Ariana dla WS | Blogger | X X

29 mar 2015

Przedłużenie konkursu

Cześć, kochani!

Jak sam tytuł wskazuje, przybyłyśmy do Was w ten piękny, słoneczny, niedzielny dzień, aby poinformować, że konkurs zostanie p r z e d ł u ż o n y, ponieważ jak na razie otrzymałyśmy jedną pracę, a jednak chciałybyśmy, by było ich chociażby trzy. Więc termin wysyłania prac przesuwamy na... uwaga, uwaga, 4 kwietnia! Mamy nadzieję, że dojdą chociaż dwa teksty, aby konkurs mógł się odbyć. Jeżeli jednak nie, opublikujemy tę jedną pracę, a jej autorka od razu wygra pierwszy konkurs na naszym Katalogu Granger. Zachęcamy Was do pisania prac konkursowych - wykażcie się swoją wyobraźnią, kreatywnością, ponieważ wydaje mi się, że tematy są naprawdę fajne i można stworzyć coś świetnego. :) (Link do konkursu)

Pojawiła się też nowa zakładka - nowości na blogach - zapraszam więc do zgłaszania swoich blogów z nowymi rozdziałami. Jeśli będzie się pojawiało trochę zgłoszeń, takie posty będą się pojawiały często. :) Chcemy jakoś rozruszać Katalog, ale jest ciężko, kiedy mało kto chce nam w tym pomóc. Dlatego zachęcamy do udzielania się w komentarzach, wyrażania swoich opinii.

Chciałybyśmy również poruszyć temat wieczorków potterowskich. Z pewnością odbędzie się on już po Wielkanocy, może w drugi tydzień kwietnia? Wszystko zależy od Was i Waszych chęci oraz aktywności. Gdy już przedyskutujemy wstępnie termin wieczorku, wstawimy na bloga ankietę, który weekend (bo prawdopodobnie będzie to weekend) najbardziej by Wam odpowiadał.

Do napisania i niech wena będzie z Wami!
Zespół Katalogu Granger.

4 komentarze:

 1. Ja mam napisaną miniaturkę, tylko nie mam czasu przepisać jej z papieru na komputer.

  Pozdrawiam
  E.L.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mamy nadzieję, że do soboty znajdziesz troszkę wolnych chwil. :)
   Pozdrawiamy i życzymy więcej czasu!

   K.G.

   Usuń
 2. Gdybym tylko miała wenę to bym napisała :(

  Zuza

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może przy kolejnym konkursie uda Ci się coś napisać, gdy tylko wena wróci. :)

   Usuń