnowała, wyniki przedstawiają się następująco...

Wyróżnienie otrzymuje:
Miniaturka nr 3 pt:"Świt" autorstwa Empatii. Po podliczeniu głosów otrzymała ona 71 pkt. 

Trzecie miejsce otrzymuje:
Miniaturka nr 7 pt:"[...] to takie banalne" autorstwa Pix! Razem otrzymała 73 pkt.

Drugie miejsce otrzymuje:
Miniaturka nr 8 pt:"Niesłowna" autorstwa Heroiny - 79 pkt!

A zwycięzcą drugiej edycji konkursu na miniaturkę miesiąca jest (poproszę o werble)...:

MINIATURKA NR 9 PT:"SPOTKANIE PO LATACH" AUTORSTWA EMPIEZO, KTÓRA OTRZYMAŁA AŻ 81 PKT.

Gratulujemy!

Zwyciężczynię bardzo prosimy o skontaktowanie się z nami w celu ustalenia daty, kiedy będziemy mogły przeprowadzić wywiad, który potem zostanie opublikowany na Katalogu Granger. :)


Poza tym wiemy, że dużo osób było ciekawych, które prace są czyjego autorstwa, więc wszystko znajdziecie w zakładce "prace konkursowe" - tam też będą wszystkie miniaturki oraz linki do blogów autorek poszczególnych prac. Zapraszamy do odwiedzania tej podstrony. 


Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom. Dziewczyny, Wasze prace były naprawdę cudowne, a każda jedyna w swoim rodzaju - poziom zaskoczył nawet nas, administratorki, więc powinnyście czuć się dumne! Mamy wielką nadzieję, że z taką samą, jak nie większą ochotą będziecie brały udział w kolejnych konkursach i aktywnie uczestniczyły w życiu Katalogu. Pamiętajcie - żadna nie jest przegrana, wszystkie jesteście wygrane! Każda miniaturka miała w sobie coś wyjątkowego, co urzekało i myślę, że nie tylko my tak sądzimy, a wszystkie osoby, które głosowały. Było to na pewno trudne dla nich zadanie.


Poza tym dziękujemy za 24 tysiące wyświetleń! Każde wyświetlenie niesamowicie nas cieszy, jest to dla nas pewien dowód, że jesteście zainteresowani Katalogiem. Zapraszamy Was do komentowania, dzielenia się swoimi opiniami i rozmawiania z innymi katalogowiczami na chacie, założonym specjalnie dla Was. Już wkrótce pojawimy się z kolejnym konkursem, więc wyczekujcie. Zapraszamy też do korzystania z zakładki "Nowe rozdziały", abyśmy mogły w miarę regularnie udostępniać posty z nowymi rozdziałami na Waszych blogach.

Miłej niedzieli! 

9 komentarzy:

 1. Gratuluję wszystkim, naprawdę piękne prace się zebrały, jakkolwiek preferencje głosujących różnie się zebrały, to autorki mogą być z siebie dumne. (;
  Z miejsca też dziękuję za wszelkie głosy na "Maj pachniał miętą", chociaż pracę wycofałam przez pewną kwestię, to bardzo mi miło, że ktoś docenił moją pracę aż tak. Jeszcze raz dziękuję i gratuluję pozostałym. (;

  Pozdrawiam,
  Alathea

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję wszystkim za głosy na " [. . . ] to takie banalne. . . " bo rzeczywiście było nieco banalnie I słodko ;) Bardzo mi miło, że po tak długiej przerwie w pisaniu i powolnym odrdzewianiu się moja praca została doceniona :) Chociaż było tu tyle wspaniałych miniaturek!
  Gratuluję również zajęcia drugiego miejsca Heroinie i pierwszego Empiezo. Musze przyznać, że obie prace były w moimi typami do zwycięstwa; ))
  A że osobiście jestem wielką fanką bloga Empiezo składam jej gratulacje jeszcze raz bo bez wątpienia zasłużyła na wygraną ;)) ♡

  Wszystkim którzy wysłali swe prace na konkurs życzę weny i wytrwałości w pisaniu, abyście zawsze robili to co kochacie ;)
  Pozdrawiam,
  Pix.

  OdpowiedzUsuń
 3. Serdecznie gratuluję Empiezo! Ukłony również w stronę pozostałych autorek - każda z Was wykonała kawał naprawdę dobrej roboty! (:
  Mimo że zdania czytelników bywały skrajne, uważam, że pierwsze miejsce jest jak najbardziej zasłużone. Żałuję, że Alathea wycofała swoją pracę, gdyż według mnie tekst jej autorstwa zdecydowanie wybił się ponad wszystkie miniaturki. Jeśli jednak podjęła taką decyzję, cóż - miała do tego prawo.
  Cieszę się, że pożegnałyśmy się z anonimowością - na pewno odwiedzę blogi autorek kilku tekstów.

  Dziękuję również za wszystkie głosy oddane na "Niesłowną". Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tak miłym przyjęciem (:

  Pozdrawiam Was wszystkie,
  HEROINA

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ach, zapomniałam wspomnieć także o wyróżnieniu! Była to jedna z moich ulubionych prac - cieszę się, że została doceniona (:

   Usuń
 4. No, proszę państwa, myślę, że każda autorka powinna czuć się zwycięzcą. Odwaliłyśmy kawał dobrej roboty, dziewczyny. Z tego miejsca pragnę pogratulować Wam wszystkim, a w szczególności zdobywczyni pierwszego miejsca :)
  Pięknie dziękuję za wszystkie głosy oddane na Świt! Nie spodziewałam się otrzymania wyróżnienia, sądziłam, że zakończy się po prostu na trzech miejscach, a tu proszę. To był mój pierwszy literacki konkurs, w jakim brałam udział - pierwszy z gatunku opowiadania; prac naukowych nie liczę - tym bardziej cieszę się z takiego wyniku.
  Jeszcze raz wszystkim gratuluję i pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Omatko... Nie mogę w to uwierzyć... Jak to możliwe? Bardzo się cieszę, chociaż czuję, że nie należy mi się nagroda, że powinna ona trafić do kogoś innego (osoby, która zrezygnowała). Mimo to, dziękuję baaaardzo, za wszystkie głosy. Gratuluję też wszystkim uczestnikom konkursu, walka była wyrównania, ponieważ każda z prac, bez wątpienia, miała coś w sobie! Wszystkie były cudowne. Dziękuję mocniutko za wszystko. I jeszcze raz gratuluję.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jejku i nadszedł ten moment... Gratuluję wszystkim zwyciężczyniom oraz autorkom! Wasz -nasze- prace były na wysokim poziomie, każda o czymś innych, chociaż tematy były trzy. Współczułam czytelnikom, którzy na pewno mieli duże trudności z ocenieniem niektórych prac, ponieważ były GENIALNE! Jeszcze raz wielki szacun, dziewczyny! :D

  Sama chciałabym podziękować za głosy na "Słowo klucz", a w szczególności Empiezo. Mimo że sama nie mogłaś głosować, wygłosiłaś swoją opinię na temat mojej miniaturki, która -nie oszukujmy się- była dość słaba. Twoje słowa sprawiły mi wielką przyjemność i bardzo Ci za nie dziękuję.

  Jeszcze raz:
  Gratuluję!
  Dziękuję!

  Pozdrawiam, do następnego konkursu :D
  BellatriX

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hola hola, ja się nie zgadzam - nie była słaba! :)

   Usuń
 7. Gratuluje serdecznie wszystkim autorkom, zarówno tym których prace zostały najwyżej ocenione jak i wszystkim pozostałym. Nie każdy zdaje sobie sprawę, jak wiele wysiłku kosztuje stworzenie najkrótszej chociażby miniaturki. Punkty przyznane poszczególnym pracom, świadczą najlepiej o tym, jak różne są gusty naszych czytelników i dlatego pragnę serdecznie podziękować wszystkim tym, którzy takowe przyznali mojej pracy :D (wiem, że była do dupy)
  Mnie osobiście najbardziej podobała się praca BellatriX :) - lubię coś tak lekkiego.
  Na koniec z okazji Dnia Dziecka życzę wam wszystkim, aby wena was nie opuszczała!

  OdpowiedzUsuń