Ariana dla WS | Blogger | X X

16 maj 2019

Konkurs na drabble #6

Witajcie!
Założę się, że pogoda, jaka jest za oknem niezaprzeczalnie nas wszystkich tutaj zgromadzonych dobija. Powiem Wam, że przez nią włączył mi się tryb ciągłego zmęczenia (jakbym nie wiadomo, jak bardzo się czymś napracowała), złego humoru i ogólnie takiego jednego wielkiego „NIE” na wszystko… Maj odkąd pamiętam był zazwyczaj pięknym miesiącem, a tutaj dosłownie może człowiek popaść w depresję! Dajcie mi słońce, piękną pogodę i chęci do życia, błagam!


No… jak już tak sobie ponarzekałam to się zapytam, co tam u Was? Jak poszły egzaminy? Maturzyści rozumiem, że jeszcze spierają się z resztą testów i egzaminów ustnych, jakie im zostały… Opowiadajcie, jak Wam poszło, jakie były tematy i w ogóle! Podczas matur lubię powrócić sobie do swoich czasów, kiedy to ja swoje zdawałam. To niezwykle fajny, ale również stresujący czas. Mam nadzieję, że jednak ten stres Was nie zjadł i sobie poradziliście na maturach bezbłędnie. A nawet jeśli gdziekolwiek potknie Wam się noga, to pamiętajcie, że to nie koniec świata! Zawsze można podejść następnym razem.
Dziś przychodzę do Was z super konkursem na drabble! Mam nadzieję, że szare komórki odpalone, bo liczymy na ogrom prac od Was! Pamiętajcie, że w grę wchodzi super nagroda! Nie przedłużając… oto tematy dzisiejszej edycji!
Dzień Matki — wszyscy bardzo dobrze wiemy, jak ważny jest ten dzień! Aż grzechem jest nie uczcić tego dnia w radosny, ciepły i pełen miłości sposób! Czy to Hermiona Granger jest matką, czy ona sama swojej matce pragnie podarować w ten dzień coś szczególnego, a może wszystko naraz? To oczywiście zależy od Was! Jak postrzegacie Dzień Matki w świecie Hermiony Granger?
Dzień dziecka — tutaj również macie pełne pole do popisu. Chcecie, żeby Hermiona była dzieckiem, czy może dorosłą kobietą, która obdarowuje swoje pociechy wspaniałymi upominkami? A może postrzegacie ten dzień w swojej wyobraźni zupełnie inaczej? Czy wizja w głowie jakaś się już pojawiła?
Egzaminy — w jaki sposób krótko, zwięźle i na temat najlepiej opisać egzaminy? W śmieszny, przerażający, poważny sposób? Wszystko zależy oczywiście od Was! Jak Hermiona Granger będzie je przeżywać?

A OTO REGULAMIN:
1. Organizatorami konkursu są administratorzy Katalogu Granger,
2. Tekst, który wysyłają uczestnicy konkursu, powinien posiadać następujące warunki:
— tekst musi zawierać równe trzysta słów (trzy drabble po sto słów), liczone bez tytułu (oraz bez spacji),
— jednym z głównych bohaterów musi być HermionaGranger.
3. Drabble należy wysłać na email Katalogu (katalog.granger@gmail.com). Prosimy o wysyłanie tekstów w formie pliku, w formacie doc. lub docx. Posiadamy takie programy jak Word i OpenOffice, oczywiście notatnik; jeśli ktoś nie miałby któregoś z tych programów, można ewentualnie przesłać drabble w formie tekstu w mailu,
4. TYTUŁ MAILA MA ZAWIERAĆ:
— nick autorki,
— temat, w jakim została napisana praca (może być sam numer),
— tytuł serii drabble (lub każdego z osobna),
— i w treści maila link do ewentualnego bloga,
Prosimy o przestrzeganie tego podpunktu!
5. Jedna osoba może przesłać maksymalnie jedną pracę.
6. Udział w konkursie mogą brać osoby spoza Katalogu.

Prace możecie wysyłać do nas do 11 czerwca 2019 roku do godziny 23:59! To naprawdę całkiem sporo czasu, więc mamy nadzieję, że tym razem jakieś prace się pojawią! Bardzo, ale to bardzo na Was liczymy! Podczas ostatniej edycji konkursu drabble zrezygnowałyśmy z głosowania, więc myślę, że i tym razem z tego zrezygnujemy. W skład jury wejdziemy my trzy: ja, M., oraz Arcanum. Jeśli ktoś chciałby dołączyć do grona jury to byłybyśmy naprawdę wdzięczne. To by nam na pewno ułatwiło sytuację. Macie trochę czasu żeby się zastanowić. Dajcie nam znać w wiadomości mailowej (katalog.granger@gmail.com), dając tytuł maila „Jury – drabble” lub po prostu „Jury”. Czekamy i trzymamy kciuki, że nam pomożecie, a jak nie, to że weźmiecie udział w konkursie.
Gdyby ktoś ze zgromadzonych tutaj miałby do nas jakieś pytania, to śmiało zamieszczajcie je również w wiadomości mailowej. Postaramy się jak najszybciej Wam na nie odpowiedzieć. :)
Na dziś to tyle! Życzę Wam miłego wieczoru oraz weekendu! Spędźcie go jak najlepiej!

Buziaki,
Ana Bella

5 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No, ten, nie ten komentarz mi się dodał pod tym postem.
   Jak tam zgłoszenia? Dużo? Bo zastanawiam się czy pisać drabble, czy może bardziej bym się przydała jako ktoś do sprawdzania? :)

   Usuń
  2. Nie mamy ani jednego zgłoszenia, więc jeśli masz chęci, to twórz drabble! :D W sumie jeszcze jest kilka dni, może coś napłynie...

   Usuń
  3. Oki! To zaczynam tworzyć :D A myślałyście o przedłużeniu terminu do końca czerwca? :D

   Usuń
  4. Jeszcze o tym nie myślałyśmy, mamy teraz wiele innych spraw do ogarnięcia, ale być może weźmiemy to pod uwagę, jednak niczego na razie nie obiecuję

   Usuń